Skocz do zawartości

Kamera Meade LPI


mklimasz5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Do sprzedania mam kamerkę Meade LPI. W komplecie wszystko, co fabryka dała - kamerka, CD z programem AutoStar Suite, kabelki (RS232 i USB), przejściówka autoguidera, instrukcja. Całość w oryginalnym pudełku.

Dokładne info na Allegro: http://www.allegro.pl/item130850547_kamera..._meade_lpi.html

Cena: 300zł

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe, że aukcja jest "bez ceny minimalnej", a cena bez jakichkolwiek ofert jest już 300 zł? Czy takiej "ceny na dzień dobry" nie należałoby nazwać po imieniu ceną minimalną? W końcu niższych ofert i tak nie można wprowadzić. :oco:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Z tą ceną minimalną to jest tak, że jak wprowadzisz BCM od złotówki to znajdą się Mistrzowie, którzy będą próbowali: 1, 5, 10zł, a przyzwoitość nakazuje sprzedać to w takiej cenie w jakiej zakończy się licytacja (choćby to było 20żł). Dlatego też założyłem minimum, poniżej którego nie chcę się rozstawać z tym sprzętem. Nie jest jednak ustawiony drugi próg, czyli ukryta cena minimalna którą trzeba przekroczyć, żeby naprawdę to kupić. Uważam, że w ten sposób gram w otwarte karty :)

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka sprzedana. Dziękuję za zainteresowanie.

 

Pozdrawiam

Michał

 

Witajcie

 

Do sprzedania mam kamerkę Meade LPI. W komplecie wszystko, co fabryka dała - kamerka, CD z programem AutoStar Suite, kabelki (RS232 i USB), przejściówka autoguidera, instrukcja. Całość w oryginalnym pudełku.

Dokładne info na Allegro: http://www.allegro.pl/item130850547_kamera..._meade_lpi.html

Cena: 300zł

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.