Skocz do zawartości

Canon 400D


Arek

Rekomendowane odpowiedzi

sumas niestety jeszcze nie

 

cytat z http://web.canon.jp

 

"Viewfinder information - AF information (AF points, focus confirmation light), exposure information (shutter speed, aperture, AE lock, exposure level, exposure warning), flash information (flash ready, high-speed sync, FE lock, flash exposure compensation), white balance correction, maximum burst, CF card information"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena jest podobna niż obecny 350D,

to chyba wystarcza żeby już zbierac na ten

aparat z matrycą 10 Mpix niż z 8 mpix jeśli

mamy to samo i wiele więcej w podobnym

przedziale cenowym.

 

Proszę przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i spróbuj sam się zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No i jest recenzja na dpreview

 

http://www.dpreview.com/reviews/canoneos400d/

 

Nie widac oszalamiajacej roznicy miedzy 350 no bo w sumie po co mial Canon ryzykowac i zmieniac swoja jak to dpreview okreslilo "winning formula".

Edytowane przez marcin85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest recenzja na dpreview

 

http://www.dpreview.com/reviews/canoneos400d/

 

Nie widac oszalamiajacej roznicy miedzy 350 no bo w sumie po co mial Canon ryzykowac i zmieniac swoja jak to dpreview okreslilo "winning formula".

 

 

hmmm, ciekawy jest ten system automatycznego czyszczenia matrycy :rolleyes:

Nawet nie wiedziałem że jest on już w 400setkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam amerykanska wersje analogowego Canona 1000FN, ale bez lampy, tez nazywa sie REBEL.

 

400 D widzialem tu w sklepie.

 

Zrobilo sie z cyfrowkami identycznie jak juz dawno z kompami. Co pol roku wychodzi nowy model, lepszy od poprzedniego, w takiej samej cenie. Nie doczekamy sie potanienia, starsze modele zamiast taniec sa wycofywane.

:(

 

Pozdrawiam - Milek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam amerykanska wersje analogowego Canona 1000FN, ale bez lampy, tez nazywa sie REBEL.

 

400 D widzialem tu w sklepie.

 

Zrobilo sie z cyfrowkami identycznie jak juz dawno z kompami. Co pol roku wychodzi nowy model, lepszy od poprzedniego, w takiej samej cenie. Nie doczekamy sie potanienia, starsze modele zamiast taniec sa wycofywane.

:(

 

Pozdrawiam - Milek

 

No to Cyganus'ie mnie dobiłeś <_<:Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Próbuje moją 400-tką zrobić darka 5 min, próbuje na czasie BULB, w trybie M z obiektywem i zaślepką i zawsze wychodzi mi w EXIF-ie i na display-u czas 1 s. Przeglądam wszystkie ustawienia w MENU i nie widzę co by tu można jeszcze przestawić ,aby BULB działał tak jak powinien. Może ktoś wie co jest nie tak ustawione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie do tematu. Trudno znaleść większą ilość recenzji oprócz tej na dprview dotycząca 400d (ach ta bariera językowa). Ale gdyby tak, optyczne.pl pokusiłby się o test. Od dłuższego czasu przymieżam się do canona 300d, 350d, i teraz 400d. Troche unowocześnień względem 350d , jak widać po dprview szumy prawie jak w 350d. Czy te większe szumy, patrząc po zdjęciach podanych wyżej w linku, będą duża stratą 350d v 400d jesli chodzi o astro, ?! Choć patrząc po dprview powinna być porównywalna ilość szumów 400d z 350d. Czytałem, że szumy da się usuwać ... Do dziennych zdjęć nawet bym się nie zastanawiał. Ale do astro ...

Edytowane przez m_jq2ak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wrzucę darka z 400D do porównania z 350D :) Będzie można porównać szumy.

btw na dpreview oficjalnie przyznali się do błędu w teście i oświadczyli, że 400D jest nieco mniej czyły niż 350D. Chyba tym samym wyjaśniła się sprawa niedoświetleń...

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.