Skocz do zawartości

Amatorskie testy.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowilem kontynuowac opisowe testy wszystkiego co wpadnie mi w lapki.

 

Po kolorowych filterkach celestrona i sparringu newtona 6" F4 z refraktorem 4" F10 przyszla kolej na kolejne wynalazki. Tym razem na oku mam 2 kolejne zadania.

 

Pierwsze - niewielkie.

 

W70 25mm 1,25" vs SWAN 25mm 2"

 

Pierwsze swiatlo W70 przeprowadzone i cos juz mozna by o nim napisac, ale chyba bedzie lepiej jak wstrzymam sie z wnioskami do przeprowadzenia porownania ze swanem. I tu prosba. Moze kots moglby udostepnic SWANA na 3-4 sesje? Jezeli tak, prosze o kontakt.

 

Drugie - gabarytowo wieksze

 

HEQ5 czyli montaz gdy masz duzo kilogramow a malo kasy.

 

Dzieki uprzejmosci Jacka na glowicy oprocz mojego slonia zawitalo pronto z AK .

 

Picture_011.jpg

 

Mam juz zatem ruchoma stacje diagnostyczno-focaca:

 

Wersja jamnik na tropie :)

 

Picture_003.jpg Picture_004.jpg

 

Wersja slon na drzewie :D

 

Picture_005.jpg Picture_007.jpg

 

Foci DSI, wiec powinno cos wyjsc zarowno z DSow jak i z testami PE itd.

 

Pierwsze fotki:

 

Z prącia:

 

Object1_27.jpg

 

I to samo z Krowy:

 

Object3.jpg

 

I znowu po prosbie. Sa chetni do wspolpracy? Sloniu ciezki jest i slabo sie nim operuje z laptpem w reku! Moze ktos ma namiar do softu i manuala pozwalajacego zmierzyc PE? Moze ktos chcialby postawic swoj montaz w sparring? Moze ktos z kawalkiem doswiadczenia z takim sprzetem focacym mialby ochote na obmacywanie DSI?

 

I na koniec zdziwko. Ponizej fotka z DSI 7sek. ok. 22.30, czyli generalnie czarno (chmurwy). Jakim cudem wyszla jej barwa?

 

Object2_1.jpg

 

Niestety na wiecej nie pozwolila pogoda. z piatku na sobote mgly, a z soboty na niedziele i niedzieli na poniedzialek takie oto atrakcje na niebie:

 

Picture_009.jpg

 

Pozdrawiam i zapraszam do wspolnych testow i/lub dzielenia sie pomyslami na forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.