Skocz do zawartości

Pażdziernik jak najbardziej tak..A może lipiec / s


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszytkim tak się zastanawiam nad wspólnymi wczasami..np. lipiec/sierpień...można by sie spotkać..wynajac od kogoś kawałek pola na rozbicie namiotów..jest mnóstwo gospodarstw agroturystycznych..czy choc by miejsc z DOBRYM CIEMNYM NIEBEM...kawałekim wody i miłej atmosfery..A pazdziernik swoja drogą..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

Istnieje szansa na zrobienie spotkania w Belęcinie - termin przełom lipiec/sierpień gdyby było zinteresowanie moge się podjąć organizacji takiego spotkania.

 

tutaj strona miejsca http://www.leszczynskie.net/chata/

trochę informacji o jednym ze zlotów i zdjęć: http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=4107.0

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja oczywiście postaram się tym razem nie ominąć tego zlotu. Belęcin to świetne miejsce, a jedzenie miód. Na mojej stronce w dziale zloty są zdjęcia z moich dwóch obecności w tym uroczym miejscu:

- 2004-09-17 Belęcin

- 2004-12-30 Belęcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, zarezerwuj wstepmnie dla mnie (i zony) 2 miejsca. Moze wreszcie uda mi sie z wami spotkac. Na polnocy jeszcze nie bylem (zlot).

 

Che, che, ale ten zlot to nie jest na północy. Belęcin, jest pod Lesznem, Poznaniem czyli to raczej zachód Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

:) po wstępnych rozmowach z właścicielami ja mogę powiedzieć że najprawdopodobniej Belęcin odbędzie się wcześniej czyli 28-30 lipiec + jeżeli ktoś będzie chciał kilka dni poprzedzających. Jutro dostane potwierdzenie terminu na 100% oraz wstępny kosztorys.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kaluzny_m

OK, mogę podać już pewnie szczegóły odnośnie ew. spotakania w Belęcinie. Pierwsza i najwazniejsza wiadomość jest taka, że niestety pierwszy termin który podałem (lipcowy) jest już zajęty i nie można w tym czasie zorganizować żadnego spotkania. Drugi termi który myślę, że byłby optymalny to sierpień i okolice tamtego nowiu - czyli 18-20 sierpnia ! Jeżeli termin ten nie będzie kolidował z innym zlotem i będą chętnie na przyjazd w gościnne wielkopolskie progi - spotkanie się odbędzie.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mogę podać już pewnie szczegóły odnośnie ew. spotakania w Belęcinie. Pierwsza i najwazniejsza wiadomość jest taka, że niestety pierwszy termin który podałem (lipcowy) jest już zajęty i nie można w tym czasie zorganizować żadnego spotkania. Drugi termi który myślę, że byłby optymalny to sierpień i okolice tamtego nowiu - czyli 18-20 sierpnia ! Jeżeli termin ten nie będzie kolidował z innym zlotem i będą chętnie na przyjazd w gościnne wielkopolskie progi - spotkanie się odbędzie.

Pozdrawiam !

 

Będę tam...

 

pozdrawiam serdecznie

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.