Skocz do zawartości

Przygody obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami podczas obserwacji zdarzają sie ciekawe sytuacje, a nawet troche niebezpieczne albo mało przyjemne.

Czy coś fajnego lub mniej fajnego juz Wam sie przydarzyło?

Bo ja np. mimo, ze nie mam aż tak dużego starzu obserwacyjnego, to zdążyłam zostać wyzwana od "prostytjutek"(-cytat) przez chmare dzieciaków, w pobliżu mojego oseidla.... a ja tylko chciałam zobaczyć komete Ikeya-Zhang...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu robimy sobie brzegówke pod Augustowem, do momentu "0" zostały 4 minuty, a do mnie na stanowisko wtacza się jakiś dziadek po spożyciu i prosi bym mu Twardowskiego pokazał....o zgrozo !!!!!, ......pokazałem, spławiłem i zdążyeł zrobić brzegówkę :)

 

...inna sprawa, to taka, ze jak sie stoi czarnej nocy na polu, to najmniejszy szelest jest straszny, a co dopiero przedzierający się przez las ok 50m dalej dzik....także na brzegówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podczas obserwacji zjawia się policja zawiadomiona o grupie podglądaczy osiedlowych. Zobaczywszy trochę sprzętu stwierdziła ze znawstwem " to panowie astrologowie" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mialem raz "bolesne" doswiadczenie = wyszedlem do ogrodka z lornetka - gdy tak sobie patrzylem - okazlo sie ze sasiad zamontowal sobie halogena 150W na ruch i zle wyregulowal czujke - ze "lapala" ona kawalek mojego ogrodkai tak sobie szedlem z lornetka przytknieta do oczu podszedlem do ogrodzenia i nadzialem sie na rzeczony halogen - kichalem chyba z 20 minut. na szczescie po mojej interwencji na drugi dzien czujka zostala przestawiona. Bolalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.