Skocz do zawartości

Program do stackowania zdjęć


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego uważasz, że Tal100 to za mało na DS. Zobacz moje dwa zdjątka robione podobnym sprzętem (wariacje - 9/10 sierpień na Astro-foto). Rewelacja to nie jest, ale to są dwa nieobrobione i surowe zdjęcia.

Surowe zdjęcia (np. Togala - cyfrowe gwiazdy) nie wyglądają inaczej, a po obróbce zwalają z nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że płatny to nie taki duży problem. Pytanie tylko, czy jest zrobiony dla takich laików jak ja, czy dla profesjonałów? Nie bardzo mam czas ani ochotę miesiącami wdrażać się w to zagadnienie. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że płatny to nie taki duży problem.

 

dla niektorych jest

 

Pytanie tylko, czy jest zrobiony dla takich laików jak ja, czy dla profesjonałów? 

 

tego to nie wiem (bez adwokata nic nie powiem)

 

Nie bardzo mam czas ani ochotę miesiącami wdrażać się w to zagadnienie.

 

proponuje kupic gotowy album ze zdjeciami.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albumy już mam ;D, ale nie ma tam ujęć które chciałbym mieć w swojej kolekcji. ;D ;D

 

moje pytanie raczej miało sens nst: czy jest jasna, obszerna i łatwo przyswajalna instrucja użycia? Czy trzeba być informatykiem aby to skumać? Programy jakie widuję do astro raczej są ubogie w objaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.