Skocz do zawartości

Antysemityzm itp


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że niektórzy naprawde prezentuja tu antysemityzm. Godne pożałowania. Wstyd.

Wstyd? ale kto ma sie wstydzic ? Wykorzystanie papieskiej pielgrzymki do Polski na przypomnienie swiatu, ze w Polsce sa obozy smierci w domysle polskie .Przeciez juz teraz swiatowe media okupuja Oswiecim bo to ma byc NAJWAZNIEJSZA czesc pielgrzymki . Klasyka w wywijaniu kota ogonem.

Zobaczymy co dzisiaj w Oswiecimiu bedzie i co media napisza . Napisza tak jak ich wlasciciele sobie zycza. :szczerbaty:

Czesc wykasowalem aby wstyd byl mniejszy .

Epoka wodnika cechuje sie tym, ze juz nie da sie grupa wmawiac czegokolwiek i beda cicho. Kazdy z osobna przemysli to co ma i wyciagnie swoje wnioski . 10 lat temu nie bylo by to mozliwe . Jestesmy jednostkami i tylko za swoje czyny odpowiadamy .

Chcialbym takze, aby ci co znalezli gdzies tam schronienie tez odpowiedzieli za swoje czyny w Polsce.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musze sie tlumaczyc.. :D

 

Dla wielu żydow kazda okazja jest dobra by nazwac kogos antysemita, bo to tak doniosle brzmi, bo raczej nikt nie chce byc tak nazwany..

Taki maly przyklad: Jak mieszkalem w Czestochowie to żydzi chcieli wybudowac jakas synagoge na upatrzonej dzialce. Prezydent Czestochowy odmowil (dzialka byla juz pod cos innego zaplanowana) i zostal przez to publicznie nazwany antysemita. Mimo to nie zmienil zdania. (zrodlo - moj ojciec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech więc Żydzi pierwsi przestaną dzielić swiat na siebie i resztę i już będzie cacy"

 

Czy to nie jest postawa antysemicka ? Niemal identyczne słowa słyszałem kiedyś od znajomego skinheada z osiedla.

 

Papiez Benedykt 16 aby nie urazic Polakow i Zydow podczas pielgrzymki nie bedzie uzywal jezyka niemieckiego za wyjatkiem pobytu w Oswiecimiu.

W/g mnie to swiadczy o duzym politycznym wplywie Zydow na to co Papiez w Polsce podczas pielgrzymki robi. A tego nie powinno byc

 

Powiem szczerze że mi też nie podobałoby się używanie języka niemieckiego, a jestem Polakiem. Bezpodstawne dopatrywanie się wszędzie wpływu Żydów prowadzi powoli do tego co już było w czasie wojny i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce Judeopolonia i Judeopolonia 2 jest trochę ciekawych rzeczy o Żydach. Np. to, że chcieli w Pańswie polskim utworzyć własne państwo. Żydzi na całym świecie rozpowiadali, że polacy ich prześladują, mordują itp.( co nie było prawdą). Później Paderewski musiał wszysko odkręcać i mówić, że to nieprawda :szczerbaty: I jak tu ich teraz lubić? :huh: Oczywiście nie wszyscy Żydzi tak postępowali, byli też dobrzy, współrzyjący z polakami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest postawa antysemicka ? Niemal identyczne słowa słyszałem kiedyś od znajomego skinheada z osiedla.

Powiem szczerze że mi też nie podobałoby się używanie języka niemieckiego, a jestem Polakiem. Bezpodstawne dopatrywanie się wszędzie wpływu Żydów prowadzi powoli do tego co już było w czasie wojny i nie tylko.

Nazywaj to sobie jak chcesz, ale ja nie słyszałem wiele dobrego o Żydach. Nawet Biblia wystawia im złe świadectwo, za nielicznymi wyjątkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Zydzi traktuja Palestynczykow jak Niemcy Zydow za czasow II Wojny Światowej ?

 

 

ogolnie to jak wlasnie z tym jest?... widzial ktos jak Zydzi z bronia w reku izoluja Palestynczykow ?

 

dla mnie to ogolnie ta cala strefa to zeschizowani ludzie...bo najbardziej fanatycy religijni i im wszystkim szajba odbija

 

ciekawi mnie tez problem dlaczego Hitler akurat chcial Zydow wykosic w pien ...a nie np. Hiszpanow ?:)

Edytowane przez KOPER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz spotykałem się nawet osobiście z zarzutami, że Polacy są antysemitami, a ponieważ nie znam osobiście nikogo, kto jawnie wyraża poglądy antysemickie, zawsze mówiłem, że to jakaś ściema, manipulacje prasy zagranicznej itp.

Po przeczytaniu tego wątku już znasz, choć może nie osobiście. No i co, Radku, warto było się pytać?

 

A więc jeszcze raz - dlaczego największą nienawiścią i pogardą dażona jest grupa ludzi, która nie dość, że nie ma na sumieniu zbiorowej odpowiedzialności za jakieś zbrodnie, ale która która miała niebagatelny (pozytywny) wpływ na rozwój naukowo-cywilizacyjny ludzkości.

No więc właśnie dlatego. To zazdrość. Nie tylko o osiągnięcia naukowe, ale przede wszystkim o ich "solidarność plemienną", czytaj: skłonności do pomagania sobie nawzajem.

 

A do niektórych dyskutantów powyżej krótka refleksja: nie sądźcie, że skoro nakręcacie się tu nawzajem we własnym sosie, to wszycy pozostali czytelnicy tego forum milcząco Was popierają.

Wręcz przeciwnie, jak sądzę.

"Mądry wie, co mówi. Głupi mówi, co wie"

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to bym się nie dziwił planom co do tego państwa Judeopolonii, naród, który w całej Europie przy kazdej okazji (może i nawet za gradobicie i koklusz) dostaje kopa (a wszyscy co ich biją zawsze powołują się na Biblię) bo jest wszystkiemu winien moze miec tego dość i szukać jakiegoś kawałka ziemi. I nie dziw sie Koper że jak znalazł w końcu to stara się go utrzymać nawet skrajnymi metodami. Mogę tego nie pochwalac, ale mogę to przynajmniej zrozumieć.

Poza tym Żydzi nie traktują Palestyńczyków tak jak Niemcy Żydów w czasie wojny. To wielki bład w rozumowaniu. Niemcy zbudowali całą machine śmierci która miała wymordowac wszystkich ludzi narodowości żydowskiej. Bez wyjątku. Mężczyzn, kobiety, dzieci, niemowleta. Stworzyli obozy, przychodziła dostawa ludzi, rozbierali, do gazu, spalić, zakopać. W całej historii ludzkości nie było czegos takiego żeby ktoś wdrożył w życie plan wymordowania całego narodu i niewiele brakowało aby plan ten sie powiódł do końca. Mąło tego, ludzie którzy zajmowali się tymi mordami po wojnie byli dumni z tego, czego dokonali.

Co do tego wykoszenia Koper..., to nie wiem czy wiesz ale w następnej kolejce do eksterminacji czekali Cyganie, potem mieli być Słowianie, kto wie kto maił być następny.

Tak co do antysemityzmu, słyszałem nieraz od moherowych babć w kolejce w sklepie, że np. "w rządzie to sami Żydzi", "chcą nas doprowadzić do upadku" . Dlaczego nigdy nie słyszałem tekstów "w rządzie są sami Niemcy" ? Od ktorego narodu doznaliśmy więcej krzywd w historii nie musze chyba mówić, bo krzywdy doznane od Żydów (poza jednostkowymi przypadkami - jak to między ludźmi) jakoś nie przychodza mi do głowy.

Co do tego tekstu księdza Chrotowskiego, to powiem że Kościł katolicki ma wiele na sumieniu w stosunku do Żydów, i widac że jednak nauki Jana Pawła II ida w las, a tak starał sie on o pojednanie z naszymi "starszymi braćmi w wierze".

Edytowane przez adamsz12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażające. Aż trudno komentować głos, że papież miałby pod naciskiem Żydów nie używać języka niemieckiego w trakcie pielgrzymki 'za wyjątkiem pobytu w Oświęcimiu'. Trzeba olbrzymiej dawki złej woli lub braku pomyślunku, by stawiać taką tezę. Po pierwsze, językami oficjalnymi Watykanu są włoski i łacina, JPII też nigdzie poza Polską nie posługiwał się naszym językiem. Z drugiej strony, w jakim to miejscu Polski Żydzi najbardziej mogliby nie chcieć słyszeć niemieckiego? Właśnie tam, w Oświęcimiu, gdzie setki tysięcy ich braci i sióstr poszło w dymach hitlerowskich krematoriów papież jednak ma mówić po niemiecku, więc jaki to nacisk środowisk żydowskich? Stek bzdur, który już na pierwszy rzut oka nie wytrzymuje starcia z faktami. Ale znowu, jak z tymi Żydami spłacającymi długi Samoobrony, partii goszczącej przecież najwięcej chyba po LPR nacjonalistów, słowo się rzekło, poszło w eter, ludzie przeczytali, może podadzą dalej.

 

Twierdzenie, że określenie Oświęcimia jako najważniejszego punktu pielgrzymki jest przypomnieniem światu, jakoby istniały 'polskie obozy śmierci', to kolejny akt barbarzyństwa dokonany na faktach. Owszem, był to najważniejszy punkt pielgrzymki, ale dlatego, że papież-NIEMIEC stawił odważnie czoła historii NIEMIECKIEGO narodu, w którą sam był uwikłany, by prosić o przebaczenie. Wymowa tego symbolu jest ogromna i oczywista, a aluzje, jakoby było to utrwalanie mitu 'polskich obozów', są zwyczajnie niedorzeczne.

 

A jeśli ktoś szuka naukowego potwierdzenia tez o Żydowskich spiskach w książce 'Judeopolonia', napisanej przez publicystę rydzykowego Naszego Dziennika, to gratuluję wyboru obiektywnych źródeł. Człowiek ten pisał m.in.:

 

"Twierdzenia o wyjątkowości holocaustu są przejawem szowinizmu"

 

"Odpowiedzialni zza holocaust byli bankierzy żydowscy, którzy finansowali Hitlera [...],

Odpowiedzialna za holocaust była żydowska starszyzna w gettach [...],

Odpowiedzialne za holocaust były judenraty [...]"

 

Zbitek sterotypów, uogólnień i zwykłych kłamstw mających potwierdzić z góry obraną tezę, że 'Żydzi sami sobie winni'. Jak w tym retorycznym pytaniu, 'dlaczego Hitler wybrał właśnie Żydów?'. Między wierszami: widocznie miał powody. I znowu wszystko jasne.

 

Niemal cały niniejszy wątek potwierdza, jak bardzo aktualny jest temat antysemityzmu i ksenofobii w naszym kraju.

Edytowane przez ET_Go_Home
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątku już znasz, choć może nie osobiście. No i co, Radku, warto było się pytać?

No więc właśnie dlatego. To zazdrość. Nie tylko o osiągnięcia naukowe, ale przede wszystkim o ich "solidarność plemienną", czytaj: skłonności do pomagania sobie nawzajem.

 

A do niektórych dyskutantów powyżej krótka refleksja: nie sądźcie, że skoro nakręcacie się tu nawzajem we własnym sosie, to wszycy pozostali czytelnicy tego forum milcząco Was popierają.

Wręcz przeciwnie, jak sądzę.

"Mądry wie, co mówi. Głupi mówi, co wie"

Nikt tu nie jest nakręcony, więc po co te oskarżenia.Też chcesz coś ugrać na tej sprawie? Ja Żydom niczego nie zazdroszczę, wiedząc że wszystkim ludziom i Bogu są przeciwni. Życzę im dalszych sukcesów w nauce, oraz dalszego umacniania solidarności plemiennej, która jest ich nadrzędnym celem, lecz prowadzi nieuchronnie do samoizolacji. Szczytem bezczelności jest próba robienia głupków z ludzi mających własne, krytyczne zdanie o narodzie wybranym, który tak naprawdę tylko Abrahamowi zawdzięcza ten tytuł, ale w niczym nie jest do niego podobnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażające. Aż trudno komentować głos, że papież miałby pod naciskiem Żydów nie używać języka niemieckiego w trakcie pielgrzymki 'za wyjątkiem pobytu w Oświęcimiu'. Trzeba olbrzymiej dawki złej woli lub braku pomyślunku, by stawiać taką tezę.

 

Nie ja to wymyslilem, powtorzylem za mediami co wspolpracowaly z papieskim rzecznikiem

 

... Ale znowu, jak z tymi Żydami spłacającymi długi Samoobrony, partii goszczącej przecież najwięcej chyba po LPR nacjonalistów, słowo się rzekło, poszło w eter, ludzie przeczytali, może podadzą dalej.

 

tez za oficjalnymi mediami

 

Twierdzenie, że określenie Oświęcimia jako najważniejszego punktu pielgrzymki jest przypomnieniem światu, jakoby istniały 'polskie obozy śmierci', to kolejny akt barbarzyństwa dokonany na faktach.

 

pewnie masz na mysli swoje " fakty" jak powyzej.

 

tak odnosnie znowu mediow.

Podaja za przedstawicielami jakiegos narodu, ze w tamtych latach Boga nie bylo w Oswiecimiu .

Czy to w ogole czlowiekowi wypada i czy moze stwierdzic?

W Sodomie , Gomorze tez Boga nie bylo?

Odnosnie wizyty Papieza w Oswiecimiu . Dla mediow byla najwazniejsza ale juz po niej to waznosc minela , nie padly slowa co oczekiwano . Zgodnie z wypowiedzia rabina juz po wizycie waznosc jej jest dlatego, ze byl . Ale znowu w/g mediow nie o taka waznosc chodzilo .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie jest nakręcony, więc po co te oskarżenia.Też chcesz coś ugrać na tej sprawie?

No jasne, nie wiesz, że obiecali mi 30 srebrników i TAK-a FCT-250 na dokładkę?

 

Szczytem bezczelności jest próba robienia głupków z ludzi mających własne, krytyczne zdanie o narodzie wybranym, który tak naprawdę tylko Abrahamowi zawdzięcza ten tytuł, ale w niczym nie jest do niego podobnym.

Nie krępuj się, możesz to nazywać żydowską hucpą.

 

A co do robienia głupków, proponuję prosty test:

Chełmianin, dowiedziawszy się z Talmudu, że Bóg chroni głupców, postanowił poddać się swoistej próbie rozumu. Wyskoczył przez okno i... złamał nogę. Jęcząc z bólu mówi do otaczających go Żydów: - Kochani sąsiedzi! Zawsze wiedziałem, że jestem niegłupi, ale nigdy nie przypuszczałem, że jestem aż taki mądry!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątku już znasz, choć może nie osobiście. No i co, Radku, warto było się pytać?

No jak nie jak tak? Spytałem skąd w ludziach tyle niechęci i dowiedziałem się że to wszystko wina Żydów. Myśl ta ożywcza niczym chłodny podmuch wiatru w upalny dzień napełniła mój skołatany umysł zrozumieniem, a serce spokojem. Teraz już nie muszę o nic pytać, mogę siedzieć pod drzewem z uśmiechem na ustach bo osiągnąłem ostateczne oświecenie. Dzięki, jesteście wielcy!

 

Szczytem bezczelności jest próba robienia głupków z ludzi mających własne, krytyczne zdanie o narodzie wybranym, który tak naprawdę tylko Abrahamowi zawdzięcza ten tytuł, ale w niczym nie jest do niego podobnym.

A panu Bogu gratulujemy wyboru. Dlaczego nie wybrał nas, Polaków, nauczycieli ludzi i dewów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły czasy 'mediów oficjalnych' - co to są 'media nieoficjalne'?

 

Ja dość uważnie śledzę komentarze medialne (no może poza 'Naszym Dziennikiem', bo to chyba też jest medium oficjalne, nieprawdaż) i nigdy nie słyszałem o Żydach chcących spłacać długi ludzi Samoobrony. Słyszałem natomiast o:

 

- Polakach mordujących Belga dla mp3 playera;

- Polakach okradających Niemców;

- Polakach żebrzących w Paryżu;

- o Polaku, który zapewne nie uważa się za antysemitę, a który rzekł "Ja Żydom niczego nie zazdroszczę, wiedząc że wszystkim ludziom i Bogu są przeciwni".

 

Czy to coś mówi o całym 40-milionowym narodzie? Nie, świadczy o poszczególnych ludziach, którzy powinni się wstydzić.

 

Poza tym, z tego, że jakiś baran w mediach hipotetycznie powie głupstwo, nie wynika, że należy je bezkrytycznie powtarzać. Ja powtórzę ze swej strony rzecz opartą na dokumentach watykańskich - nie ma powodu, by papież w trakcie swoich pielgrzymek po różnych państwach posługiwał się językiem niemieckim, bo oficjalne języki Watykanu to włoski i łacina. Natomiast bardzo chciałbym się dowiedzieć, które to 'oficjalne media' próbowały dowodzić, że podkreślanie znaczenia wizyty B16 w Oświęcimiu wpisuje się w kampanię propagandy 'polskich obozów'.

 

I jeszcze tylko czekam, aż ktoś powie, że jestem z Układu, albo że 'judajczykowie mnie kupili'. No bo przecież atakuję antysemityzm ergo bronię Żydostwa, więc nie tak zupełnie bez przyczyny. A może po prostu jestem Żydem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zbig że jak mowili w mediach o tym że nastepne przejście Wenus przed tarczą Słońca nastąpi za 240-ileś tam lat to się śmiales razem z innymi a te bzdury o Żydach za mediami powtarzasz.

Jak widze niektórym lekko mówi sie o Żydach, przypomina mi się stwierdzenie jednego ze zbrodniarzy niemieckich chyba eichmann-a, nie pamietam dokładnie ale jakoś tak to brzmiało: "śmierć jednostki to morderstwo, ale smierć milionow to tylko statystyka". Więc zbliżmy się do tych jednostek, wyobraźmy sobie widok niemieckiego żołnierza biorącego kilkumiesięczne niemowlę za nożki i roztrzaskującego główkę o ścianę. Wyobraźmy sobie rodziców duszących własne dziecko gołymi rękami, aby tylko nie wróciło znowu na męki do doktora mengele. TO SĄ FAKTY ! Jak komuś jeszcze nie jest niedobrze to może jeszcze parę podać ? I gdzie był zbig Bóg gdy to się działo ? To właśnie do tego prowadzą takie durne gadki jak " w rządzie sami Zydzi" "to wszystko przez Żydów" i jacy to ci Żydzi sa i za co jeszcze odpowiadają i w jakie spiski sa uwikłani. Powtarzając za jakimiś mediami podobne bzdury dolewasz swoją kroplę do czary, która kiedyś może znowu się przepełnić. Trzeba o tym mówić i mam nadzieję że ludzie nigdy tego nie zapomną, bo w momencie kiedy zapomną nastąpi kolejny holocaust jakiegoś narodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Beer: Mamy te same cele - aby nigdy wiecej nie bylo powtorki tamtych czynow.

W/g mnie jak pozbedziemy sie emocji w wzajemnych kontaktach to bedzie dobrze. Ale my tez musimy mowic co czujemy, jak nasze zycie widzimy, nie moze byc autorytatywna tylko jedna strona . Chcialbym tez aby plemienna solidarnosc byla nizej niz prawo . :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy napewno nie mogą byc antysemitami :D

 

Bóg jest pochodzenia żydowskiego :D , fudament koscioła to 12 Żydów, :D , pierwszy papież katolicki to Żyd, honorowa królowa Polski to żydówka, BA nawet na jej cześć założono radyjo!!! :D w którym na cześć owych Żydów bije się peany :rolleyes: nie ściemniajcie ale w tym kraju żydów sie ubóstwia i to dosłownie :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.