Skocz do zawartości

Debiut Kubicy.


Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze niech chłopak pokaże się z jak najlepszej strony. Tylko niech media nie robią takiego wielkiego krzyku wokół tej sprawy, bo jak mu nie wyjdzie to będą wielce rozczarowani.

Powtórzy się sytuacja z zimowych skoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze niech chłopak pokaże się z jak najlepszej strony. Tylko niech media nie robią takiego wielkiego krzyku wokół tej sprawy, bo jak mu nie wyjdzie to będą wielce rozczarowani.

Powtórzy się sytuacja z zimowych skoków.

Jak na razie to krzyk jest nad samym występem, póki co nikt nie mówi że ma wygrać :szczerbaty:

 

Ja sie będę cieszył jak dojedzie do mety, bez względu na zajęte miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo i jeszce raz brawo!!!!!

Poza dwoma małymi błędami Kubica jechał rewelacyjnie czeba pamiętać że to jego debiut. Wyprzedził takie gwiazy jak Raikonen, Alonso czy samego mistrza Michalela Schumachera. Wyścig odbywał sie w bardzo trudnych warunkach czego wynikiem było to że do merty wielu kierowców niedojechało, dlatego należą się podwóje brawa dla Roberta. Nic nam niepozostaje tylko czekać na decyzje czy Robert pojawi się w kolejnym wyścigu 27 sierpnia w Tureckim Stambule. Myśle że niemożna było sobie wymażyć lepszego debiutu zdobywając dwa cenne punkty dla swojego zespołu.

 

wielkie gratulacje :helo:

wspaniały debiut, 7 miejsce,

a to jest najlepsze miejsce teamu BMW w tym sezonie

 

Dlaczego najlepsze??

Przeciesz kolega z zespołu Nick Heidfeld zajoł dzisiaj miejsce na podjum :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo i jeszce raz brawo!!!!!

Poza dwoma małymi błędami Kubica jechał rewelacyjnie czeba pamiętać że to jego debiut. Wyprzedził takie gwiazy jak Raikonen, Alonso czy samego mistrza Michalela Schumachera. Wyścig odbywał sie w bardzo trudnych warunkach czego wynikiem było to że do merty wielu kierowców niedojechało, dlatego należą się podwóje brawa dla Roberta. Nic nam niepozostaje tylko czekać na decyzje czy Robert pojawi się w kolejnym wyścigu 27 sierpnia w Tureckim Stambule. Myśle że niemożna było sobie wymażyć lepszego debiutu zdobywając dwa cenne punkty dla swojego zespołu.

Dlaczego najlepsze??

Przeciesz kolega z zespołu Nick Heidfeld zajoł dzisiaj miejsce na podjum :Boink:

 

 

Strasznie szkoda mi Michaela Schumachera któremu kibicuje zaraz po Robercie. Jest to wielki zawodnik którego już niektórzy skreślili z walki o tytuł mistrza świata. Mam nadzieje że w tym sezonie pokaże kto nadal w tym sporcie żadzi i wywalczy 8 tytuł mistrza świata. Tego mu z całego serca życze a robertowi kolejnych tak udanych wyścigów, i nabierania jak największego doświadczenia po to by może nie w następnym sezonie ale już za dwa lata on stawał na podjum i wygrywał wyścigi.

 

Jeszce raz wielkie Gratulacje :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaje.... fajnie

dech mi odebrało jak wyczytałem na TVN24 że Kubica był 7my

totalny opad kopary

debiut i facet jedzie w pierwszej 10tce

 

 

p.s. oby tylko sztaby szkoleniowców zadbały o ten nasz jedyny diament F1

i nie zaprzepaszczono tej ogromnej szansy na to że talent Roberta będzie wygrywał na torach z najlepszymi

i za każdym razem odpalał tego gigantycznego szampana stojąc na pudle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :Beer: .

Niestety warunki pogodowe nie pozwoliły do końca zweryfikować umiejętności Roberta Kubicy na torze, sporo było loterii (wystarczy spojrzeć na podium). Widać jednak że ten wilgotny tor (po deszczu) sprzyjał Polakowi. Czołówka walcząca o podium i punkty lądowała na bandach a Robert spokojnie przesuwał się do przodu :D .

 

Jedna rzecz mnie cieszy, widać że Robert to bardzo ułożony gość i dziennikarze napewno go nie zepsują swoim hura optymizmem. Pękałem w zeszłym roku ze śmiechu jak gasił podjaranych komentatorów z TV4.

 

 

ps. mamy kolejne złoto w pływaniu na 50m dowolnym Bartek Kizierowski :Beer:

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj, działo się w tym dzisiejszym wyścigu. Tymbardziej cieszy, że Robertowi udało się dojechać do mety, czego nie można powiedzieć o takich osobowościach jak Alonso czy Schumacher. A tak przy okazji, cieszę się, że udało mi się rok temu zdobyć autograf Roberta po Rajdzie Wawelskim, w którym jechał jako "zerówka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo, Raik i Schu powypadali dlatego że oni walczą na całego. Albo podium albo to nie ma sensu. Idą poprostu na całość.

 

Heidfeld z timu BMW jechał ostrożbnie i dojechał na podium.

Kubica trochę nerwowo na początku i zbytnio się nie wyrywał.

Być może jakby nie stracił na początku 10 m-ca to by się wspiął jeszcze wyżej. ALe fakt szczęście że dojechał do mety bo chyba 7-miu czy 8-miu wyleciało. 300 km trasy to jednak wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.