Skocz do zawartości

Skutki Janusza Banana...


Rekomendowane odpowiedzi

Małek w Twoim stwierdzeniu, że na pewno nie znamy wielu faktów i szczegółów sprawy jest wiele racji. Dlatego na podstawie tego co przeczytałem w tej konkretnej sprawie nie staram się oceniać ani Bartka, ani Janusza.

Ale z drugiej strony myślę, że sprawę należy wyjaśnić do końca, a nie trzymać w zawieszeniu. Janusz dostał urlop od forum, ale nikt nie wie jak długi. Ja bym sprawę postawił jasno. Na przykład dwa tygodnie dla uspokojenia i powrót. A tak dalej nic nie wiadomo.

Liczę, że tak jak piszą inni sprawa wyjaśni się, gdzieś na jakiejś polanie w Beskidach. Byle nie stanęli po dwóch stronach miedzy, bo może się to źle skończyć :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie napisze jasno - ja nie chcę powrotu JanuszaP albo ja chcę aby On tu był!!!!????

 

Krótko i jasno : BARDZO CHCĘ, ABY JANUSZ PŁESZKA BYŁ NA NASZYM (czyt.w tym przecież Bartka i Janusza) FORUM!!!

 

...

Wojtek - zamknijcie ich w jakimś barze i mają z niego wyjść weseli i pogodzeni :) Barman już ręce zaciera ;) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.