Skocz do zawartości

co ja widziałem ?


Daveee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj w nocy ok 2:55 zaobserwowałem "dziwny obiekt". Lecial z kierunku północ - na południe. Leciał wyzej niz samoloty, jego przelotowi nie towarzyszyl zaden dzwiek. To nie był samolot.. o tej godzinie to poznałbym samolot..np. po mrugajacych swiatłach... a ten obiekt byl takiego koloru jak gwiazdy. Poruszal sie dosc szybko...ale najdziwniejsze jest to ze w jednej chwili podczas obserwacji...przez okolo 5 sekund...obiekt rozjasnił sie niesamowicie... jasne swiatło zachodzace w kolor zołty... efekt był piorunujacy..bo z malego punktu zrobila sie doslownie swietlista duza kula...to trwalo ok 5 sekund i potem powoli te swiatlo z tego obiektu gasło... Jakis czas temu widzialem cos podobnego... ale teraz nie daje mi to spokoju i postanowilem o tym napisac. Czy byl to jakis satelita ? Taka mysl przychodzi mi do glowy... Zaobserwowaliscie cos podobnego ?

Edytowane przez Daveee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staralem sie poszukac M 13 kiedy juz znalazlem dalem looknac siostrze(9 lat). Ona stwierdzila, ze to nic ciekawego i sama zaczela szukac czegos gdzies indziej( kolo wielkiego wozu. ja spogladaja na herkulesa doznalem ,,olsnienia,, blysk dochodzil z centrum herkulesa i trwal kolo 1,5 sek. Myslalem ze to jakis rozblysk baterii slonecznych ale .... widywalem juz rozblyski i nie byl to jeden z nich ... wiec co ??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Jest tylko jedno wyjaśnienie:

UFO :szczerbaty::Beer:

A może to mógł być meteoryt który wpadł pot taki kątem w atmosfere że wydawało by się że jego tor jest punktem...

Ale to sa tylko wolne dywagacje...

 

Pozdrówko

 

Ja okolo 4 razy widzialem cos hmmm "dziwnego"...

jakies 2 lata temu w lipcu okolo godziny 16-17 widzialem bardzo jasny obiekt (ok -10mag) przelatujacy na niebie... niestety szybko zniknal za budynkiem, wiec widzialem go max 0.5 sek. Ksztaltem przypominal .... :D wahadlowiec :D a raczej prom kosmiczny :D dziwna sprawa :D co do wielkosci hmmm ... okolo POLOWY srednicy ksiezyca w pelni :D no coz... :D ale widzial to rowniez moj kolega, ktory to dosc zgrabnie okreslil " ja p**** co to bylo"

Pozostale 3 razy mialy miejsce w te wakacje: widzialem "obiekt", ktory raz jasnial, raz gasl, az w koncu osiagnal na oko z -3 mag i zniknal... (pozostale 2x mialy podobny przebieg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.