Skocz do zawartości

Głosowanie nad powrotem Janusza P na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem za ale najlepiej na wymyślonych i dokładnie ustalonych przez Bartka warunkach zadośćczyniącym powodom dla których dał mu BANANA ;D

 

Tak będzie poprostu najtrwalej i najstabilniej.... :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze czasem wszystkich (mnie z reguly bardzo) bawily potyczki obozow Leszno-grod Kraka i tu gdziez Poznan (jak sie nie myle) (nie jestem szowinista lokalnym bron Boze a metafora po to zeby nikogo osobiscie ni jak nie dotknac). Forum mocno stracilo przynjmniej na swym kolorycie. Nie znam sprawy ale tak po wypowiedziach, myslalem ze to kobiety z odrobina wladzy (w jakimkolwiek sensie) zaczynaja sie zachowywac racjonalnie-inaczej. Czyzby nowy problem spoleczny nam sie rodzil -poczatki klopotow z oddzieleniem zycia w sieci od codziennosci twardej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Bartek zbyt pochopnie wykluczył Janusza z forum. Taki fakt może mieć miejsce jedynie jeśli nastąpi rażące naruszenie zasad udziału w forum, przez które rozumie się zachowanie i wypowiedzi tendencyjnie komercyjne oraz wypowiedzi niesprawiedliwie krzywdzące lub jawnie obrażające kogoś. Wydaje mi się, że takie fakty jednak nie miały miejsca. W tej chwili osobiste animozje biorą górę nad trzeźwą oceną sytuacji. Najlepszym przykładem niesymetrii traktowania jest ostatni post dotyczący oferty oprogramowania Marka S. Na nieśmiałą uwagę, El Capitano, że jest to przecież jawna komercja usłyszeliśmy z rozbrajającą szczerością, że klient pytał - to dostał odpowiedź i wara nam od tego.

Sądzę, że Bartek jako administrator forum powinien bardziej oddzielić funkcje czysto techniczną od przywilejów zwykłego uczestnika forum. Przy dobrym oddzieleniu tych zagadnień możliwa jest wymiana poglądów, nawet mocno nieuczesana a jednocześnie nie może osobiste uprzedzenie, jednego z użytkowników do drugiego, uruchamiać cenzurę administracyjną. Boję się, że zgoda na takie wykluczenie teraz, spowoduje, że lada chwila doczekamy się może listy innych użytkowników forum, którzy u Bartka mają już żółtą kartkę. Kto wie czy za taką wypowiedź nie dostaję już takiej kartki w tej chwili ? Wykluczenie kogokolwiek z forum powinno odbywać się moim zdaniem ze znaczącym udziałem opinii innych użytkowników np. w formie ankiety lub głosowania imiennego.

Niezależnie od tego jak bardzo Bartek traktuje forum jako swoje, nie jest ono jego wyłączną własnością a wręcz przeciwnie jest to wartość bezwzględnie wspólna i określenia typu :

 

' Jstem nadal przeciw co niniejszym zamyka temat'

 

są wobec tworzących to forum po prostu niegrzeczne i utrzymujące co najmniej mnie w przekonaniu, że spór ma charakter ambicjonalny. Wygląda na to Bartku, że inni są Ci li tylko dodatkiem do Twojego forum, ja się w taki właśnie sposób po tych słowach poczułem.

Domagam się, co tam, wręcz żądam zniesienia blokady dla Janusza P.

Mam też nadzieję, że Janusz doceni ten fakt i wyciągnie stosowne wnioski na przyszłość.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.