Skocz do zawartości

Zlot w Białej 31 lipiec - 6 sierpień 2006


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

"I to jest słuszna koncepcja"!!!! :)

 

Popieram inicjatywę. Jesli w tym czasie nadal będe bezrobotny, to rezerwuję 2 miejsca: dla mojej skromnej osoby +dla mojej 2-giej połowy.

 

Potwierdzam tez w 100% opinie o walorach okolicy. Z autopsji wiem ze jest tam po prostu PIĘKNIE i na pewno warto tam pojechac, nie tylko ze względu na ciemne niebo.

 

PS: Korzstając z okazji - saywiehu przyjmij moje gratulacje z okazji wstapienia do fanklubu synty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Wieeelkie dzięki za tak duże zainteresowanie zlotem :notworthy:

Do tego zdaje się, że towarzystwo może być najprzedniejsze :)

Z mojej strony obiecuję, że na uszach stanę, żeby impreza była udana. Cały czas toczę rozmowy tu i ówdzie, żeby ją urozmaicić. Mam co prawda bardzo burzliwy okres, wręcz właśnie ważą się losy moich zamierzeń, ale nie będę Was oszukiwać - ten zlot mnie naprawdę "kręci" i napędza do całego działania.

Obiecałem inne foty, ale nadal czekam na nie. Wnętrze budynku jest niedostępne, a gospodarz - na wyjeździe. Zamieszczę je zaraz, jak dostanę.

Myślę też o gadżecie. Ale nie będzie to nic podobnego do gadżetów z innych zlotów. Myślę, że koszulek co niektórzy mają w szafach sporo. A ci co nie mają, niech się pocieszą, że ja też nie mam żadnej. Chcę zaproponować coś trwalszego i takiego, aby mogło być widoczne w domciu. Jednak cena będzie oscylować w okolicy 10-12 zł. Qrcze, nie chciałbym powiedzieć co to miałoby być. Ale pod naciskiem pewno się ugnę :D Wolałbym wiedzieć, co wy na to - włącznie z ceną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage i tak bardzo niskie koszta:-) kwaterunku.. Kwota 10-12 zł nie jest wielka...Mam nadzieje że będzie to coś z charakterkiem..Co upiększy mieszkanko:-)..że już o walorach sentymentalnych nie wspomne..

 

Pozdrawiam

 

p.s Sayu biada ci jeśli się zdradzisz!!!...Zostaw jako niespodzianke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Korzystając z wolnej chwilki pojechałem dziś do Białej i pocykałem parę zdjątek parku i budynku z zewnątrz. Ponieważ nie chcę, żeby znów coś nie wyszło z ich umieszczeniem, wrzucam partiami.

 

post-2472-1148558510_thumb.jpg post-2472-1148558487_thumb.jpg post-2472-1148558445_thumb.jpg post-2472-1148558464_thumb.jpg

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

No, powiedzmy, że dwa i pół rzuta moherem :D

Ale to jest absolutnie wykonalne - łącznie ze zwiedzaniem Parku Narodowego. Spływ - no, byłyby pewne trudności organizacyjne, chyba żeby wypożyczyć kajaki tam, na miejscu. No ale w końcu XXI wiek mamy!

 

Co do beretów - gratisik ode mnie ;)

post-2472-1148677427_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powiedzmy, że dwa i pół rzuta moherem :D

Ale to jest absolutnie wykonalne - łącznie ze zwiedzaniem Parku Narodowego. Spływ - no, byłyby pewne trudności organizacyjne, chyba żeby wypożyczyć kajaki tam, na miejscu. No ale w końcu XXI wiek mamy!

 

Co do beretów - gratisik ode mnie ;)

ucb.jpeg

 

 

Od koloru do wyboru :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Po dłuuugim namyśle odpowiem tak: do MOJEGO kajaka nie pozwolę wsiąść ani po, ani też z dodatkowym "napędem". Tak na wszelki wypadek wolę uprzedzić z góry :)

Qrcze, zbyt wielu ludzi już wyciągałem z wody i za dużo się naoglądałem. Tu jestem bezlitosny. Zresztą, w razie czego - to ja pójdę do "pierdla"... a akurat tam to mi się nie spieszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Uff, wreszcie mam foty z wnętrza "noclegowni". Tak jak pisałem - skromnie, ale goodnie :)

 

post-2472-1148991874_thumb.jpg post-2472-1148991893_thumb.jpg post-2472-1148991912_thumb.jpg

 

Na pewno nie jest źle, prawda? Do tego przy tych opłatach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

He, jak KURTURA, to KURTURA :D No to jeszcze parę fotek.

post-2472-1148997504_thumb.jpg post-2472-1148997524_thumb.jpg post-2472-1148997547_thumb.jpg post-2472-1148997613_thumb.jpg post-2472-1148997794_thumb.jpg

 

Na pierwszym jest sala wykładowa - czyli nasz "pokój do wszystkiego", z bezpośrednim wyjściem na taras. Z kolei ostatnie zdjątko - to widok na tą samą salę - od zewnątrz.

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, zbyt wielu ludzi już wyciągałem z wody i za dużo się naoglądałem. Tu jestem bezlitosny. Zresztą, w razie czego - to ja pójdę do "pierdla"... a akurat tam to mi się nie spieszy!!!

Doskonale to znam też na nie jednym spływie wyciągało się ludzi którzy przesadzili a co do puścia do więzienia to możan się zabezpieczyć dając do podpisu oświadczenie że nie jesteśmy zorganizowaną grupą i każdy odpowiada za swoje poczynania

co do noclegowni to jestem mile zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Doskonale to znam też na nie jednym spływie wyciągało się ludzi którzy przesadzili a co do puścia do więzienia to możan się zabezpieczyć dając do podpisu oświadczenie że nie jesteśmy zorganizowaną grupą i każdy odpowiada za swoje poczynania

co do noclegowni to jestem mile zaskoczony

:naughty:

 

Udowodnienie mi, że takie oświadczenie jest bujdą, zajmie każdemu średnio rozgarniętemu prokuratorowi mniej więcej półtorej godziny. Z wodą żartów ne ma!!!

Ale qrcze nie trzeba przecie łączyć WSZYSTKIEGO, prawda? No bo skończy się na obserwach Newtonem 8" na paralaktyku, z 3 (sorry Promil :D) promilami we krwi, pośrodku rwącego nurtu na Drawie, do tego oczywiście w nocy, kiedy pływać nie wolno, no i z wyczynowej kanadyjki-jedynki w cztery osoby do tego :ha:

(taką kanadyjkę w jednej ręce się nosi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to ja proponuję tutaj (chociaż nie wiem, czy mogę sie tak rządzić w nieswoim topicu)...

;)

dopisujcie się dalej (najwyżej saywiehu na mnie nakrzyczy...;).. i poprosi o usunięcie postu...)

a na wszelki wypadek też wysyłam PM do saywieha...

 

lista uczestników zlotu w Białej 2006:

1.alizar

2......

 

 

PS: myślę, że miejsce fajne, warunki naprawdę w porządku, jest co robić w dzień - woda,rowery itp.

a w nocy podobno naprawdę niezłe warunki...

:)

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.