Skocz do zawartości

Szkola!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec rok szkolny uznajmy za otwarty :( niestety otwarty :/.

Nie wszyscy na forum mieli wakacje wiec nie odczuli poczatku roku szkolnego ale zapewne jest pate osobnikow/osobniczek wlasnie rozpoczynajacych kolejny meczacy rok szkolny :P. Ja np obecnie jestem w klasie maturalnej. Przy moim szczesciu oczywiscie mam nieciekawy plan i WOK w ostatniej klasie :angry:

Na dodatek nie mam fizyki :burza: .

Cos ciekawego moze dzialo sie u was w ,,szkole,,? Moze wasz dyrek postanowil postawic na boisku jakis teleskop chocby 3m :rolleyes: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemmm, może to nie "u mnie w szkole" ale z okien domu mam widok na warszawskiego Lelewela. W wakacje wyremontowali boisko i postawili słupy oświetleniowe z mocnymi lampami. teraz wieczorami sobie dla zabawy świecą - a przy okazji tysiącom ludzi w okna. Mam nadzieję że im się szybko znudzi (albo dostaną gigantyczny rachunek za energię i przestaną ;) )

 

hehe a jak pójdziesz do pracy po liceum i studiach to zobaczysz jak będziesz tęsknił za budą i lekcjami :banan:

 

pozdrawiam

Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie druga klasa liceum, też biol-chem :) . Zaczęliśmy mocnym akcentem-nowy nauczyciel mowy ojczystej zrobił nam niespodziankę w postaci kartkówki z oświecenia :Boink: a ja myślałem że ta szkoła nie jest mnie już w stanie niczym zaskoczyć...Plan nawet znośny, dwa dni na 8.55 więc jest jak się zdrzemnąć po obserwach i nie wychodzę później niż o 15,20 więc nawet w zimie do zmroku powinienem zdążyć z wystawieniem telepa przed zmrokiem;). A o teleskopie szkolnym to mi nawet nie wspominajcie, newton chyba z 8cm, na montażu jakiego nigdy wcześniej(ani później;) nie dane mi było zobaczyć. Wyobraźcie sobie wieszak na płaszcz zrobiony z rurek grubości ok. 1,5cm(sic) i na górze tego wieszaka zamontujcie widełki do montażu azymutalnego, grubości tejże samej. Marki nie podam żeby nie było że działam na czyjąś korzyść albo niekorzyść ale powiem że pochodzi jeszcze z ery białych a nie żółtych kadłubów (U-boota;). Skombinowali by chociaż Turista jakiegoś najmniejszego i posadzili na najtańszym statywie foto. Za to nowe akwarium z bajerami oczywiście musi być :burza: (do rybek też nic nie mam ale bez przesady...).

Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim przytomności umysłu (i ciała) na sprawdzianach ew. co bardziej wymagających lekcjach (zwłaszcza tych pierwszych, jakieś 3-4h po wniesieniu telepa :szczerbaty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Au nas jakis ruski telep newtona :blink: Newton pisze na nim po rosyjsku :blink: . Takich rzeczy sie normalnie nie widuje :Boink: . Statyw .... statyw jest conajmniej dziwny, niby geodezyjny ale jakis dziwnie pordzewialy i kolybiacy sie na wszystkie strony. 3 lata temu byl ostatnio wystawiony na jakies lekcje pokazowe i od tego czasu nie widzialem go na oczy(a telep ma +/-20-30lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze się z Wami w bulu ;)

 

Ja rozpocząłem właśnie 2 klase liceum (profil informatyczno-językowy). Wszędzie remonty -ja też zastałem szkołe nieco odnowioną. Żadnych przyrządów optycznych w szkole nie ma.

A jaki plan zajęć mam "fajny" - trzy dni ide na godzine 15:10 (!) ale pewnie się jeszcze zmieni, nie raz...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Maksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 kl. liceum mat-fiz, a więc z astronomią za pan brat :D (tzn. z jej resztkami w programie nauczania...). Rok rozpoczął się od fizyki z nowym nauczycielem (poprzedni kompletnie nie umiał tłumaczyć, nowy podobno przynudza) i na drugiel lekcji matematyki :D:D:D Żyć nie umierać! Tylko mniej polskiego dajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyż 2 rok liceum mat-fiz ...

I wszystko było by pieknie gdyby nie fakt że każdy ale to każdy nauczyciel uważa swój przedmiot za NAJWAŻNIEJSZY i zadaje z niego lekcje domowe tak jak bym nie miał innych przedmiotów ....

Po prosty nie idzie to po ludzku zrobić, ale od czego sie ma koleżanki i kolegów ... :szczerbaty:

Ale ogólnie to się ciesze przynajmniej porobie sobie jazdy w najstarszym liceum w Krakowie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.