Skocz do zawartości

Trójwymiarowa M42


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez chodzi na pelen ekran

windows media player

jeszcze tylko wgram Adobe Premiere i przerobie troszke dzwiek

moze mnie sie uda zrobic 5.1

pozdro

 

ps

CZAAAAAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDDDDD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Tyle tylko, że złudne. Przecież materia w mgławicy emisyjnej jest zbyt rzadka by tak wyglądała z bliska. Zbliżając się do niej powinniśmy ją widzieć coraz słabiej :-( No chyba, że M42 jest aż tak gęsta. Tak czy inaczej fajny ten filmik.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest tak jak mówi Piotr. Nawet będąc wewnątrz M42, orbitując np. wokół jakiejś gwiazdy Trapezu, widzielibyśmy raczej niebo nieco zasyfione, z gdzieniegdzie większymi rozjaśnieniami i mgiełkami wokól gwiazd. Przypominało by to troche niebo w mieście. Tak ja to sobie wyobrażam.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, tosz to sztuka czyli wizja artystyczna z pozorami realiów czyli coś jak dokument fabularyzowany

;)

Może za rok zdobędzie Oskary w kinowej wersji lub chociaż nominacje do nich ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie rozumiem punktu drugiego tzn. nagłośnienie ??   ;)

podobno w kosmosie fale dźwiękowe się nie rozchodzą ( brak ośrodka ) to czego chcecie słuchać .... ???

 

to w jaki sposob w kosmosie slychac walca ?? w odysei kosmicznej lecial prawie bez przerwy :)

a tak powaznie to oczywiscie z dzwiekiem bedzie mialo na tyle duzo wyrazu zeby ruszyc niektorych twardoglowych ktorzy bez dobrze dobranej muzy jeszcze sie jakos opieraja

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.