Skocz do zawartości

I znowu padł mi 300D !!


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

:angry: I znowu padł mi 300D !! :angry:

 

I to na samym początku sesji z nową modelką w studio. <_<

Rozstawiłem sprzęt, modelka przygotowana do sesji, rozsiada się na krzesełku a tu zonk!

Aparat w ogóle nie ustawia ostrości!! Na początku myślałem że silnik padł w obiektywie, ale okazało się że problem występuje na wszystkich obiektywach.

Najprawdopodobniej jest to awaria lusterka pomocniczego służąca do ustawiania ostrości w body… Dzwoniłem do serwisu w Kraku, taka przyjemność będzie kosztowała mnie 400zł…

 

Cóż… już czas rozglądnąć się za pożądnym body. Najprawdopodobniej będę polował na 20D lub 30D. Trabanta zostawię sobie jako zapasową puszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to smutne :(

ale mam nadzieję, że nie zmarnowałes czasu i bliżej poznałeś nową modelkę? :rolleyes:

 

Skąd wiedziałeś?? :lol:

 

Poszliśmy na Krakowski Kazimierz do kultowej knajpy "Drukarnia" gdzie przy doskonałej muzyce, zimniutkim piwku, siedząc przy stoliku w oknie miałem okazje bliżej poznać tą przeuroczą dziewczynę, którą mam nadzieję już w krótce zobaczycie na fotkach. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że dzięki mojemu uporowi polubiłeś Kazimierz.

To najbardziej magiczne miejsce w Polsce.

ps.

U mine jak padło lusterko na weselu kolegi , poprostu podniosłem je a ostrość ustawiałem ręcznie.

Efekt 90% ostrych zdjęć na kitowym obiektywie.

Swoją drogą robiąc tyle zdjęć w studio warto mieć dwie puszki.

 

Qrde kiedy ja się do Was wybiorę ,ciągle czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że dzięki mojemu uporowi polubiłeś Kazimierz.

To najbardziej magiczne miejsce w Polsce.

ps.

U mine jak padło lusterko na weselu kolegi , poprostu podniosłem je a ostrość ustawiałem ręcznie.

Efekt 90% ostrych zdjęć na kitowym obiektywie.

Swoją drogą robiąc tyle zdjęć w studio warto mieć dwie puszki.

 

Qrde kiedy ja się do Was wybiorę ,ciągle czasu brak.

 

Nom :rolleyes: jeszcze studio mam 5 min drogi od Placu Nowego :D (plac na kazimierzu, na którym znajduje się chyba ponad 20 knajp, jedna koło drugiej, np. ta : http://www.alchemia.com.pl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.