Skocz do zawartości

Janusz P.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Parę godzin na zarządzie posiedziałem, a tu taka afera się zrobiła! Nie ma co szaleć panowie Admin i Moderator to rozsądni faceci i dojdą do porozumienia. Skoro Bartek zdecydował się na taki krok (o ile to prawda), to zanczy, że nie widział innej możliwości zmiany stanu rzeczy, który uznał za niewłaściwy. Pamiętajcie, że Admin to jajcarz i prowokator - może to tylko taka podpucha? Po prostu chce przekazać Januszowi jakąś informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Zaczyna ta zabawa robić się śmieszna i nudna.

Zamiast zajmować się ASTRONOMIĄ to jakieś zabawy personalne się tu toczą.

Tego typu zabawy prowadził były (na szczęście) prezes Lubelskiego PTMA i już nie jest prezesem. ;D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) potem Bartolo, bo się spiera z Papatkim na Forum (...)

 

było - mineło, ale dzięki za wymienienie mnie ;)

 

a co do sensu pozostawiania moderatorów - no cóż trafiają się tzw. żartownisie i dobrze jeśli jest ktoś kto może w porę zareagować... dla przykładu papatki nie wywalał postów - jest po prostu opiekunem działu, który jest kompetentny w rozwiązywaniu różnych problemów z w/w żartownisiami ;) (na szczęście dużo takich akcji nie było)

 

 

 

aaa dawno nie widziałem na forum Marka Substyka... pewnie byłeś na wakacjach? ;) jak było? (to taka moja mała próba zmiany tematu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zawsze można zmienić, ale ten zasadniczy nie został rozwiązany.

 

 

Ponawiam zatem pytanie (tym razem adresowane bezpośrednio do Admina):

1. czy Janusz został zbanowany?

2. jeśli tak, to czy stan jest przejściowy, czy permanentny?

3. czy sugestie nasze będa w jakikolwiek sposób przeanalizowane i zaimplementowane, czy nie?

 

Bardzo bym Cię Bartku prosił o odpowiedź. W dyskusji tej brali udział poważni ludzie - członkowie Forum. Podnosili ciekawe kwestie i chyba mógłbyś skrobnąć kilka słów od siebie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie siedziałem cicho bo czytałem sobie co tutaj się będzie działo i jakie będą głosy i napewno wezmę to pod uwagę .

 

Odpowiadam :

1. Tak ,

2. Narazie ma to charakter urlopu , zobaczymy jak długiego

3. Jak najbardziej TAK

 

Ktoś porównał to do wydarzenia sportowego , więc Janusz P. był tutaj zawsze na dopingu i komisja antydopingowa zdyskwalifikowała go narazie na czas okreslony , w przypadku braku poprawy na stałe.

 

Naprawdę jesli ma być to wszystko czyst i miłośnicze itd. to ja już poraz kolejny mowię dość komercji . W koncu nawet jego podpisy " Czynny obserwator :) " z uśmieszkiem to kpienie z nas . Janusz musi odryć to co Kopernik odkrył juz dawno.

 

Ziemia nie kręci się wokół Płeszki , ale Słońca .

 

Do kiedy nie zrozumie że to nie jego prywatny folwar - nie będzie tutaj miejsca dla niego . Dziwi mnie tylko jedno . Otrzymałem od Was sporo mail z tym że się cieszycie z takiego stanu rzeczy , tylko dlaczego NIKT tego publicznie nie chce przyznać - temu się dziwie . Odnoszę wrażenie że sa tutaj jakieś obawy .

 

Mirek K. kazał mi być TERMINATOREM i jestem .

 

Narazie stan jest jaki jest . Zmiany są w planie jak odległym - czas pokaże - bez obawy "crocodile" ja nie jestem tak straszny jak mnie Janusz maluje !

 

P.S.

Sorry że wczoraj kilka telefonów zbyłem , ale naprawde ja mam pracę i muszę utrzymać rodzinę . A forum to ma być przyjemnośc i zabawa a nie moja praca no chyba że dostane pensje od Janusz (tfu , znów taka nieładna dygresja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczuj się tylko w role gościa który pół życia spędza na Forum odpowiadając czasem na prostackie pytania a potem zostaje zBananowany ;D

 

Śakiś tempy chyba jezdem ;D bo Ja tej komercji za bardzo nie widze :-[ :-X

 

Jakby wszystko tłumaczył na przykładzie Alemaka Śriusza i KaŚtora to by było nie fair ale TAK? :P

 

A że "czynny obserwator" ? notoco... ???

 

Bierny ma być ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartku za odpowiedź. Wyczerpuje ona w zasadzie temat. Jesteś poważnym człowiekiem i sądze, że działanie które podjąłeś było przemyślane i zapewne nie zmeinisz go żadną delikatną czy też agresywną perswazja forumowiczów.

Jestem zdziwiony, że "przeciwnicy" Janusza, którzy kontaktowali się z Tobą na priva, jakoś nie uaktywnili się publicznie.

Rozumiem, że za jakiś czas wrócimy do tematu Janusza? Pytanie tylko, czy Janusz będzie wtedy chciał. Kazdy ma swoją godność i nie lubi byc traktowany z góry.

 

Myślę, że na chwilę obecna trzeba zamknąc ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Myślę że na obecną chwilę nie należy tematu zamykać! tylko wyjaśnić go do końca!

Pamiętaj Bartku żę forum administrujesz dla uczestników a n ie dla siebie, bo co byś tu sam robił?

Zawsze są zdania podzielone i należy sie liczyć z nimi.

To co zrobisz to jest Twoja wola ale szkoda by było żeby się to forum znacznie uszczupliło bądź całkiem rozleciało.

Należy wziąć pod uwagę że osobą którym się nie podoba Twoja decyzja mogą poprostu odejść.

Sądze żenależy ustalić jakieś zasady (ścisłe) dla wszystkich.

Proszę o przywrócenie Janusza do "pracy" a karą dla niego było by np. brak możliwości moderawania (przynajmniej przez jakiś czas).

Nawiasem mówiąc cytat Twojego listu przez Janusza troszkę mnie zdziwił!

Jaki Janusz jest kazdy wie!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo , jak stwierdził i słusznie Twój przedmóca - narazie temat jest zamknięty i wyczerpany i jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie na razie.

 

Co do cytatu :) oj masz szczęście że ja nie cytuję tego co dostaje od Janusz " o mrówkach i mrowisku ..." On wie o co chodzi , ale uznaję że to korespondencja między nami a nie list otwarty jak robi to niestety Janusz , ale to już kwestia kultury i wychowania.

 

Temat jak narazie zamknięty , myślę że zarówno urlop zrobi dobrze Januszowi jak i nam troszke (przynajmniej części) dobrze zrobi urlop od Janusz.

 

END !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.