Skocz do zawartości

Jak "przymocować" cyfrową kamerkę do telepu ?


Gość NID

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dysponuje takim "sprzętem" : SAMSUNG VP-D303 i zastanawiam się co można dokupić, by za jego pomocą (oraz rzecz jasna mojego telepika ) robić astrofotki:

 

http://www.instruccionesweb.com/img/produc...sung-VPD303.jpg

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc, proszę o wyrozumiałość, wszelkie sugestie oraz o nie pisanie złośliwych komentarzy :huh:

Edytowane przez NID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie spotkałem się jeszce z taką kamerką do astrofoto :) będzie duży problem, bo zapewne gotowego połączenia nie dorwiesz... pozostaje ATM. ta kamera ma może jakiś gwint do statywu? lub cokolwiek do czego można by zaczepić ewentualny trzymak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

William Optics robi specjalne okulary projekcyjne do kamer wideo i cyfrowych aparatów np:

 

DCL-4337

 

ale kamera wideo nadaje się raczej chyba tylko do pokazywania obrazów Księżyca i Słońca na żywca (jeśli ma manualną przysłonę, migawkę i transfokator (polski termin na ZOOM ;) - jeśli nie ma to trzeba by ją przeprogramować czytaj-odblokować te funkcje ) . nie wiem też jaki gwint filtrowy masz w tej kamerze. poza tym te okularki sa tyci tyci za drogie ;)

 

polski dystrybutor WO ma w sprzedaży też trochę przejściówek na inne gwinty filtrowe do tego typu okularów projekcyjnych. inna możliwość to bodajrze Baader Hyperion, które mają także możliwość dokręcania kamer i aparatów w projekcję.

 

Ja jednak zanim wpakowałbym się w taki zakup, to najpierw wybrałbym się z kamerką do dystrybutora i sprawdził jak to działa

 

pozdr

 

PS. na Twoim avatarku to oryginalny Fender?

Edytowane przez ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ALF, zobaczę co się da zrobić z tą moją kamerką, może jednak uda mi się wyrwać jakąś cyfrówkę.

 

Ps. To jest kopia stratocastera, firmy STAGG konkretnie, ale już tego wiosła nie mam, stara fotka .

Chyba będę musiał zmienić avatar :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. To jest kopia stratocastera, firmy STAGG konkretnie, ale już tego wiosła nie mam, stara fotka .

Chyba będę musiał zmienić avatar :lol:

 

OMG Stagg to taki Adidos w swiecie gitar ;)

btw mam gitarke tej firmy i jestem zalamany jak wiekszosc jej uzytkownikow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiedziałem w końcu, że tu kiedyś rozmowy pójdą w stronę gitar :lol:

Ja na szczęście wymieniłem stagga na lepszy model, konkretnie B.C. Rich'a Wartribe One B)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.