Skocz do zawartości

"Astrofotografia czyli jak i czym fotografować nocne niebo i ciała niebieskie"


lapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym kupic ksiazke "Astrofotografia czyli jak i czym fotografować nocne niebo i ciała niebieskie" Wieslawa Skórzyńskiego. Ma ktoś może ta książke na zbyciu, lub wie gdzie ja kupić ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym kupic ksiazke "Astrofotografia czyli jak i czym fotografować nocne niebo i ciała niebieskie" Wieslawa Skórzyńskiego. Ma ktoś może ta książke na zbyciu, lub wie gdzie ja kupić ?

 

Pozdrawiam.

 

Popatrz może tutaj. Może ci to coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci email?. Naciśnij guzik: zadaj pytanie sprzedającemu.

Trzeba być oczywiśćie zarejestrowanym użytkownikiem serwisu aukcje24.

 

Ten guzik nie dziala jak aukcja jest zamknięta .. ale znalazlem inna i pytanie poszlo ...

 

A czy ktos na forum może nie sprzedaje tej książki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię zniechęcać ale ta pozycja jest już zupełnie nieaktualna i moim słabo przydatna, jeśli zaczynasz przygodę z astrofotografią to ta książka niewiele Ci pomoże. Jest to chyba jedyna pozycją o tej tematyce i siłą rozpędu często jest polecana, zapominając niestety w jakich czasach była pisana. Polecam też link http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=11066 jest tam kilka opinii o tej książce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja ja moge odstapic za koszty przesylki, ale lektura jest juz raczej nieaktulna :-)

 

:) mój ojciec sie uparl na ta ksiazke, wiec może by bylo latwiej, kontakt na gg (3808747) i sie napewno dogadamy ;].

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.