Skocz do zawartości

Kasa na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bartku, sorry że rozpoczynam podobny temat, ale dopiero dziś go zauważyłem.

 

Rzeczywiście kilka tygodni temu dostałem od Ciebie maila w sprawie reklamy w Astro4u. Sprawę odwlekłem w czasie, bo nie miałem czasu nią się zająć. Podana kwota jest rozsądna i nie dziwię się że Jacek Uniwersał ją tak szybko zaakceptował.

Też już myślałem nad zamieszczeniem reklamy AstroCD i Optisana w forum, lecz widzę że sprawa umarła i chyba się spóźniłem.

No nic może znów gdy przyjdzie do płacenia za serwer sprawa wróci.

 

Wg. mnie nie powinieneś się nawet zastanawiać nad zamieszczaniem reklam. Mogła by być to nawet reklama podpasek, ważne aby dawała kase na utrzymanie i rozwój forum. Jak komuś to się nie podoba to trudno, przecież nie musi klikać w banerek. No chyba że sam chcesz za wszystko płacić 8)

 

Powracający Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarę w sprawiedliwość, lepsze jutro i takie tam bzdety chyba można po krótce tak określić Darku. ;D Nie zmienia to faktu, że optymiści tacy jak ja muszą się czymś pożywiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zajmować miejsca Janusza. Szkoda czasu

 

Nie było mnie troszkę ze względu na masę zajęć. Trudno pogodzić mi sprawy służbowe z AstroCD i Optisanem. Czasu jakoś mało. Szkoda że doba nie ma z 30 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwni to chyba jesteśmy a w zasadzie byliśmy-ale z powodu wiary w możliwości zmian pewnych postaw. 3X pisałem już o tym: PRODUCENCI nie mogą być moderatorami. Niepokoję się sytuacją na forum, przewidywalem że to nastąpi. Historia lubi się powtarzać, prawda???

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne. Co innego zdejmować człowieka z moderatora, a co innego w całości go wykasować.

 

Swoja drogą, nie bardzo rozumiem instytucji moderatora? Może w ogóle ktos taki nie powinien istnieć. Tylko Admin, który jest "ręką Boska" w nagłych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze moderatorow nie powinno byc. A admin ma nie byc reka boska, tylko nasza, wspolna i na nasze polecenie.

 

Co do reklam "branzowych", to one w takim miejscu zawsze beda budzily kontrowersje. Dlatego na ogol reklamuje sie inne rzeczy, chociazby podpaski. BO jak to wyglada, kiedy nizej w postach piszemy "WON Z U.", odradzamy nowym userom, a jednoczesnie nowy user wchodzi i od razu widzi reklame U, to co sobie mysli? Oooo, jak na takim powaznym pro. forum rekomenduja U to musi bys super. Zastanowcie sie chwile. To nie jest normalna sytuacja. Poza tym, taki reklamowdawca zawsze moze powiedziec moderatorom, adminom, czy innym - dam wam 10x wiecej, ale pilnujcie "porzadku" na forum. Utopia? Moze... ale zawsze ktos moze miec takie watpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, taki reklamowdawca zawsze moze powiedziec moderatorom, adminom, czy innym - dam wam 10x wiecej, ale pilnujcie "porzadku" na forum. Utopia? Moze... ale zawsze ktos moze miec takie watpliwosci...

 

Dobrze mówisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koledzy , będzie dobrze . Pozwoliłem sobie dziś zadzwonić do wielu ludzi dobrej woli od Gdyni przez Poznań aż do Krakowa i Myślenic . Proszę o cierpliwość , jak ustąpią te piekielne upały i pełnia wszystko się ułoży pomyślnie . Ktoś coś musi przemyśleć i od poniedziałku lub wtorku znowu będziemy wielką rodziną . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Oskar że myślisz o cichym wyjeździe w góry w czwartek albo piątek . Niestety żeby to było możliwe musiałbym się faktycznie z żoną pogodzić . Po tygodniu już zapomniałem o co się pokłóciłem ale na wszelki wypadek się nie odzywamy . Mam za to komplet do Busa na Kudłacze , jadę z Marcinem i Grześkiem . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia i udanych obserwacji ;) ja zaplanowałem wizytę w tym czasie na Kudłaczach . Marsa będziemy obserwować refraktorem Ryśka . Czas przetestować to TMB 152 w warunkach górskich . Chciałbym też spotkać innych stałych bywalców Roli Kudłaczowej . Pozdrawiam i do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze,

 

Z czystej ciekawości pytam, czy będziesz na Kudłaczach także po 24.08. Razem z Przemasem powinniśmy się pojawić gdzieś wieczorkiem w poniedziałek.

 

Pozdrawiam,

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie planowałem pobyt od 22 czyli piątek i wyjazd 25 w poniedziałek . Tak też zarezerwowałem nocleg . Niemniej możliwość spotkania z Wami to ogromna pokusa , zobaczymy może się uda . Do zobaczenia zatem . Swoją drogą przydałby się oddzielny wątek o zlocie na Kudłaczach . Autor tego wątku pewnie przeciera oczy ze zdumienia widząc co my tu piszemy . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.