Skocz do zawartości

Jodłów 2006


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie koszta trzeba ponieść? Jestem zainteresowany... Ale nie jestem pewien czy mi mama pozwoli... :/ Może to będzie mój prezent urodzinowy ^_^ Jednak jest jeszcze szkoła... Pogadam z mamą... A i jeszcze pozostaje kwestia transportu... Jakby co, to się odezwe : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty pobytu i wyżywienia corocznie negocjujemy z właścicielami ośrodka . Rezerwujemy cały obiekt i wtedy jest najtaniej . Ile to będzie w tym roku sam dowiem się pod koniec lipca . Wiadomo że jest 38 miejsc + domek letni na 4-5 miejsc (tam dużo taniej) .Pole namiotowe bez ograniczeń za symboliczną opłatę (toalety , wyżywienie) . Do pakietu doliczamy cenę koszulki zlotowej z minimalną marżą . Cenę pakietu na trzy doby podam pod koniec lipca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pisze. Z pewnoscia bede ja osobiscie (1 osoba). Porozmawiam z rodzina czy reflektuja na taki wyjazd to wtedy bedzie plus trzy osoby. Do konca lipca potwierdze rezerwacje i ilosc osob a w sierpniu dokonam wplaty osobiscie. Opadow sniegu raczej nie mozna sie spodziewac? To by z pewnoscia przekonalo rodzine. Czasami ogladamy zdjecia z Jodlowa 2004 i tego balwana ulepionego w ostatni weekend maja (czy kwietnia?)

Edytowane przez Artur D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty pobytu i wyżywienia corocznie negocjujemy z właścicielami ośrodka . Rezerwujemy cały obiekt i wtedy jest najtaniej . Ile to będzie w tym roku sam dowiem się pod koniec lipca . Wiadomo że jest 38 miejsc + domek letni na 4-5 miejsc (tam dużo taniej) .Pole namiotowe bez ograniczeń za symboliczną opłatę (toalety , wyżywienie) . Do pakietu doliczamy cenę koszulki zlotowej z minimalną marżą . Cenę pakietu na trzy doby podam pod koniec lipca .

Aha... Spoko... Podejrzewam, że moej mama się zgodzi... Jednak pozostaje kwestia transportu... W jedną i w drugą stronę... A także czy dałoby się wykombinować, żebym wziął swój sprzęt, ale to chyba mało prawdopodobne :D

 

Jeszcze się odezwę w sprawie tego zlotu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

 

Adamie z Piły uprzejmie proszę o wyjaśnienie bo zaczynam się bać.

 

:szczerbaty:

Witam,

Nie odpowiadałem wcześniej, bo od OK 26 czerwca byłem odcięty od internetu.

Teraz nadrabiam zaległości.

Ale na czacie niestety nie będę wieczorami aż do zainstalowania sieci w nowym domku. <_<

Co do jazdy z Ori to uważam, że kobiety są doskonałymi kierowcami.

A Ania jest tego właśnie przykładem.

Nawet mi proponowała pokierować w powrotnej drodze, ale wolałem już jak Ona prowadziła.

Jazda była o wiele bardziej niż OK.

Co do Jodłowa to z przyjemnością przyjadę - może z całą familiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :Salut:

Z chęcią bym pojechał do Jodłowa, bo jescze nigdy nie byłem na żadnym zlocie :unsure:

Tylko miałbym problem z transportem (okolice Pszczyny, Katowic) <_< Czy jedzie może ktoś z tych okolic, kto miałby wolne miejsce ??

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest tak wiele zgłoszeń a na priv mam jeszcze więcej . Nie pytajcie proszę o pokoje 2-osobowe bo praktycznie jest ich tak niewiele że ja musiałbym spać w Busie B) a musi być biuro zlotu . Możemy łączyć rodziny lub pary w pokojach 5-7 osobowych . Single na 100 % będą spać w salach ok 8 osobowych .

 

Prawdziwa werifikacja zgłoszeń nastąpi na początku sierpnia jak trzeba będzie zrobić przedpłatę ale nie mamy innego wyjścia . W latach ubiegłych ktoś np: zablokował pokój 5-osobowy i ........ nie przyjechali a innym musieliśmy odmawiać rezerwacji . Więc teraz płacisz - masz i nie ma zwrotów bo pokój i posiłki czekały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm

Wlasnie przed chwila wyczytalem w Wiedza i Zycie ze 22-24 wrzesnia odbeda sie w Zielencu Ogolnopolskie Spotkania Astronomiczne, beda wyklady i prezentacje sprzetu. Wszystko organizuje portal teleskopy.pl z Instytutem Astronomicznym Uniwerku Wroclawskiego i PTMA.

Dwa zloty na raz i to w sumie niedaleko od siebie, a juz ode mnie to wogole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :Salut:

mam pytanie do orgranizatorów: czy można złożyć rezerwacje ale tylko na weeked (tzn. od 22 września-piątek do 24-niedziela) bo chodze do szkoły i raczej trudno będzie mi się zwolnić z dwóch dni :mellow:

pozdrawiam

Edytowane przez siucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.