Jump to content
Sign in to follow this  
BBwro

ufoki - naga prawda

Recommended Posts

mhom jeszcze byś się zdzwił, poprostu nie lubi kłamstwa, manipulacji, nadinterpretacji etc..

tak baj de lej przypomnialo mi sie, ze na ktorejs OZMIE byla pogadanka z ufo'logami' (slowo 'logos' celowo w cudzyslowiu). Wedle opisow naocznych (i nausznych) swiadkow byla to wesola pogadanka (tylko nie wiedziec czemu ufo'lodzy' sie nie smiali).

Moze tak by na jakis zlot zaprosic tych intelektualistow i moze po popatrzeniu przez teleskopy, przejrzeniu kilku ksiazek oraz wysluchania opinii ludzi znajacych sie na fotografii przejrza 'na oczy'?? I zamiast siac publiczne zgorszenie zaczna uzywac szarawej tkanki pomiedzy uchami?? ;)

No proszę. Widać, że szanowny Admin pokazuje w wyjątkowym stopniu rozwiniętą kulturę osobistą... Nic dodać, nic ująć. Ciekawe czy Pańska inteligencja też jest na takim "wysokim poziomie".
To jest nieszkodliwe sformułowanie w porownaniu do tego co Wy oferujecie. Nie obchodzi was że wasze forum odwiedzają nawet 10 latki, ktorych psychika nie jest przygotowana na takie sensacje. Jakiś czas temu córka sąsiadki potrzebowala porady psychologa, kiedy przejęła się informacjami o zagrożeniu spadkami meteoroidow omawianymi na jednej z lekcji, mimo że były to ogólne dywagacje, nie tak bliskie i precyzyjne w czasie jak te, ktorymi wy straszyliście ludzi w bardzo kulturalny sposób.

O sprawie z tą kometą dowiedziałem się z tego forum chyba przedwczoraj.

To smutne iż na początku XXI wieku wciąż istnieją ( i to w dodatku również w krajach wysoko lub średnio rozwiniętych) żAłONI

żAłOśNI ludzie którzy dają wiarę kretyńskim przepowiedniom czy też wróżbom lub wszystkiemu co wydaje im sie tajemnicze i niewyjaśnialne. Pozdrawiam wszystkich paranormalnych!! :Boink::szczerbaty:

Guest zbig

Kiedys sie sprawdzi i co wtedy? :D

Ta data byla za blisko . W/g bardziej znanych wiekowych przepowiedni to mialby byc 2012 rok. Ale nie wiem czy kometa w roli glownej. Jak dozyjemy to zobaczymy czy sie sprawdzi :Beer: . Choc tyle juz tych pewnych dat bylo i jakos dzien nastepny tez byl .

A z kometa, to po prostu Ufoludki co sa mile dla nas, zmienily to co niemile chcialy nam zrobic . I tyle . :notworthy::szczerbaty:

No było sporo różnych zapowiedzi końca świata który miał nastąpić w różnym czasie.

I już same reguły rachunku prawdopodobieństwa mówią że przy tak gigantycznej liczbie różnych proroctw jedno przypadkowo może trafić w dziesiątkę. :szczerbaty:

Pozatym jeżeli któregoś dnia jakieś obserwatorium ogłosi że znalazło planetoidę która pędzi w kierunku ziemi i nas zabije to po dwóch dniach pojawi sie ktoś kto twierdziłby iż znalazł starą przepowiednię która to przewidziała. B)

Założe sie iż tak było ze wszystkimi "niezwykle trafnimi" proroctwami (które są pożywką dla paranormalnych debili) np. przewidzeniem II wojny światowej przez nostradamusa.

Pozdrowienia dla wszystkich paranormalnych :Ass::fickyou::terefere::zadek::dupka:

Guest zbig

A jak wytlumaczysz przepowiednie dla Polski , ze w maju 1986 roku nie bedzie masla ? Bylo to w Przekroju w 1985r. Nie bylo o skazeniu promieniotworczym z powodu Czernobyla ale o masle . W zwiazku z skazeniem pastwisk mleko nie bylo uzywane do celow spozywczych i maselka niet. Sprawdzilo sie a wydawalo sie totalna bzdura. :Beer:

Guest zbig
Zbig, jak pamiętam to wtedy NIC nie było, tylko denaturat :letsdrink:

Jak juz to ocet :Beer: . Reszta na zapleczu dla swoich. Chodzily grupy obywateli i ORMO i sprawdzaly zaplecza by towar "rzucic na polki",

Ale tak na prawde to jako mlode malzenstwo mielismy kredyt MM i na ten kredyt mozna bylo potrzebne rzeczy do domu kupic - pralka, odkurzacz, meble itp. Do tego jak stalo sie w kolejce to zawsze sie wystalo .

kolejki byly dosc tolerancyjne . Co kilkanascie godzin potwierdzalo sie swoja obecnosc . Gorzej za miesem , trzeba bylo juz nad ranem w kolejce stac . Konsumpcja miesa byla kilka razy wieksza niz teraz a niby nic nie bylo . Ludzie mieli wiecej pieniedzy niz wartosc towarow i wykupywali wszystko a potem wymieniali sie . Byla wtedy wieksza konsumpcja niz teraz . Z paliwem bylo najgorzej .

Co do masla, to byly kartki i bylo . Tylko w maju z racji zakazu wykorzystywania mleka do celow spozywczych nie bylo masla , zgodnie z bzdurna z przepowiednia z 1985r.

Masz coś do osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi? :angry:

Tak.

Brak zdrowego rozsądku. :Salut:

Co się zaś tyczy "gniotów" powstających z braku podstawowej wiedzy na dany temat, to jak wynika z moich obserwacji jest to cecha wspólna łącząca większość najpopularniejszych for poświęconych tematyce "zjawiskowej".

Ale to osoby "krainy marzeń sennych" tworzą te gnioty na tym forum. :lol:

Coś bardziej związanego z astronomią a dokładniej dział VRP czyli.. "ZAKAZANA ASTRONOMIA" dla ludzi o stalowych nerwach zapraszam na :

http://www.paranormalne.forall.pl/forumVRP/index.php?c=12

:D Przykładowy temat:

" Współczesna nauka dogania wiedzę starożytnych "

Edited by zysix

Cytat z VRP:

"Naukowcy amerykańscy obliczyli, że 13 kwietnia 2036 roku może dojść do zderzenia Ziemi z asteroidą o nazwie Apophis, której siła będzie wystarczająca do całkowitego zniszczenia małego państwa."

Co oni sie tak przejmują jednym państwem w 36 roku? Przecierz wg. nich do tej pory juz bedzie z 10 koncow swiata. :Boink::Boink::szczerbaty:

Witajcie. Nie tak dawno temu wyczytałem, że naukowcy z NASA odkryli zbliżającą się w naszym kierunku Chmurę Chaosu pochodzącą z wnętrza centralnej czarnej dziury naszej Galaktyki(nie wiem jak to możliwe, ale cóż... są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się naszym filozofom). Owa Chmura ma dotrzeć do nas w 2014 roku. Stephen Hawking twierdzi, że może się to skończyć anihilacją naszego Układu Słonecznego, a nawet powrotu Drogi Mlecznej do stanu sprzed Wielkiego Wybuchu. Oto ów artykuł:

reszta tutaj :ha:

Naiwność ludzi chyba nie zna granic.

Tutaj kolejna "dawka wiedzy" paranormalnego forum.

Ręce opadają.

"Dotychczas "chmura chaosu" nie była widoczna, ponieważ załaniał ją wielki asteroid" może ten wielki astroid leci w kierunku Ziemi :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

POLECAM :

- w tym momencie chciałem wybrać te ciekawsze tematy ale wystarczy wejść w poszczególne forum i tam te najciekawsze są wyróżnione przez admina :D:banan::ha::szczerbaty:

:ha::ha::ha::ha::ha::ha:

Słuchajcie to troche nieładnie naśmiewać sie z debili. :szczerbaty:

Przecierz oni napewno są tacy wbrew swej woli. :szczerbaty:

Niedługo może zaczniemy tworzyć dowcipy o paranormalnych.

Ja jestem w tym kiepski. (w twożeniu dowcipów)

Guest zbig

Wiesz , jest takie powiedzonko : Jak kogos przezywasz tak sam sie nazywasz .

Tzw. paranormalni to w/g mnie ludzie bardziej wrazliwi .

Synek pokazuje tacie palcem klucz odlatujących ptaków i pyta:

- tato, co robią te ptaki?

- to nie ptaki synu. To ufo. Jak nic, w środę koniec świata będzie .... :szczerbaty::ha:

Nie no nie przeginajmy nie powinno się nabijać z ludzi tylko, dlatego ze wieżą w zjawiska paranormalne nieważne, z jakiego powodu czy z braku wiedzy czy też z powodu doświadczenia czegoś niewyjaśnianego z ich punktu widzenia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zdjęcie Czarnej Dziury - dzisiaj o 15:00
      Pamiętajcie, że dzisiaj o 15:00 poznamy obraz Czarnej Dziury. Niezależnie od tego, jak bardzo będzie ono spektakularne (lub wręcz przeciwnie - parę pikseli), trzeba pamiętać, że to ogromne, wręcz niewyobrażalne, osiągnięcie cywilizacji. Utrwalić coś tak odległego i małego kątowo, do tego wykorzystując mega sprytny sposób (interferometria radiowa), ...no po prostu niewyobrażalne. EHT to przecież wirtualny teleskop wielkości planety. Proste?
      • 144 replies
    • Amatorska spektroskopia supernowych - ważne obserwacje klasyfikacyjne
      Poszukiwania i obserwacje supernowych w innych galaktykach zajmuje wielu astronomów, w tym niemałą grupę amatorów (może nie w naszym kraju, ale mam nadzieję, że pomału będzie nas przybywać). Odkrycie to oczywiście pierwszy etap, ale nie mniej ważne są kolejne - obserwacje fotometryczne i spektroskopowe.
      • 4 replies
    • Odszedł od nas Janusz Płeszka
      Wydaje się nierealne, ale z kilku źródeł informacja ta zdaje się być potwierdzona. Odszedł od nas człowiek, któremu polskiej astronomii amatorskiej możemy zawdzięczyć tak wiele... W naszym hobby każdy przynajmniej raz miał z nim styczność. Janusz Płeszka zmarł w wieku 52 lat.
        • Like
      • 167 replies
    • Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Thanks
      • 29 replies
    • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
      Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
        • Like
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.