Skocz do zawartości

Zlot w Białej 31 lipiec - 6 sierpień 2006


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Dziękuję Alizar, że mnie wyręczyła :) Mam teraz straszny nawał pracy, więc bardzo pomogłaś mi dziewczyno :)

Zgłoszenia posyłajcie jak chcecie - albo tu- w topicu, albo na PW. Miałem już wcześniej parę zgłoszeń poza osobami, które się wpisywały, również spoza Forum.

Dołożę wszelkich starań, żeby było fajowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie to Pasi:-)

Prosze mnie zapisać wstępnie 2 osoby!!

 

Pozdrawiam

 

 

A ja tylko chciałem przypomnieć..moje zgłoszenie z 17-ego Maja:-)..tym samym Alusiu wybacz ale przesuwam cię na poz. Hi,hi

 

1. Waldixs + ososb tow.

a.1 Alizar

2...........

3...........

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

P.s Mam odłączony Internet do Września..Tak ,więc rzadziej bywam..:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. waldixs + osoba towarzysząca

2. alizar

3. Tadeopoulous

4. Kanarkusmaximus

5. Promil + osoba towarzysząca

6. rerekumkum

7. grzybek80 + osoba towarzysząca

 

Niech wszyscy się tu wpiszą, będziemy wiedzieć kto przyjedzie :banan::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było też pisać o sprzęcie który zabieramy

bo ja słońcu nie popuszcze i biore Coronado PST i Soligora MT750 coby polookać na plamki w normalnym świetle :Salut:

 

z pewną taką nieśmiałością ;)...

ad.2 alizar: MiniMini

:ha:

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie za 100 punktów: czy jedzie na zlot ktoś z północy kto miałby miejsce dla jednej osoby + walizka z taurusem? Albo ewentualnie sama walizka. Chciałbym się wybrać ale gdybym musiał jechać pociągiem to teleskopu nie zabiorę...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Co - coooo ??? A niby czemu pogoda ma nie dopisać ??? Szaman wszakże jezdem :D (ci z Bukowca wiedzą). Z Księżycem juz załatwiłem, że pełni nie będzie :D

 

Kuba - jeśli jednak pojedziesz pociągiem z telepem, to np. z Piły - transport do Białej zapewnię.

 

 

:Beer:

 

Edit : kilka, a nawet kilkanaście osób rezerwowało miejsca na PW i mailem (mailicznie ??? :D). Na razie do listy nie dopisuję, czekając na potwierdzenia. Toż samo dotyczy osób, które zgłosiły się tuż po powstaniu topica - czas płata planom figle ;) więc też prosiłbym o potwierdzenia. Wszelkie podane powyżej koszty udziału są nadal obowiązujące :)

 

Edit 2 : Radradish - masz bliziutko do Białej. To samo tyczy innych osób (np. Adam z Piły, Ignisdei z Obornik, Maciej Reszelski z Szamotuł...). Jakby co - nie wahajcie się i przyjedźcie się przywitać :)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit 2 : Radradish - masz bliziutko do Białej. To samo tyczy innych osób (np. Adam z Piły, Ignisdei z Obornik, Maciej Reszelski z Szamotuł...). Jakby co - nie wahajcie się i przyjedźcie się przywitać :)

Bardzo chętnie, lecz w tym czasie będę najpewniej na obozie astro-naukowym w Załęczu Wielkim organizowanym przez Almukantarat. Tak czy inaczej piękno nocnego nieba będziemy podziwiać razem, bowiem odległości się nie liczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

1. waldixs + osoba towarzysząca

2. alizar

3. Tadeopoulous

4. Kanarkusmaximus

5. Promil + osoba towarzysząca

6. rerekumkum

7. grzybek80 + osoba towarzysząca

8. krystian koza

9. Zbig + 3 (4?) osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. waldixs + osoba towarzysząca

2. alizar

3. Tadeopoulous

4. Kanarkusmaximus

5. Promil + osoba towarzysząca

6. rerekumkum

7. grzybek80 + osoba towarzysząca

8. krystian koza

9. Zbig + 3 (4?) osoby

 

Też chciałabym pojechać... Co mam uczynić w tym celu?

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - jeśli jednak pojedziesz pociągiem z telepem, to np. z Piły - transport do Białej zapewnię.

:Beer:

Hmm... tylko że do tego dojdzie jeszcze druga walizeczka z rzeczami osobistymi... może być ciężko się z tym wszystkim zabrać.

 

Jeszcze pomyślę. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.