Skocz do zawartości

Member Map


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może byśmy uzupełnili Member Map. Będzie to pomocne przy znajdowaniu chętnych do wspólnych obserwacji.

Ja dzieki temu znalazłem w okolicy PiotraKo i już raz razem popatrzylismy sobie na niebo. Było zresztą bardzo miło (niesamowity seeng i Mars) i przy okazji jeszcze raz dziękuję za przyjazd.

Sam niestety nie jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

" bardzo kocham obsługę komputera" i w swojej naiwności chciałem dodać ogłoszenie w Astro -Giełdzie. Nooo skoro jestem zarejestrowany i zalogowany to mogę, figę z makiem Adminie com się namęczył to moje, wreszcie jakoś się zarejestrowałem nie wiem jak i komp. podał że już taki facet jest jak ja, potem jakaś poczta z którą miałem pod górkę . Po co tyle problemów? po co mi ta poczta ? ja chciałem tylko dodać ogłoszenie, czy to nie może być proste jak budowa cepa, czy to ja już nim jestem?

Po co ponowna rejestracja??

Andrzej z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobię obowiązkową mapę zaraz będą następni że się zmusza ich a to do logowania , a to do wypelniania mapy , a oni nie chcą .

 

Podobnie sprawa wygląda Dziadku z giełdą i galerią . Wszędzie są osobne loginy (ale mozna sobie zrobić wspólny) bo jedni chcą by się tam znaleś a np. nie pisac na forum a inni nie.

 

Dogodzić wszystkim się nie da więc narazie zostwiłem to tak jak jest . Zintegrować to wszystko do kupy się da ale ..... po co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa już niejednokrotnie pewnie pomogła ludziom na forum skontaktować się w celach "astro". Często nie wiemy, że ktoś o podobnych zainteresowaniach mieszka blisko nas, może nawet w tej samej miejscowości. Wielu miłośników astronomii jest "osamotnionych" w swoich obserwacjach, wielu boi się być może reakcji społeczeństwa na to pewnie dość ekscentryczne hobby. A w kupie zawsze rażniej.... :D

 

Uważam, że to bardzo miły gest jeśli ludzie "wypełnią" przy rejestracji mapę, ale oczywiście nic na przymus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.