Skocz do zawartości

Galaxia 114/900


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem przez 7x50 Zeissa i byłem pod wrażeniem, czystość szkieł, kontrast obrazu fascynujące. Ten egzemplarz akurat miał uszkodzone powłoki na jednym z obiektywów, (lekko flara przy świetle z boku) ale do przeglądania Drogi Mlecznej jak znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tylko macie możliwość to się nawet nie zastanawiać tylko brać Zeissa bo dla was już braknie niebawem jak przegadacie jeszcze z miesiąc po próżnicy :'( :'( :'(

To kultowy sprzęcior jak Fujinon czy Miauchi ;D ;D ;D

Hi hi był tu już taki jeden co czekał aż Fujinon 16x70 stanieje ale ten zamiast stanieć wprowadzil na rynek nowy, lżejszy, tytanowy ale droższy model hi hi i teraz ma żal sam do siebie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lornetka jest w dziale uzywanym, ale podobno taka nie jest. Oni kupili podobno

cala ostatnia serie od Zeissa. To co pisze, bazuje na tym co wyczytalem w jakims

forum lowieckim. Glowy wiec nie dam, ze to na pewno nie uzywana lornetka.

Mysliwi jednak wiedza co mowia, bo oni na lornetki wydaja kupe kasy.

 

Arek

 

Sprawa sie wyjasnila. Lornetka byla tylko 1 i uzywana ale faktycznie w b. dobrym stanie. Byla bo jest juz wlasnie w moich lapach ;D . Ale malo brakowalo i dalbym sobie spokoj. Sprzedawca jakis turek czy hindus wyciagnal ja z gabloty podal mi do oblookania po czym wyjasniajac ze jest troche zakurzona, paluchem zaczal przecierac okular !! :o A mnie sie w tym momencie zrobilo slabo i sie nogi pode mna ugiely :( Uspokoil sie dopiero jak mu ja prawie wyrwalem z reki i powiedzialem zeby nie robil tego paluchem! Cena byla na niej naklejona troche wieksza niz w necie bo 169 Funtow, lecz po krotkich negocjacjach spuscil do 140 i dodal sciereczke do optyki i futeral, ktorego podobno do niej nie bylo. Teraz czas na Kudlacze i dobre czyste niebo. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.