Skocz do zawartości

Przygotowania do wyjazdu na Kudłacze 2003


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Korzystając z wolnego dnia, zacząłem przeglądać sprzęcicho które pojedzie ze mną w tym roku na Kudłacze. Postanowiłem trochę odkurzyć graty, wyczyścić szkło i dokręcić parę poluzowanych śrubek, wiedząc że nie będę miał na to zbyt wiele czasu w ostatniej chwili.

 

Ciekawy jestem kto z Was i kiedy pojawi się na Kudłaczach - czy istnieje już jakaś "oficjalna" lista osób (ew. sprzętu)?

 

Jak wszystko pójdzie dobrze to do zobaczenia na zlocie w poniedziałek 25.08

 

Pozdrawiam,

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij w tym rozgardiaszu, że cały Oddział obowiązkowo stawia się 27-go ze sprzętem przed Ratuszem Staromiejskim w Gdańsku. Będzie ludność, jajogłowi z Warszawki, telewizja i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry El...

 

To jak dotąd jedyny tydzień urlopu jaki udało mi się dostać w robocie, i żadna tam telewizja nie jest mnie w stanie zawrócić jak już będę na Kudłaczach. Także tym razem będziecie się musieli obejść bez betoniarki ;)

 

Pozdrawiam,

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kudłacze jedziemy 22-go w piątek i na pewno zostajemy do poniedziałku . Może uda się zostać do wtorku . Razem ze mną jedzie Marcin (Howx) i Grzesiek Całek . Zabieramy oczywiście Syriusza , dobre okulary, dwie Kamerki CCD i komputer. Na samym zlocie mam odebrać naprawioną lornetę 25x100 . Jeżeli tylko Janusz zdąży ją zrobić to będzie dobra okazja do testów . Przydała by się oficjalna lista uczestników . Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wpadnę na weekend 22-24 moze zostane do pn, bo we wtorek wieczorem jest wazne zakrycie planetoidalne (420) Bertholda, więc wracam na Podlasie do pasa zakryciowego ?

 

kto w piątek będzie jechał z Krakowa na Kudłacze ???, bo nie mam za bardzo jak dotrzeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu podaj kom do Ciebie, ja będę już w piatek od 9 albo 12 w Krakowie. Powiedz jak Ci będzie wygodnie zajechać to moze podjade jakims busem na przedmiescia czy co...

 

Najprawdopodobniej (90%) bede na PKP w Krakowie już o 11:30 w piątek

 

Moj kom masz w stopce ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade nietypowo w niedziele 24 i wracam 26 we wtorek. Biore moje Takahashi FS102 / 820, kilka okularow i pewnie kamerke CCD. Chyba wezme tez montaz EQ-6 GOTO.

 

W podobnym terminie (niedziela - wtorek) ma pojawic sie nasz dlugo zapowiadany kolega z Budapesztu - Andras Dan - producent bardzo dobrego montazu Gemini G-41 wraz z montazem demo GOTO oraz refraktorem TMB102.

 

Pozdrawiam,

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.