Skocz do zawartości

Chyba czas się pochwalić... klamka zapadła


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!

 

Zazwyczaj staram się swoje osobiste sprawy oddzielać od pracy bo astronomia z pasji przerodziła się u mnie w pracę.

Najważniejszymi i "intymnymi" decyzjami i ruchami dzielę się tylko z przyjaciółmi.

Doszedłem jednak do wniosku, że wielu kolegów z forum jest mi na tyle bliskich, że nie mógł bym się nie podzielić tą wieścią. Wielu z Was znam jeszcze z czasów kiedy internet był w planach. W takim czasie jaki w moim zyciu przypada teraz w głowie kłebia się myśli i wspomnienia.

Wiem jak wiele wielu z Was zawdzięczam.

 

I dlatego podzielę, się z Wami moją radością

 

Po wielu latach znajomości, wielu wspólnych chwilach na dobre i na złe.

Dnia 14 października 2006 w Bedoniu staniemy z moją ukochaną Kasią przed ołatarzem by sobie ślubować.

 

Zapraszam wszystkich moich kolegów i przyjaciół.

Wiecie ... możecie przyjechac a potem zrobic sobie zlocik w Bukowcu - Jola Różycka na 100% Was przyjmie.

A Bedoń od Bukowca oddalony może 5 km.

 

Dziękuję Wam za te lata razem i cieszę się na następne, już jako ten co ma tak samo źle ( :ha::szczerbaty: ) jak Wy.

 

 

Paweł Maksym

 

PS

Jesli macie jakies moje zdjęcia z Kasią ze zlotów, obserwacji itp. to prosze podeślijcie p.maksym@astronomia.pl

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D powodzenia. Gratulowac bede po 14 pazdziernika.

 

ps. Nigdy nic nie wiadomo. Idac schodami na 1 pietro do Urzedu Stanu Cywilnego z narzeczona aby zawrzec zwiazek malzenski o malo sie nie rozmyslilem, bo partnerka miala mi za zle, ze prawie sie spoznilem. Pomyslalem: jeszcze jedno zdanie to w dluga. :Beer: . Wtedy umilkla- wyczula :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziekuję za wszystkie Wasze słowa.

Dopisze pozwólcie jeszcze jedno...

Moje życie zmienia się nie do poznania jeszcze za jedną sprawą!

Ale zanim to wstęp...

Część z Was wie, że pracując w Obserwatorium pełnię tam rolę kogoś kogo w korporacjach nazywa się rzecznikiem prasowym. Otóż popularyzacja nauki w mediach to moja pasja nr 2.

Idąc tym tropem w dniu dzisiejszym przystapiłem do egzaminu na Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi - moim wspaniałem mieście...

I dostałem się z 4 wynikiem wchodząc w grono 18 wybranych :helo:

 

Co mi tam jak szaleć to szaleć!

 

Pozdro

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, szalejesz Pawle, szalejesz :). W takim razie :helo: i jeszcze raz gratulacje :).

 

A więc od dzisiaj czekam na nowy program w telewizji - oczywiście poświęcony astronomii B)

 

Jesli dam radę w ramach prac zaliczeniowych i realizowania różnych form jakie będa moimi zadaniami będę starał się przemycac jak najwięcej naszych treści oraz innych popularno naukowych.

Moja rozmowa kwalifikacyjna oparła się właśnie o moje zainteresowanie i dostrzeżenie braku dobrych programów przyrodniczych Polskiej produkcji.

 

Pozdro

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.