Skocz do zawartości

Kto pisze takie pierdoły?


Rekomendowane odpowiedzi

O kurde! Natknąłem sie na link, www.tiny.pl/g1mg boże kto takie rzeczy pisze? Czy naprawde jest tak duże zapotrzebowanie na takie hisotrie? Przecierz to śmieszne. :ha::lol: Koniec świata bliski 25 maja 2006, ( to nie to samo co 2012 rok gdzie jeszcze trzeba troche poczekać) Najciekawsze jest nawiąznie do Ameryki i programu gwiezdnych wojen do rozpadu komety i ufo.

 

Naprawde radze przeczytać całość oczom się nie wierzy...

 

PS. autor też wspomina o użyciu broni nuklearnej i jak to nazwa "fizycznej obecności UFO " na Ziemi :ha:

 

PS.2 okazuje się też że uderzenie tej komety bedzie ostrzeżeniem przed rokiem 2012 , i w ogóle wszystko jest ze sobą powiązane, znaki w bibli, ufo, rząd, wojna nuklearna, 2012 rok, atak USA na Iran, telepatia, znaki w zbożu, katastrofa w Roswelljeszcze więcej można tam znaleść to tylko część...

 

PS.3 a czytając komentarze ludzi niżej poprostu mnie krew zalewa i sie zastanawiam kto ich spłodził, ide spać szkoda sie denerwować. I przepraszam jeśli kogoś obraziłem ale poprostu takich głupot mój umysł już nie wyrzymuje..

Edytowane przez zysix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde radze przeczytać całość oczom się nie wierzy...

 

PS.3 a czytając komentarze ludzi niżej poprostu mnie krew zalewa

 

I dlatego wolę nie czytać ani tego co jest na stronie, ani komentarzy. Dostęp do Internetu mają wszyscy, także "inteligentni inaczej", nawiedzeni, oszołomy itp. ;) I niech sobie piszą, ale po co to czytać?

 

Najgorsze jest to, że w/w panoszą się nie tylko w Internecie, ale powoli przejmują stołki w naszym rządzie. I tego się obawiam bardziej niż uderzenia komety w Ziemię, czy spotkania oko w oko z "ufoludkiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ma przeleciec daleko od ziemi ale dotarlem do roznych przekazow ze istnieje duzy niewidoczny fragment komety, ktory zostanie odkryty dopiero na 3 dni przed samym uderzeniem.

 

Jasnowidze jacyś czy co :szczerbaty:

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde! Natknąłem sie na link, www.tiny.pl/g1mg boże kto takie rzeczy pisze? Czy naprawde jest tak duże zapotrzebowanie na takie hisotrie? Przecierz to śmieszne. :ha::lol: Koniec świata bliski 25 maja 2006, ( to nie to samo co 2012 rok gdzie jeszcze trzeba troche poczekać) Najciekawsze jest nawiąznie do Ameryki i programu gwiezdnych wojen do rozpadu komety i ufo.

 

Naprawde radze przeczytać całość oczom się nie wierzy...

 

PS. autor też wspomina o użyciu broni nuklearnej i jak to nazwa "fizycznej obecności UFO " na Ziemi :ha:

 

PS.2 okazuje się też że uderzenie tej komety bedzie ostrzeżeniem przed rokiem 2012 , i w ogóle wszystko jest ze sobą powiązane, znaki w bibli, ufo, rząd, wojna nuklearna, 2012 rok, atak USA na Iran, telepatia, znaki w zbożu, katastrofa w Roswelljeszcze więcej można tam znaleść to tylko część...

 

PS.3 a czytając komentarze ludzi niżej poprostu mnie krew zalewa i sie zastanawiam kto ich spłodził, ide spać szkoda sie denerwować. I przepraszam jeśli kogoś obraziłem ale poprostu takich głupot mój umysł już nie wyrzymuje..

Facet wpuścił się w kanał (chaneling) i inych też by chciał, bo wie że zawsze znajdzą się chętni do kanalizacji, ale to nie jest bezpieczna zabawa, bo najskromniej licząc ryzykuje ośmieszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam podejrzewać że ta strona to przykrywka. Role są podzielone. Jest tam kilku rozgrywających, paru przytakiwaczy, reszta udaje wmieszanych w tłum użytkowników i kabaret się kręci. Pod tą przykrywką mogą być robione jakieś badania socjologiczne, albo jeszcze coś innego. Wyławia się z tłumu ludzi o niezpiecznych poglądach itp.

Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie rozumiem uderzenie komety kiedyś się zdarzy zmiana biegunów również, ale z tym to juz przegięli ziemia jest pusta w środku :ha:

 

http://www.paranormalne.forall.pl/forumVRP...p?t=190&start=0

 

 

A ja wysunę teorię, że ci co piszą o pustej ziemi, sami mają pusto w głowie :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.