Skocz do zawartości

Jodłów 2006


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dobrą wiadomość , niedaleko ośrodka ( 200 m) w zakończono budowę domu agroturystycznego na 20 miejsc . Możemy więc przyjąć ok 60 uczestników zlotu :Beer: Stołówka w naszym ośrodku . Nie piszcie mi na PW zgłoszeń , za kilka dni jak będziemy znać cenę to podam maila na które będzie można wysłać zgłoszenie i w odpowiedzi podam konto na które można będzie wysłać przedpłatę .

 

Nie dziwcie się , każde zgłoszenie muszę traktować osobno .

Jeden chce przyjechać w czwartek i mieć zagwarantowaną kolację .

Drugi tylko nocleg bo przyjedzie w nocy .

Trzeci przyjedzie w piątek ale nie wie kiedy .

 

Itd . Liczę na zrozumienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam nadzieje, że Zlot jest w dalszym ciągu aktualny? Czy ktoś wie co się dzieje? Będę wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam

Krzysztof

Podobnie jak kolega zapytuję się o:

1) Ogólny koszt pakietowy zlotu

2) Opcja z polem namiotowym (bardziej skłaniam sie ku temu, choć będzie raczej chłodnawo pod koniec września)

3) Wyżywienie

4) Ostateczby termin zgłoszeń + przedpłata (wysokosć, termin)

Będę niewysłowienie wdzięczny za wszelkie informacje (i myslę że nie tylko ja).

Pozdr Robert

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega zapytuję się o:

1) Ogólny koszt pakietowy zlotu

2) Opcja z polem namiotowym (bardziej skłaniam sie ku temu, choć będzie raczej chłodnawo pod koniec września)

3) Wyżywienie

4) Ostateczby termin zgłoszeń + przedpłata (wysokosć, termin)

Będę niewysłowienie wdzięczny za wszelkie informacje (i myslę że nie tylko ja).

Pozdr Robert

 

Ja tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że każdy chętny zweryfikował swoje plany urlopowe i możemy na poważnie przyjmować zgłoszenia . W pakiecie mamy nocleg z pościelą , późne śniadanie i obiadokolację . W cenie zorganizujemy też kiełbaski na ognisko . Koszt pobytu za dobę to 50 zł za osobę . Wyjątek stanowi przyjazd w czwartek gdzie wiadomo że nikt nie będzie jadł śniadania i ten dzień kosztuje 40 zł .

 

Nocleg w namiocie jest darmowy ale trzeba będzie zapłacić 5 zł za sanitariaty .

 

Zgłoszenia proszę przysyłać na maila : Baxter@kki.pl podając termin przyjazdu i ilość osób . Na każdego maila odpowiem indywidualnie i wyliczę koszty .

 

Termin zgłoszeń nie jest określony , po prostu jak się skończą miejsca zamkniemy listę . Będę informował na bieżąco ile miejsc zostało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już napewno, że mimo szczerych chęci nie wezmę udziału w zlocie, naprawdę bardzo żałuję. :Cry: Wszystkim uczestnikom życzę udanych obserwacji oraz super atmosfery, może w przyszłym roku sie spotkamy Pozdr. Robert

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że będą koszulki , kubki , laski i co chcecie :banan: Droga mleczna "kapiąca na głowę " i pełno teleskopów .

Dowiedziałem się ze smutkiem od Piotra, że koszulek niestety nie będzie, nawet dla chętnych za dodatkową opłatą.

Ale może chociaż dałoby się wystawić model (nawet zeszłoroczny ze zmienioną datą, żeby dodatkowej roboty nie robić) gdzieś na koszulki.com czy koszulki.pl, do indywidualnego zamawiania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleee Ty masz bajer! :D

 

no niestety, niebyliśmy w stanie zmusić Adama, żeby znalazł "trochę" czasu i zrobił projekt logo, po prostu niemiał czasu, a tylko on się na tym zna. Pozatym koszulek z ubiegłych zlotów zostało jeszcze koło 40 szt, więc i może motywację mieliśmy mniejszą, żeby robić następne, tym bardziej mając przekonanie, że część z nich, znowu na półce wyląduje

 

ale też i na imprezy możesz kubek zabierać i w czasie toastu :Beer:

taki sam bajer rzucić :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.