Jump to content
Sign in to follow this  
BBwro

ufoki - naga prawda

Recommended Posts

Jakbyś mógł podać link to chętnie bym sobie poczytał ;)

Proszę bardzo: http://www.paranormalne.forall.pl/forumVRP...opic.php?t=1491

(ostrzeżenie: może zawierać orzeszki)

Ax: ja też mam wyobraźnię:

Forum astromart.milkyway.galaxy.uni

Zamienię kawałek Ziemi rozwalonej przez kometę na teleskopio endoplazmatyczne TAK3[RA]!*#4 z montażem bulbultronowym. Uwaga: wciąż zawiera ślady DNA bladawców!

Edited by BBwro

lemarc napisał:

Ale tam leją wodę w żywe oczy, a reszta gwiedzi im wtóruje. Ostatnio odkryli statek RA na zdjęciach z satelity SOHO, czuby porąbane. boink.gif

Widać jaki prezentujesz poziom, gratuluje obycia. Na brak argumentów zwykle odpowiada się właśnie w taki sposób, ale nie będę się kłócił bo jak mówi pewne powiedzenie:

"Nie dyskutuj z (ignorantem). Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

lemarc napisał:

Ale tam leją wodę w żywe oczy, a reszta gwiedzi im wtóruje. Ostatnio odkryli statek RA na zdjęciach z satelity SOHO, czuby porąbane. boink.gif

Widać jaki prezentujesz poziom, gratuluje obycia. Na brak argumentów zwykle odpowiada się właśnie w taki sposób, ale nie będę się kłócił bo jak mówi pewne powiedzenie:

"Nie dyskutuj z (ignorantem). Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Witam Nowego na pokładzie ;)

Co do składnika B, to jest to dobry przykład obiektu, który generalnie wychodzi lepiej w lornetce niż w teleskopie - wczoraj oglądałem go (już chyba 10 raz ;) ) przez Synte 200/1200 - w warunkach dalekich od przyzwoitych - i nie wnosiła ona żadnych walorów widowiskowych więcej niż 25x100 - tylko przyciemniała obraz przy powiększeniach zbliżonych do stu razy, a z racji na jasne tło miejskiego nieba kometka zlewała się w jedną ciapkę. Za to imponujący jest speed tej bryłki - w oczach przemieszcza się od jednej gwiazdki do drugiej :blink:

Czyżby to desant z tamtego forum i to w postaci "Poszukiwacza prawdy, Administratora i Developera"?

VRP.jpg

Mój Boże, gdzież to nie można trafić w poszukiwaniu prawdy. Nawet na Astro-Forum. :banan:

Witamy gorąco i zapraszamy do pilnej lektury w poszukiwaniu prawdy. Może jakąś drobną cegiełkę do wiedzy młodego kolegi dorzucimy.

Edited by Lampka

lemarc napisał:

Mogę Cię zapewnić że całe to forum ryczy ze śmiechu nad waszym profesjonalizmem, poszukiwaczu prawdy. Niech sobie każdy sprawdzi na stronie SOHO jak to planeta Merkury stala się statkiem gwiezdnym. Jeśli nie wiesz że to Merkury zbliżający się do koniunkcji dolnej ze Słońcem, to nawet nie wiesz jakim jesteś ignorantem. Gdyby założyć że jednak wiesz co jest na zdjęciu SOHO, a nazywasz to statkiem RA, to jesteś ignorantem do kwadratu.

merkury.gif

Widzisz lemarc, to jest kara za to, że zaglądasz w niewłaściwe miejsca ;) Ja, jak tylko przeczytałem pierwsze posty, to uciekłem z tamtego forum i postanowiłem puścić to co tam zobaczyłem w niepamięć :)

Dyskutować z Eurycide też nie mam zamiaru :)

Święte słowa, więcej tam nie wejdę. :Boink:

Wracając do składnika B tej komety, to nie dosyć że ma on szeroki warkocz, to na dokładkę jest widoczny trochę od przodu (co widać na fotkach kolegów) i głowa nakłada się trochę na warkocz. Za tydzień, dwa, kometa będzie widoczna z boku, ale czy utrzyma jasność, tego nie wiadomo.

Edited by lemarc

(...)gdy bedzie juz prawie po wszystkim, maja pomoc tym ktorzy pozostana i przejda w 4 gestosc...CI co zgina beda reinkarnowac na innej planecie o 3 gestosci gdyz nasza planeta nie bedzie juz 4 gestosci.Ci ktorzy sie nie otworza ,nie wykorzystaja tych 6 lat pozostalych nie beda juz mogli tu byc...nie osiagna 4 gestosci...takie jest oczyszczanie w calym wszechswiecie, jest to takie prawo...kazdy je przechodzi.

sorki za off-topic ale dla rozluznienia napiecia obserwacyjnego coś co mnie naprawde rozbawiło :):Boink::lol:

sorki za off-topic ale dla rozluznienia napiecia obserwacyjnego coś co mnie naprawde rozbawiło :):Boink::lol:

:ha::ha::ha:

W życiu nie czytałam większej głupoty... :szczerbaty:

Nawet kółko różańcowe moherowych beretów przy tym blednie...

pozdrawiam serdecznie

Ori2711

Moze by przeniesc ten Topic do dzialu DOWCIPY? :Boink::Boink::Boink:

Moze by przeniesc ten Topic do dzialu DOWCIPY? :Boink::Boink::Boink:

Jako autor tego topicu zdecydowanie protestuję. :szczerbaty:

Ja również witam na AF kolegę "Poszukiwacza prawdy, Administratora i Developera". Rozumiem, że w ten sposób nawiązaliśmy dwustronne stosunki dyplomatyczne (Ty gościsz u nas, Karol na "paranormalnych").

Notabene, "Poszukiwacz Prawdy" (koniecznie z wielkiej litery) brzmi o wiele lepiej od "Astroamatora". Sugestia do administratorów: nie dałoby się wprowadzić na AF czegoś na wzór stopni masońskich? Od razu byśmy wiedzieli, że Kawaler Miedzianego Węża jst lepiej poinformowany od Nadzorcy budowli.

Tylko proszę, przed 25 maja, bo potem wiecie, co się stanie :unsure:

Edycja: faktycznie Sumas, niepotrzebnie tu wkleiłem te stopnie. Kto ciekawy, niech zaglądnie do Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Masoneria#Ryt..._wtajemniczenia

Edited by BBwro

Szkoda że nie ma Śpiącego Rycerza Strażnika Królewskiego Etixa i Wielkiego Krzyża na tle Tajemnej Srebrnej Plamy . :ha:

Byłoby akurat dla mnie.

ps.

Przecież to forum paranormalne , nie wolno naśmiewać się z ułomności.

Guest zbig

Statystycznie biorac kiedys musi sie ziscic przepowiednia o koncu swita , Ale nam miny zrzedna jak to za kilkanascie dni :D .

Z tymi gestosciami nic nie rozumiem, ale moze cos w tym jest ? A chocby nawet nie bylo to nawolywanie do wewnetrznego rozwoju jest duzo warte. :Beer:

no to teraz BBWro dałeś wykład, no niech no tylko Wielki Mistrz Google zaindeksuje Twój topik, to się zleci cała masoneria tego świata i paru innych :szczerbaty:

Święte słowa, więcej tam nie wejdę. :Boink:

Byłem - żałuje.

Wszedłem z nadzieją ze może da rade coś tym ludziom pomóc, wytłumaczyć...

Oj głupi ja byłem :szczerbaty:

Cokolwiek im tłumaczyć nie ma większego sensu. Oni i tak wiedzą lepiej.

Więc postanowiłem wyłączyć się z dyskusji... :unsure:

Panowie przecież każdy z nas wie, kiedy nastąpi koniec świata będzie to tuż przed dniem śmierci słońca, a co do uderzenia w ziemię komety tudzież asteroidy to 40 metrowe maleństwo zmiotłoby nie wielkie miasto nie wiem gdzieś wyczytałem, że meteorytowy krater w Arizonie jest pozostałością po ciele tej wielkości

Panowie przecież każdy z nas wie, kiedy nastąpi koniec świata będzie to tuż przed dniem śmierci słońca, a co do uderzenia w ziemię komety tudzież asteroidy to 40 metrowe maleństwo zmiotłoby nie wielkie miasto nie wiem gdzieś wyczytałem, że meteorytowy krater w Arizonie jest pozostałością po ciele tej wielkości

Nie tylko wielkosc (tego ciala) sie liczy :D

Przede wszystkim zalezy od predkosci i kata pod jakim wchodzi na orbite kolizyjna.

Trzeba tez sobie uswiadomic ze ta kometa jest z materialu lotnego ktory zanim doleci (ona) do Ziemi moze zsublimowac i wytworzyc potezna energie przed zderzeniem na wysokosci kilku-kilkudziesieciu kilometrow nad Ziemia (byc moze cos podobnego bylo w katastrofie tunguskiej).

Witam <_< widze ,że forum "paranormalne" to dla was niezła zabawa

Karol widze ładne słowa z twojej strony, u nas nikt nie napisał by na ciebie c...b porą...y

może ,że mamy większy szacunek dla ludzi, niestety tobie go brakuje...

Śmiejecie się co to za brednie wypisują, a czy ktokolwiek z was nie miał kiedykolwiek spotkania

z czymś nienormalnym co niepowinno się zdazyć a jednak stało się? Napewno wiele teori z naszego forum

jest błędnych ,to moze przez to że każdy może pisać co chce i jak chce (ale z uwagą na regulamin)

Karol piszesz ,że już nie wejdzisz na forum VPR w takim razie jestem ciekaw co robiłeś u nas o 8 rano?

może przyszłeś poczytać o piktogramach? :huh: bo z tego co czytałem to napisałeś ,że zawsze cię ciekawiły?

Myślicie ,że my niemamy zadnych podstaw do tego aby twierdzić ,że uderzenie odłamków komety jest możliwe?

I tu się mylicie, napewno wielu z was wskoczyło choćby na chwile na para forum ...przeczytało pare zdań i odrazu stwierdziło że to są brednie...gdybyście zapoznali się głębiej z tematami, chociaż chwile poczytali tematy poboczne ,bo sam wątek nie wystarcza....(nikt na forum nie mówi o końcu świata w maju!!!)

Poczytacie o przepowiedniach w temacie komety mowicie ,że to brednia! ale to tylko dlatego bo nie znacie całego tematu przepowiedni, dużo z nich się sprawdziło sam Kod Biblii (orginalnej żydowskiej Tory) dużo rzeczy wyjaśnia i przepowiada, znacie Newtona?Newton znacznie więcej czasu poświęcał daremnym próbom odczytania sekretnego znaczenia Biblii niż swym genialnym odkryciom naukowym. Z ponad miliona słów, które zostawił w rękopisie, większość jest poświęcona ezoterycznej teologii. gdybyście znali chodz ułamek tego co jest zawarte w torze nie pisalibyście CZ....B P......NE.

No ale w roku 1999,2000, itd też miał być koniec świata i co ?biblia też potrafi odpowiedzieć dlaczego tak się nie stało! tu o bibli

Mówicie znaki (piktogramy)

robią je ludzie to nie jest żaden problem zrobic piktogram,he he tylko jaki? Ludzkie znaki są małe,niedopracowane, przeważnie prosty schemat 50 ludzi i 6 godzin pracy w nocy.

a co gdy piktogram ma 300m kwadratowych?przekaz jest trójwymiarowy?posiada zapis binarny (szesnastkowy) ? gdy przepowiada zdażenia które dzieją się dopiero po upływie 30lat?gdy schemat jest bardzo skąplikowany?gdy powstaje w 5minut?wykazuje napromieniowanie? takie też robią ludzie?

Mówicie NASA nic nie mówi na ten temat,nic się nie dzieje,PFFF a czytaliście o lądaowaniu na księzycu czy Marsie ? he he poczytajcie bo warto i nie wierzcie chciwej ameryce ,poczytajcie co na temat niej mówi Tora!

a o Buschu? ludzie patrzycie w gwiazdy ,a nie wiecie co dzieje się na naszej małej planecie....

Skoro mowa o USA .... może dalej myślicie że zdarzenie z 9/11 to był atak terorystyczny?

w to ,że niby zamachowcy kamikaze rzucili się na WTC i PENTAGON też wierzycie ?to niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego ciągle żyją ?Dlaczego to nie był boing 757 a 737?dlaczego miał na pokładzie napalm, i był zalany paliwem do pełna?(737 samolot do przewozu paliwa) to że filmy które pokazywało CNN i BBC były pocięte, brakowało w nich klatek? to że w dzień ataku w wtc było tylko 2 żydów (Na codzień około 1000) też było normale ? no reszta była ,ale niestety zaspała na atak! he he czego nie robi się dla ropy!!! a to tylko ułamek faktów z 9/11!!

Powiem tak to tylko rąbek tego co kryje świat!!!my chcemy poznać świat wy grzebcie w gwiazdach ,ale nie mówcie C.....Y P.....E!!! troche szacunku!!!

ZAPRASZAM NA FILM UFO - THE GREATEST STORY EVER DENIED

reżyserem filmu jest JOSE ESCAMILLA

od 10 czerwca w kinach na całym świecie!

podobno kazdy kto wątpi w istnienie cywilizacji pozaziemskich zmieni zdanie

chciałbym zakończyć post słowami z zapisu binarnego z Winchester "WIERZCIE...że tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście)"

C.....Y P.....E!!!
:D

Zaczynal spokojnie.. A potem sie posypało...

Edited by -=Dvc=-

Do Berta - uważam się za człowieka o otwartym umyśle i tematyka w rodzaju UFO czy zjawisk paranormalnych nie jest mi obca i bynajmniej nie traktuję tego wszystkiego jako bzdurę z założenia, ALE - sory, jak czytam co wypisujecie na Waszej stronie to turlam się ze śmiechu po podłodze. Z wielkim przejęciem duskutujecie o rzeczach niewyjaśnionych a brakuje Wam często podstawowej wiedzy na temat zjawisk wyjaśnionych, skutkiem czego wychodzi gniot, który może tylko śmieszyć, ewentualnie budzić współczucie u jednostek bardziej empatycznych. Na dodatek sami się nakręcacie do tego stopnia, że niemal wydaje się Wam, że chwytacie pana Boga za nogi, ale nic bardziej błędnego, bo nie można dojść do dobrych wniosków na podstawie błędnych przesłanek wynikających z braku elementarnej wiedzy o świecie.

Skoro mowa o USA .... może dalej myślicie że zdarzenie z 9/11 to był atak terorystyczny?

w to ,że niby zamachowcy kamikaze rzucili się na WTC i PENTAGON też wierzycie ?to niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego ciągle żyją ?Dlaczego to nie był boing 757 a 737?dlaczego miał na pokładzie napalm, i był zalany paliwem do pełna?(737 samolot do przewozu paliwa) to że filmy które pokazywało CNN i BBC były pocięte, brakowało w nich klatek? to że w dzień ataku w wtc było tylko 2 żydów (Na codzień około 1000) też było normale ? no reszta była ,ale niestety zaspała na atak! he he czego nie robi się dla ropy!!! a to tylko ułamek faktów z 9/11!!

Pozwoliłem sobie zacytować ten fragment, bo dobrze ilustruje to o czym mówię. Zwielką pewnością siebie szermujesz "faktami" i nawet numerki jakieś są dla dodania większej wiarygodności. Już wiesz, że te ataki był sfingowane, że nie było żadnych terrorystów, a wszystko to - jak się domyślam - po obejrzeniu tego filmu (nie pamiętam tytułu), w których pan z wielkim przekonaniem obwieszcza jako pewniki swoje chore teorie, że to niby samoloty wojskowe, bo coś tam na jednym zdjęciu niby widać pod kadłubem, nie ważne że na innych tego nie widać, przecież zdjęcie nie kłamie itd. Człowieku, czy nie widzisz, że ten film jest totalną manipulacją zrobioną dla takich łatwowiernych jak ty i tylko po to, żeby zrobić trochę łatwego szmalu? Tam się roi od bzdur i wystarczy trochę krytycznego spojrzenia i podtsawowej wiedzy, żeby to stwierdzić.

Może na początek nauczymy sięrozpoznawać samoloty co? 737 jest względnie małym samolotem o charakterystycznym kształcie i NA PEWNO nic choćby podobnego do 737 nie uderzyło w WTC ani Pentagon. I był zalany paliwem do pełna, bo to latająca cysterna? Hmm, nie ma ani jednego 737 przerobionego na latającą cysternę. Do tego celu w US Air Force służą KC-135 (przerobionu Boeing 707) oraz KC-10 (przerobiony DC-10) i NA PEWNO żaden z tych samolotów nie brał udziału w zamachach. A co się stało z porwanymi samolotami i ich pasażerami, pewnie porwali ich kosmici??? Można by tak obalać każdy argument po kolei ...

Pozdrawiam i życzę więcej samokrytycyzmu na przyszłość.

Bert :D najpierw uznałem to za świetną zabawe ale potem jak zobaczyłem te masy ślepo wierzących ludzi to wyszedłem i nigdy nie wróciłem, jedynie jak ktoś od nas wklei posty z waszego forum. Np. :

Współczuję ....

http://www.paranormalne.forall.pl/forumVRP...p?p=25015#25015

maks podaje linki do dwóch zdjęć:

http://img463.imageshack.us/img463/8189/comet10ns.jpg

http://img263.imageshack.us/img263/7641/comet27ut.jpg

i tak pisze:

"Pod tymi linkami znajdziecie zdjęcia komety zrobione w Australii w dniu 16.05.2006r zwykłym aparatem fotograficznym. Pytanie do sceptyków brzmi: gdzie podziały się owe miliony kilometrów, które w/g waszych sugestii gwarantowały nam 100% bezpieczeństwa?"

Nie wiedziałem, że 73P jest tak jasna teraz i że .. widoczna jest z Australii <_<:ha:

Myślałem że spadne z krzesła :D:D nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale dużo osób obserwuje tą komete/obserwowało prawie codziennie robimy nawet własne zdjęcia tej komety(!?) z tego co wiem ostatnio była na granicy widoczności w najlepszych warunkach obserwacyjnych więc tak jasna niestety nie może być :P

Guest polaris

Tak patrze i mysle sobie ktora to jest kometa - Ikeya-Zhang AD2002 czy Hale-Bopp AD1995 czy jeszcze jakas inna?

Wyglada na komete Hale Bopp :)

Bert :D najpierw uznałem to za świetną zabawe ale potem jak zobaczyłem te masy ślepo wierzących ludzi to wyszedłem i nigdy nie wróciłem, jedynie jak ktoś od nas wklei posty z waszego forum. Np. :

Myślałem że spadne z krzesła :D:D nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale dużo osób obserwuje tą komete/obserwowało prawie codziennie robimy nawet własne zdjęcia tej komety(!?) z tego co wiem ostatnio była na granicy widoczności w najlepszych warunkach obserwacyjnych więc tak jasna niestety nie może być :P

Manipulacja plus niewiedza to ich specjalność. Na dodatek korzystają z gotowych zachodnich materiałów i wątpię czy sami byli by zdolni coś skompilować. Niech podadzą rzetelne linki do stron skąd wzięli te fotki komet, to wtedy będziemy wiedzieli o jakie komety chodzi. Na pierwszy rzut oka widać że fotka komety z krajobrazem nie przedstawia żadnego odłamka 73P/S-WS, gdyż najjaśniejszy z nich wedle naszych obserwacji nie osiągnął więcej niż 5,5-6,0 magnitudo. Na dodatek nie miał warkocza tej wielkości i jasności. Na koniec, ci panowie nie rozróżniają czym różni się obraz komety na zdjęciach naświetlanych choćby minutę, od wizualnej obserwacji. Można by się potrudzić i zidentyfikować tę kometę po gwiazdach tam widocznych i pokazać tym kolesiom że klamstwo ma krótkie nogi.

Tak patrze i mysle sobie ktora to jest kometa - Ikeya-Zhang AD2002 czy Hale-Bopp AD1995 czy jeszcze jakas inna?

Obstawiam na Hale-Bopp w 1997 roku. Trzeba by wpatrzyć się w gwiazdy i zobaczyć w jakich gwiazdozbiorach jest na tych zdjęciach.

73P w połowie maja zrobiona "zwykłym aparatem" wygląda tak:

73P-B w Lutni

10 maj 2006 r. (21:55:20 CEST)

Canon A610 (15sec f@3.2 ISO_200)

7bd751fd1f725bbcm.jpg 7b405731b42cb1e7m.png

Edited by Limax7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zdjęcie Czarnej Dziury - dzisiaj o 15:00
      Pamiętajcie, że dzisiaj o 15:00 poznamy obraz Czarnej Dziury. Niezależnie od tego, jak bardzo będzie ono spektakularne (lub wręcz przeciwnie - parę pikseli), trzeba pamiętać, że to ogromne, wręcz niewyobrażalne, osiągnięcie cywilizacji. Utrwalić coś tak odległego i małego kątowo, do tego wykorzystując mega sprytny sposób (interferometria radiowa), ...no po prostu niewyobrażalne. EHT to przecież wirtualny teleskop wielkości planety. Proste?
        • Like
      • 144 replies
    • Amatorska spektroskopia supernowych - ważne obserwacje klasyfikacyjne
      Poszukiwania i obserwacje supernowych w innych galaktykach zajmuje wielu astronomów, w tym niemałą grupę amatorów (może nie w naszym kraju, ale mam nadzieję, że pomału będzie nas przybywać). Odkrycie to oczywiście pierwszy etap, ale nie mniej ważne są kolejne - obserwacje fotometryczne i spektroskopowe.
        • Like
      • 4 replies
    • Odszedł od nas Janusz Płeszka
      Wydaje się nierealne, ale z kilku źródeł informacja ta zdaje się być potwierdzona. Odszedł od nas człowiek, któremu polskiej astronomii amatorskiej możemy zawdzięczyć tak wiele... W naszym hobby każdy przynajmniej raz miał z nim styczność. Janusz Płeszka zmarł w wieku 52 lat.
        • Sad
      • 167 replies
    • Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Like
      • 29 replies
    • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
      Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
        • Thanks
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.