Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie podchodzę do tego meczu tak krytycznie. Wstyd było mi przede wszystkim po meczu z Kolumbią. Mecz z Ekwadorem mógł równie dobrze zakończyć się remisem, a może nawet ...

 

Niestety część zawodników jest bez formy - przede wszystkim obecni i byli "wiślacy". Mimo to uważam, że ta przeciętna drużyna mogła osiągnąć lepszy wynik, gdyby pokierował nią dobry trener. A tego ostatniego na pewno zabrakło :(

 

Moim zdaniem Polacy zagrali naprawde dobry mecz z Ekwadorem- dali z siebie wszystko co mogli... Grali prostopadłymi podaniami, pare wrzutek było.. było na co popatzeć, no ale niestey Ekwador okazał się lepszy no i trzeba powiedzieć że miał chyba jednak więcej szczęścia(albo doświadczenia, jak kto woli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0 :banan:

 

Klasyfikacja (częściowa i nieoficjalna) po 3 meczach:

 

1. antyqjon - 6 pkt.

1. PJan - 6 pkt.

3. Dvc - 4 pkt.

3. karan - 4 pkt.

3. Kędzior - 4 pkt.

3. Marek N - 4 pkt.

3. Paweł Trybus - 4 pkt.

8. krystian koza - 3 pkt.

9. 19 osób - 2 pkt.

29. 9 osób - 1 pkt.

38. 2 osoby - 0 pkt.

 

Jeżeli komuś źle podliczyłem punkty proszę zgłaszać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polacy zagrali naprawde dobry mecz z Ekwadorem- dali z siebie wszystko co mogli... Grali prostopadłymi podaniami, pare wrzutek było.. było na co popatzeć, no ale niestey Ekwador okazał się lepszy no i trzeba powiedzieć że miał chyba jednak więcej szczęścia(albo doświadczenia, jak kto woli ;)

 

Trzeba przyznać, że szczęścia nie mieli. Jak dla mnie za mało strzałów z dystansu. I zbyt późne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości proszę się trzymać terminu - początek typowania-mecz minus 3 dni, koniec typowania-rozpoczęcie meczu - aby nie robić zamieszania. Ale jeżeli ktoś z pewnych względów przekroczy ten pierwszy termin, to nic się nie stanie. Drugi jest nieprzekraczalny i proszę o tym pamiętać.

 

Jeżeli komuś wygodniej, albo nie może w późniejszym terminie typować, to może podobnie jak koledzy przedstawić typy wszystkich pozostałych meczów grupowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wrócą?... hmm.. są dwie możliwości: albo wrócą do środy a jakby akurat nie oddali walkowera z Niemcami to myśle że odrazu po tym meczu zaczną się pakować

 

Nie no jak by oddali walkowera to by nie mieli po co wracac, wroca po Kostaryce. A co do meczu to byl na tym samym poziomie co z Kolumbia tyle ze byly 2 slupki :szczerbaty: Szkoda tylko tych ludzi na trybunach. Moglo być tak pięknie...

Zobacz dzisiejszy Trynidad. Chlopaki z nikad a popatrz jakie walczaki i co to znaczy wola walki. Az sie chce ogladac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dzisiejszy Trynidad. Chlopaki z nikad a popatrz jakie walczaki i co to znaczy wola walki. Az sie chce ogladac!

No to jest racja, takie malutkie państwo Trynidad zremisowało ze Szwecją :o i w dodatku grali w dziesiątke... Ale trzeba im przyznać że kondycyjnie są nie do zdarcia.. w przeciwieństwie do naszej reprezentacji :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest racja, takie malutkie państwo Trynidad zremisowało ze Szwecją :o i w dodatku grali w dziesiątke... Ale trzeba im przyznać że kondycyjnie są nie do zdarcia.. w przeciwieństwie do naszej reprezentacji :szczerbaty:

 

I jeszcze jedno. Mają TRENERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja (częściowa i nieoficjalna) po 3 meczach:

 

1. antyqjon - 6 pkt.

1. PJan - 6 pkt.

3. Dvc - 4 pkt.

3. karan - 4 pkt.

3. Kędzior - 4 pkt.

3. Marek N - 4 pkt.

3. Paweł Trybus - 4 pkt.

8. krystian koza - 3 pkt.

9. 19 osób - 2 pkt.

29. 9 osób - 1 pkt.

38. 2 osoby - 0 pkt.

 

Jeżeli komuś źle podliczyłem punkty proszę zgłaszać na PW.

 

Po czterech meczach - bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz Trynidadu ze Szwecją. Pomimo, że faworyzowałem zdecydowanie Szwedów to w trakcie meczu, po pierwszych 45 minutach zacząłem kibicować egzotycznej drużynie z okolic Karaibów. Świetny mecz, gigantyczna praca na boisku, pot i serce zostawione na murawie. Wielki szacunek dla tych zawodników. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybysmy przegrali z Ekwadorem w takim stylu, jaki dzis zaprezentowali gracze Wybrzeza Kosci Sloniowej to mysle, ze nikt by sie nie obrazil na reprezentacje ani tez nie powiedzialby zlego slowa na nia.

Rozumiem, ze mozna tlumaczyc Polakow tym, ze byli zestresowani, ze nie maja specjalnego ogrania i doswiadczenia w imprezach tego typu, ale przeciez pilkarze WKS pierwszy raz grali na mundialu a potrafili pokazac sie z dobrej strony.

Tak czy inaczej bardzo dobry mecz w wykonaniu debiutantow, szkoda, ze nie udalo im sie zremisowac : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, najsłabszą drużyną była ekipa z kraju nad Wisłą..... O (zero) zaangażowania w grę! Nawet na szkolnym boisku bardziej się stara wygrać! Wstyd, za brak woli zwycięstwa i choćby odrobiny walki. Wstyd i żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, a mi się wcale tak nie wydaje!!!

Chyba była i wola walki, i zaangażowanie, i chęć zwycięstwa. Tyle, że wykonanie na poziomie trzecioligowym. To wyglądało tak, jakby nasi piłkarze umieli tylko szybko biegać i chcieli wjechać z piłką do bramki. Jak dla mnie było coś innego - brak wpółpracy na boisku i jakichkolwiek elementów sensownej gry kombinacyjnej. Nawet zamiaru rozegrania ataku "z głową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.