Skocz do zawartości

[Zamienię] - Teleskop


nwgame

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię Teleskop, Star Teleskope 60/700.

 

O zestawie:

- Soczewka: 60mm

- Długość tubusa: 700mm

- Lunetka,

- Statyw: Aluminium

- Barlow 3x,

- Barlow 1,5x,

- Okular H20mm (pow. 35x)

- Okular H12,5mm (pow. 56x)

- Okular SR4mm (pow. 175x)

- Wyciąg: 0,9..."

 

Teleskop bardzo fajny - bo mobilny, tzn. niewielkie rozmiary a duże możliwości ;)

Niestety jedynym mankamentem jest wyciąg, jest on deczka nietypowy - a może raczej TYPOWY dla takiego "sprzętu" ;) no ale mniejsza z tym... Jak ktoś ma inwencję twurczą (tak jak np. ja ;)) to bez problemu sobie poradzi z używaniem innych okularów niż tych dołączonych w zestawie.

 

Teleskop zamienię na okular 4mm - jaki typ, do negocjacji.

Jest również możliwość sprzedaży teleskopu, ceny nie podaję - jak będzie odpowiednia oferta to sprzedam ;)

 

Pozdrawiam,

Narcyz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej lunetki w zyciu nie nazwal bym teleskopem a tym bardziej o duzych mozliwosciach .

Ale jak ktos potrzebuje tuby na szukacz do 60 mm szkiel z ruskiej lornetki to jest idealna. Lekka i wystarczy na 2 szukacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Zamienię Teleskop, Star Teleskope 60/700.

 

O zestawie:

- Soczewka: 60mm

- Długość tubusa: 700mm

- Lunetka,

- Statyw: Aluminium

- Barlow 3x,

- Barlow 1,5x,

- Okular H20mm (pow. 35x)

- Okular H12,5mm (pow. 56x)

- Okular SR4mm (pow. 175x)

- Wyciąg: 0,9..."

 

Teleskop bardzo fajny - bo mobilny, tzn. niewielkie rozmiary a duże możliwości ;)

Niestety jedynym mankamentem jest wyciąg, jest on deczka nietypowy - a może raczej TYPOWY dla takiego "sprzętu" ;) no ale mniejsza z tym... Jak ktoś ma inwencję twurczą (tak jak np. ja ;)) to bez problemu sobie poradzi z używaniem innych okularów niż tych dołączonych w zestawie.

 

Teleskop zamienię na okular 4mm - jaki typ, do negocjacji.

Jest również możliwość sprzedaży teleskopu, ceny nie podaję - jak będzie odpowiednia oferta to sprzedam ;)

 

Pozdrawiam,

Narcyz.

 

 

Zapomniałeś dodac gdzie jest to zwyczajem na allegro, że maksymalne powiększenie to 525x :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomimo tego jakoś tak uśmiech na mej twarzy się pojawił po przecztaniu ów tematu...

 

Moje zdanie jest takie że takich 'teleskopów' to się nie powinno na forum i nie tylko pokazywać a co dopiero sprzedawać, ale co ta to jest moje zdanie :D

 

Sorki że tak piszę ale

OBYŚ nie sprzedał tego czegoś jakiemus astrozapaleńcowi :-/

 

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego jakoś tak uśmiech na mej twarzy się pojawił po przecztaniu ów tematu...

 

Moje zdanie jest takie że takich 'teleskopów' to się nie powinno na forum i nie tylko pokazywać a co dopiero sprzedawać, ale co ta to jest moje zdanie :D

 

Sorki że tak piszę ale

OBYŚ nie sprzedał tego czegoś jakiemus astrozapaleńcowi :-/

:Salut:

 

Ale glupoty gadasz! Taka tuba moze w sam raz sluzyc do recznego guidingu w astrofoto. Jest mala, lekka, dluga ogniskowa, a optyka nie musi byc pierwszej klasy do tego celu. Sam rozwazam zakup takiej tuby, tylko z kasa narazie cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.