Skocz do zawartości

Rozklekotany wyciąg okularowy1,25 byle metalowy.


JS 53

Rekomendowane odpowiedzi

Takoweż cudo mnie interesuje,może mieć luzy jak tłoki w Poldku który poszedł akurat na złom,byle było w miarę kompletne i metalowe i miało miarę 1,25'

Jakiej kwoty oczekujesz - tj ile jesteś w stanie zapłacić (tak realnie, zebyś Ty był zadowolony i ja że go sprzedam).

Jakość 4+ lub 5-, zlikwidowane luzy. Od MT750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej kwoty oczekujesz - tj ile jesteś w stanie zapłacić (tak realnie, zebyś Ty był zadowolony i ja że go sprzedam).

Jakość 4+ lub 5-, zlikwidowane luzy. Od MT750.

Ten akurat jest z kategorii dobre lub bardzo dobre :rolleyes: to i cena musi być odpowiednia. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyciag 1,25 " lecz nie kompletny.Brakuje tam ostatniej tulejki do wkrecania na gwint ,ale mysle ,ze to no problem.

Wyciąg orginalny z U pod tube z lustrem 150mm

Mogę zapodać fotki.

:Salut:

Cena 20zł + koszta wysyłki :Beer:

P.S Luzów raczej brak,az tak wielkich...

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie kupiłem od kolegi Promila ,chociaż jeszcze nie dotarł ,ale inny też niewykluczony.Poprostu dwuosobowe koło emerytów rozrosło się do trzech osób i trzeba jakieś patrzydełko poskładać.W tym roku dzięki darczyńcom i zakupom zrobiliśmy milowy krok do przodu :banan: ale oprócz związków małżeńskich

żadnych formalnych struktur nie zakładamy :szczerbaty: .A już skarbnik to napewno nie miały co robić. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.