Skocz do zawartości

Jodłów 2006


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku spotykamy się 21-24 września . Zapraszamy .

 

Wstępnie zgłaszam swoją obecność... końcówka września to u mnie bardzo gorący okres w pracy... mam nadzieję, że się jednak zobaczymy. :D

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetna informacja Piotrze, już się bałem że w tym roku główny organizator zlotu w Jodłowie będzie nieobecny.

Oczywiście możesz wpisać mnie na liste, Bartolini na pewno też będzie jechał więc zarezerwuj dwa miejsca.

Jeśli potrzebna będzie jakaś pomoc w organizacji to daj znać :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za chęć pomocy . To czego oczekujemy to zgłoszenia osób które mogły by przygotować wykłady naukowe . Może być o "zmiennych" ,meteorach , astrofotografi lub każdy inny dowolny temat związany z naszą pasją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej nie dane będzie gościć u Ciebie Piotrze.

Niestety wrześnień jest dla mnie gorącym okresem w pracy a w tym roku również w życiu osobistym.

Ale jak by się okazało, że akurat mam wolne dni... to kto wie...

Nie mogę nic obiecać

 

Paweł Maksym

 

PS

Piotrze ale zróbcie na wszelki wypadek koszulkę XXXL jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu , jeżeli zagrasz na gitarze przy ognisku to tego właśnie nam trzeba :D

Z największą przyjemnością Piotrze :banan: ! Nie najlepiej śpiewam, więc wcześniej podam tytuły piosenek a Wy mi pomożecie (w śpiewie oczywiście).

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bieszczadach nie byłem bo nie mogłem. Teraz będę mógł, mam nadzieję. Na pokładzie.

Ori, jeśli będziesz jechać to może mnie przygarniesz co? Co dwa taurusy to nie jeden :D

 

Kubo, oczywiście że Cie zabiore ze sobą...

 

A nie boisz sie przypadkiem? :szczerbaty: Przed drogą skontaktuj sie z Adamem z Piły albo przeczytaj i nanieś poprawki w swoim testamencie... :ha:

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubo, oczywiście że Cie zabiore ze sobą...

 

A nie boisz sie przypadkiem? :szczerbaty: Przed drogą skontaktuj sie z Adamem z Piły albo przeczytaj i nanieś poprawki w swoim testamencie... :ha:

???

 

Adamie z Piły uprzejmie proszę o wyjaśnienie bo zaczynam się bać.

 

:szczerbaty:

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limaxie to nie ten Jodłów.

Ten właściwy jest tutaj Jodłów

 

Kraniec Polski :D Autobusem chyba nie dojedziemy, chciałbym przyjechać z dziewczyną, czy w takim razie znalazłby się ktoś kto by nas podwiózł z jakiegoś bardziej "dostępnego" miejsca ?

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

Hmm niewykluczone ze wygospodaruję te pare dni we wrześniu , Jodłów to nie patrząc kultowy zlot, jednak to jeszcze narazie na powiedzymy 55%

Rammstein5 jeśli będę jechał to napewno w dół przez Kalisz i z pewnością Cię zgarnę, chyba że jedziesz swoim wozem i chcesz się dołączyć do karawany, Twój Taurus trochę zajmuje.......... pamiętaj wiszę ci piwo a nawet dwa na zlocie :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niewykluczone ze wygospodaruję te pare dni we wrześniu , Jodłów to nie patrząc kultowy zlot, jednak to jeszcze narazie na powiedzymy 55%

Rammstein5 jeśli będę jechał to napewno w dół przez Kalisz i z pewnością Cię zgarnę, chyba że jedziesz swoim wozem i chcesz się dołączyć do karawany, Twój Taurus trochę zajmuje.......... pamiętaj wiszę ci piwo a nawet dwa na zlocie :Beer:

 

 

Właśnie szukam transportu, sam jeszce niemam prawka i zabardzo nie będe miał jak się dostać samemu, więc jeśli byś przejeżdżał przez te rejony to bardzo bym był wdzieczny jakbyś mnie zabrał.

Co do taurusa to zajmuje on niewiele miejsca, jedno miejsce pasażera mu wystarczy.

Pozdro. :Beer:

Edytowane przez Rammstein5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.