Skocz do zawartości

Skutki Janusza Banana...


Rekomendowane odpowiedzi

Mineło juz parę dni od tego jak Janusz dostał od Bartka WILKIEGO BANANA a teraz słyszę że nawet odcięto mu druty od forum

 

Chciałbym podzielić sie moimi wrażeniami:

 

1) forum wydaje mi się przerobiło z dziennika w tygodnik ze wskazaniem na dwutygodnik... (J jechał na okrągło od 9 do 23)

 

2) merytorycznie zubożało (i trudno sie dziwić J znał się na wielu rzeczach)

ludzie którzy zostali i coś wiedzą nie są w stanie ze względu na czas prowadzić szybkich i dłuższych polemik.

 

3) forum emocjonalnie się wyciszyło i dobrze nawet wygląda na senne

 

4) myślę że taki stan BANANÓW nie powinien przeciągać się za długo bo się zrobi nam tu Palestyna, Irlandia, albo inna Korea...

gdzie już nikt naprawdę niewie o co właściwie chodzi ale tak jak jest musi być

 

5) czy jest możliwość powołania "bezstronnej" komisji do spraw moderowania J i na tej podstawie wpuszczenia go ponownie na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co ta gatka? Tak naprawde pewnie nikt z Nas, oprócz Janusza i Bartka, nie ma zbytnio pojęcia o przyczynach podjecia takiej a nie innej decyzji. Bartek na pewno nie podjal tej decyzji z nudow, musiał miec powody, o ktorych oni obaj głosno nie mowili. Jednak musiały byc powazne. Zostawmy te sprawe i nie komentujmy jej więcej. Mi też brakuje Janusza na forum, ale zostawmy to im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin i Astropozdrówko to dorośli faceci i na pewno się dogadają. Złej woli nie ma z pewnością w żadnym z nich. Muszą wyartykułować swoje żale, przedstawić intencje i określić wspólny cel, jakim jest jak najwyższa jakość forum. Niewątpliwym jest zaś, że bez Janusza forum traci merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co na razie zaczynać ten temat ? Bartek juz się wypowiedział w tej kwestii i w swym poście wyraźnie określil, że nieobecność Janusza ma charakter urlopu, jak na razie bezterminowego. Po tym czasie powinno wszystko wrócić do normy (tylko zależy kto jak rozumie "normę").

 

Na razie minęło za mało czasu aby dalej w tym temacie ciągnąc dyskusje, tym bardziej, że najbardziej zainteresowanymi w niej są Janusz i Bartek, a my wtrącamy się między nich-nieładnie.....

 

Zaczynamie tego tematu uważam za chęć podgrzania atmosfery na forum, może kryją się za tym jakieś inne cele...???

 

Jakość zaś forum nie zalezy od ilości wyprodukowanych przez nas postów, tylko od ich merytorycznośći (wiele osób ciągle korzysta z tego hasła, więc ja także sobie na to pozwole ;D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, że to tylko ich sprawa bo merytoryczność forum to jest nasza wspólna sprawa!

 

I Bartek chce czy niechce stał się zakładnikiem własnego forum :)

Bo ono jest jego pod warunkiem że jest reszta ludzi :)

 

Burza NIE kryją się za tym inne cele tylko jest 6 dni do opozycji Marsa a ja mam kilka problemów z którymi jak wyskocze na forum to do października będe "JUŻ" wszystko wiedział!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest ogólnie śliski. Ja sądzę abyśmy dali im może czas do pogodzenia się między sobą. Dopiero jakby przeciągało się to niewiadomo ile to możnaby coś postulować.

 

A co do Marsa to myśle, że nie tylko Janusz może odpowiedzieć na Twoje pytania, lecz równiez i inni uczestnicy forum i myśle, ze odpowiedzi pojawią się w miare szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie takiej sprawy nie należy przeciągać. Albo Bartek i Janusz dogadują się i wszystko wraca do normy, albo się żegnają i też będzie to jakiś powrót do normy.

Nikt nie wie, czy ten "urlop" potrwa parę dni, czy parę tygodni, a sądząc po tym co Bartek napisał - chodzi mi o CIEPŁE SŁOWA od Janusza P., które otrzymał - nie zdziwię się, jak do zgody między nimi nie dojdzie.

Ja z jedną i drugą z wymienionych wyżej osób żyję w zgodzie i żałuję, że między nimi doszło do konfliktu.

 

Robert Bodzoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby pomogło. Nie znam osobiście ani Bartka, ani Janusza, więc wnioski mogę wyciągać tylko na podstawie tego co piszą.

Bartek wg mnie to porządny gość, który musiał się porządnie wkurzyć skoro tak zrobił. Ja jak się wkurzę, to przeważnie przechodzi mi na drugi dzień. Bartek widocznie potrzebuje więcej czasu.

Janusz ma za długi ozór (albo palce) i czasami napisze o jedno zdanie (słowo) za dużo. Potem trzyma się swojego. Z drugiej strony jest jednak najlepszym fachowcem od teleskopów w naszym gronie i brakuje mi jego porad.

Ponadto chciałbym, aby Bartka forum skupiło jak największą liczbę miłośników astronomii, a Janusz też zalicza się do tego grona.

Czekam na moment kiedy wszystko wróci do normy i nikt nie będzie miał bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Zaczyna to być śmiesznie dziwne bo nie wiadomo o co chodzi :o

a jak nie wiadomo o co chodzi tzn, że chodzi o pieniądze.

Wszyscy omijają temat bo trefny.

My użytkownicy tego forum (prywatnego zresztą) nie płacimy pieniędzy, czyli nie mamy nic do gadania ;D poza pisaniem postów.

Szanowny Admin powinen określić status tego wszystkiego:

co, jak i dlaczego???

Przedewszystkim kiedy Janusz będzie na forum?

Bo to wszystkio dziwnie wygląda ???

Zawsze jest tak, że jak są nie jasności to forumowicze maja różne domysły. Jakie? to trzeba ich spytać.

Więc ja osobiście jestem za:

1. powrotem JanuszaP!

2. nie kasowaniem tego postu!

3. wyjaśniniem tej całej sytuacji!

4. powrotem do normalności!

 

Panowie jest nas w Polsce mała elitarna grupa i powinniśmy dbać o to żeby było zawsze normalnie.

 

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wiem jedno- przy piwie należy się zgadać obu wymienionym Panom na Kudłaczach, ot i tyle ( i sposobność zlotowa ku temu a i bliskość Bartkowej miedzy z rolą Kudłaczową).

Piwo jest dobre na wszystko ;D Przyjeżdżam z własnym zapasem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - Janusz dal niestety d... nie wykupujac reklamy na naszym forum, to jest fakt i nie dziwie sie Bartkowi ze jest mu przykro ze glowny uzytkownik forum ktory bylo nie bylo walil swietne posty ale tez co drugi post pisal "u nas w firmie", "w naszym asortymencie", "Astrokrak to i owo", to mogl miec odrobine honoru i walnac reklame swojej firmy, w szczegolnosci znajac sytuacje finansowa forum (prosby o wykup subdomen, info o wysokich kosztach utrzymania serwera i administracja techniczna witryny i forum, zbiorki wsrod uzytkownikow). Wszyscy chcieli sie dolozyc do utrzymania tego swietnego miejsca na necie - oprocz Janusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHCĘ ŻEBY ON TU BYŁ :)

 

I niech Bartek wymyśli na niego forumową prezerwatywę ochronną ;D

 

ps. Robert_Paszkowski do tablicy! :) wcisnełem szukaj na forum i takie texty znalazłem przez ostatnie 180dni tylko w twoim poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że dorośli ludzie obrażają się na siebie jak małe dzieci. Jestem na forum od maja 2003 i dopiero przy sprawie Pana Janusza dowiedziałem się, że brakuje kasy na utrzymanie forum. Mam pytanie do Pana Bartka, dlaczego nie umieścił na forum czytelnej informacji o potrzebach finansowych forum. Podejrzewam że do forum należy grono osób które to forum mogłyby dofinansować gdyby wiedziały:

1.Ile należy wpłacić ?

2. Na jakie konto należy wpłacić ?

 

Wybanowanie Pana Janusza wydaje mi się totalnym nieporozumieniem. Jeżeli ja postawię się Panu Bartkowi, to co ?, zostanę zbanowany. Można się z kimś nie zgadzać i mieć inne zdanie, ale po co kogoś wyrzucać z forum. Ja osobiście, po takim potraktowaniu, jak został potrakowany Pan Janusz, nie chciałbym pisać więcej na takim forum. To całe banowanie i urlopy od forum wydają mi niepoważną zabawą. Powinien być jakiś regulamin forum, a nie tylko:

1. admin ma zawsze rację.

2.jeśli nie ma racji patrz punkt 1.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Bartka się nie czepiajcie, bo sprawa na pewno nie jest taka prosta jak się wydaje. Tzn. z całą pewnością jest mnóstwo faktów o których nie mamy pojęcia, a które miały miejsce miedzy Januszem a Bartkiem, musiały one być nieprzyjemne dla kazdej strony. Nie opierajcie się tylko na tym co wiecie z forum, bo wprowadzacie w błąd innych mowiąc ze Bartek wyrzucił Janusza za to i owo, chociaż pewnie wcale tak nie jest.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.