Skocz do zawartości

UNIWERSAŁ (:-D)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dyskusja jest bezprzedmiotowa :(

proponuję zrobić ankietę

czy U powinien mieć banera i płacić TAK/NIE, jest demokracja większość wygrywa ( wolno oddać jeden głos - każdy )

będzie reklama, będzie kasa, będzie forum

brak reklamy, brak kasy, brak forum

pozdrawiam,

Bartosz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera gość z Japoni i po naszemu pisze :) , co Ty serio ?? Ale jakoś mi się wydaje że przez Neostrade się łączysz , wynika z tego jednoznacznie że .... TP SA opanowała cały świat . Nich żyja monopole w każdej dziedzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ustalimy jednej kwoty. Są tacy dla których 5 zł to dużo, a są tacy dla których 50 zł nie stanowi problemu.

 

Ktoś musi zebrać informacje - deklaracje, następnie ogłosić ile tego jest i wtedy można będzie powiedzieć, czy jest sens kolejnej zrzutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następującą propozycję.

1. Bartek zakłąda konto w mBanku i podaje numer konta na który można wpłacać..

2. Dla tych co wpłacili zostaje udostępniony login i hasło do mBanku i każdy z zainteresowanych może zobaczyc ile jest pieniędzy na koncie i na co zostały wydane - można oczywiście zrezygnować z tego punktu - mnie osobiście nie jest on potrzebny.

3. Można też nie udostępniać hasła i loginu tylko zrobić skrypt i po kliknieciu linku na forum zobaczyć ile jest w kasie.

4. Zarówno druga jak i trzecia opcja pozwala tylko na zobaczenie historii operacji itp. aby wykonac transakcje trzeba mieć listę haseł jednorazowych a tą ma tylko Bartek i on dokonuje opłat za prowadzenie forum. Trzecia opcja jest o tyle lepsza że odpadają problemy ze złym zalogowaniem i blokadą dostępu przez internet.

5. Jak będą nadwyzki to można przeznaczyć na wspólna konsumpcję ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera gość z Japoni i po naszemu pisze  , co Ty serio ?? Ale jakoś mi się wydaje że przez Neostrade się łączysz , wynika z tego jednoznacznie że .... TP SA opanowała cały świat . Nich żyja monopole w każdej dziedzinie 

 

O cholera gosc z Unii (Bartku - to dopiero w przyszlym roku jak takowa powstanie... ;))

 

nie obrazaj sie troche luzu na dzisiejszy dzien!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następującą propozycję.

1. Bartek zakłąda konto w mBanku i podaje numer konta na który można wpłacać..

2. Dla tych co wpłacili zostaje udostępniony login i hasło do mBanku i każdy z zainteresowanych może zobaczyc ile jest pieniędzy na koncie i na co zostały wydane - można oczywiście zrezygnować z tego punktu - mnie osobiście nie jest on potrzebny.

3. Można też nie udostępniać hasła i loginu tylko zrobić skrypt i po kliknieciu linku na forum zobaczyć ile jest w kasie.

4. Zarówno druga jak i trzecia opcja pozwala tylko na zobaczenie historii operacji itp. aby wykonac transakcje trzeba mieć listę haseł jednorazowych a tą ma tylko Bartek i on dokonuje opłat za prowadzenie forum. Trzecia opcja jest o tyle lepsza że odpadają problemy ze złym zalogowaniem i blokadą dostępu przez internet.

5. Jak będą nadwyzki to można przeznaczyć na wspólna konsumpcję ;D ;D ;D

 

Nie za dużo biurokracji? Może zaraz umowę powierniczą napiszemy? Czy ktoś tu jeszcze o czymś takim jak zaufanie pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo biurokracji? Może zaraz umowę powierniczą napiszemy? Czy ktoś tu jeszcze o czymś takim jak zaufanie pamięta?

 

Propozycja wzięła się z tąd że Bartek pisał, iz nie chce już być posądzany o nadużycia, a niektórzy na forum dopytywali sie kilka razy co się stało z poprzednia zbiórką.

 

Pozatym nie widzę tu żadnej biurokracji: wystarczy link który będzie pokazywał historę konta i wszyscy zainteresowani będą mieli jasność, a Bartek swięty spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladam sie tej dyskusji i jednego nie jestem w stanie zrozumiec: jak Bartek pisal o mozliwosci wykupu bannerow to od razu wyobrazilem sobie banerek Astrokraka no i niestety Optisana. Ciekawe dlaczego Astrokrak nie wykupil bannera?? ???

 

osobiscie na zrzutke nie jestem w stanie odpowiedziec bo dam wiecej zarobic bankom za transfer z zagranicy niz wspomoge forum :( nie mam jednak nic do jakichkolwiek bannerow - wrecz przeciwnie, uatrakcyjnia forum.

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również nie przeszkadzają banery. Co kogo obchodzi kto się reklamuje. Choć przyznam, że wolałbym żeby to był Meade :)

 

Wydaje mi się też, że będzie trudno zbierać pieniądze na działaność forum wśród użytkowników. Choć jeśli będzie trzeba to mogę coś zapłacić.

 

Ukłony dla Bartka za zgromadzenie w jednym miejscu tak wielu fajnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

"chopaki" czytam ten temat i zdaje mi się, że jestem na boisku w szkole podstawowej ::)

Sami nie wiecie czego chcecie ???

Dlaczego tylko 7 osób wysłalo kase? co? myśleliście że serwer się sam opłaci?

Jak chcecie forum niekomercyjne bez reklam to trzeba się finansować samemu! inaczej trzeba się modlić żeby ktoś dał zarobić na banerku.

Nawiasem mówiąc tu nikt się nie bedzie reklamował z poza tematu astronomii bo przecie nie ma tu potencjalnych klientów np. podpasek ;D.

Jest wolny rynek i trzeba sie określić!

No właśnie, dlaczego moderatorem jest firma A a nie U? co to za zasady? jest to też możliwość reklamy.

Popieram Bartka, zresztą po tej dyskusji to nikt tu nie przyjdzie z reklamą i pozostaje zapłacić kase inaczej będzie po forum.

Jakoś na ASTRONOMIA.PL nie ma problemów z banerami i nikomu to nie przeszkadza czy to U czy A czy co innego.

Ja osobiście nie zwracam na banery uwagi i nie skłoni mnie baner do kupna sprzętu w firmie X jak nie zbadam tematu.

Także kończcie ludzie ten temat który was troszke kompromituje i kłuci, jak już ktoś napisał "sracie we własne gniazdo" (może nie dosłownie), tylko trzeba się skrzyknąć i coś postanowić.

Można zrobić rejstrację płatną, to też jest jakiś pomyśł 10-20 zł rocznie.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.