Skocz do zawartości

Spotkania w Trzciance


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

A chętnie bym powiesił na jakimś porządnym statywie, bo jak na razie to podpieram się o ogrodową studnie :szczerbaty: a o obserwacjach z ręki tym bino to wole nie wspominać. :Boink:

 

Grzybek ja przyjadę z syntą i tym mogę Ci w wolnych chwilach użyczyć, nie jest to jakiś wypas jednak od bidy da się na tym umieścił lornetę, zaraz jadę na pocztę po adapter, który mi przesłał El_Capitano. Razem powinno być znośne. :Beer:

post-1723-1167324319_thumb.jpg

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzybek ja przyjadę z syntą i tym mogę Ci w wolnych chwilach użyczyć, nie jest to jakiś wypas jednak od bidy da się na tym umieścił lornetę, zaraz jadę na pocztę po adapter, który mi przesłał El_Capitano. Razem powinno być znośne. :Beer:

Nooo to z pewnością wystarczy :Beer: , ino żeby było do czego strzelać. Ale jak to kiedyś ktoś mi powiedział, z takim sprzętem to i przez chmury się przebije. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź no mi tu Adam nie świruj :szczerbaty:

Zamiast biadolić- umawiaj się z Polarisem, Moralezem, no i rusz Waldixsa za tyłek :)

Może być caaaałkiem fajowo - tylko mi qrde dajcie znać kto chce nocleg, bo to trzeba zamówić!

 

:Beer:

 

P.S> Robert- taa, fajowo te kolorki wyglądają, tylko trzeba... więcej klikać ... a ja już takim leniem jezdem :szczerbaty:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, głos mi się łamie, i wielce jestem niepocieszony powiem więcej - ogarnia mnie smutek

gdyż chyba nie bedzie mi dane w sobote popatrzeć w Waszym towarzystwie na saturna :unsure:

 

Już jutro wyjeżdżamy na około sylwestrową eskapadę do znajomych

 

koledzy - proszę o wybaczenie

 

 

pogodnego nieba Wam życzę i zimnego browara :Beer:

Edytowane przez Moralez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmodernizowana lista, aktualna na chwilę obecną:

 

1. Adam Tomaszewski

2. Anna z astro4

3. Ignisdei

4. Paweł z Białej

5. Saywiehu

6. Heniek ze Szczecina

7. grzybek80 + brat ? + żona?

8. Waldixs ?

9. Polaris ??

10. Julesa ??

11. Piotr S ze Szczecina

12. pytko kartofli ??

(wykreśliłem Moraleza, ale też znak zapytania przy Heńku, dodałem jego wspólnika Piotra S, zmiana też przy Grzybku)

 

Gdyby kto chciał wiedzieć- Heniek pewno z takim tam ... Taurusikiem przyjedzie ;)

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jak zwykle 2-3 osobom z lekkim bagażem (traulerkiem), lub 2 osobom z większa rurą, które nie mają transportu a dojadą do Obornik proponuję powózkę do Trz. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzcianka jest całkiem biała! Nasypało trochę śniegu, pada dalej, choć to w sumie takie "lekkie sypanie". Myślę, że w dzień się ten śnieg nie utrzyma.

No ale wolę napisać co i jak. Jutro podam następne dane :)

 

P.S. Moralez i Pyntko - szkoda!

 

Do listy dopisujemy AstroDawida - pod takim nickiem jest zalogowany na Astromaniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, prosze, skresl mnie i nie pytaj dlaczego bo wiesz...

Uch, jak żałuję!

No ale ty chyba trochę też...

 

Pogoda: temperatura w plusie, moookro, błotnisto, mgła- ale nie taka znów londyńska ;)

Śnieg oczywiscie się roztopił.

 

Od teraz najpewniej kontaktować się ze mną na komórkę - na kompa co jakiś czas będę wskakiwał, ale nie za często - no ma się te qrcze obowiązki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignisdei wracasz w tą samą noc? Bo ja muszę być o 10:00 rano w chacie bo się muszę do imprezki przygotować :szczerbaty:

Adam wracam w tym samym dniu, w nocy mój numer masz w stopce, puść mi eskę jeśli chcesz się ze mną zabrać, moge Cię zgarnąć np. z "małego dworca" w Obornikach dowiedz się też kiedy masz powrotny do P. :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-2472-1167399250_thumb.jpg

:unsure:

 

Warunki na tutejszych drogach dobre- mokro, no ale nie ślisko.

 

Linka do strony hoteliku, który wam wybrałem : TUTAJ.

Jak nie będzie pogody- tam się spotkamy, jeśli będzie można obserwować- macie wybór: albo najpierw do hotelu, albo wprost nad to moje jezioro. Tym, którzy nie wiedzą jak dojechać- dam wszelkie wskazówki na komórę. No i jeszcze dziś zrobię jakiś plan dojazdu na trasie hotelik - jezioro. Albo już zrobiłem :D

post-2472-1167399755_thumb.jpg

Będą pewno i tak problemy- no ale komóry po to są, żeby dokładnie wyjaśnić.

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Say,zalatw mi transport,a bede na kazdym spotkaniu!!

Qrcze teraz to piszesz - jak Ania z Gdańska już jest w trasie ? Jeśli wiedziałbym wcześniej, pewno dałoby radę załatwić, bo to miła dziewczyna. Na następny raz proszę choć zapytaj te parę dni wcześniej, w końcu może i Ori ruszymy? W Gdańsku jest Kuba, który też nie ma transportu. Stwórzcie razem bandę i wykorzystujcie te wasze pomorskie dziewczyny ;):D:szczerbaty:

 

Pogoda jest taka... wiosenna - ciepło, sporo postrzępionych cirrusów, tworzących na niebie ser z milionem dziurek. Kolory żywe i ciepłe, bo w sumie cały czas... świeci Słońce :)

 

Nad ranem był mały przymrozek, no ale teraz jest wręcz ciepło!

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech żałuję tych co nie mogą ...

 

A mi aż gorąco... NIEBO CZYSTE :banan:

Żeby tak chciało być za np. 16-20 godzin!

 

Zapowiedz: LIGHT RAIN.

 

Niezaleznie od tego zycze Wam pogodnej i owocnej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.