Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym sporze?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań natury ogólnej:

1. czy forum jest czyjąś własnością?

2. czy forum posiada jakiś regulamin?

3. czy istnieją już jakieś zasady finansowania forum?

 

Mam wielkie obawy, że prywatny spór pomiędzy Panem Bartkiem, a Panem Januszem spowoduje obniżenie poziomu merytorycznego forum i w dalszej kolejności upadek forum. Z tego co zauważyłem większości osób nie odpowiada wybanowanie Pana Janusza i tak jak i ja, nie wiem o co chodzi w tym sporze pomiędzy tymi Panami i nie chcę tego wiedzieć. Na pewno obaj Panowie cieszą się dużym autorytetem wśród forumowiczów i uważam że nierozsądnie robią narażając na szwank swój autorytet prywatnym sporem na łamach forum. Można jedynie zaapelować do Panów Bartka i Janusza o to aby się pogodzili dla dobra istnienia forum.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpowiada z tego co widzę garstce osób - co też potwierdza obecny stan ankiety !

 

Nie mogę już dłużej wytrzymać tego lamentu nad Januszem ! Nie twierdze, że Janusz nie miał dużej wiedzy, ale sposób w jaki wielokrotnie ją naciągał i manipulował tak aby sprzedać to co jest w jego ogródku mnie do niego potwornie zniechęcił. Na każdym kroku współpracy i dyskusji z Januszem przekonałem się, że używa stwierdzeń i określeń których znaczenia do końca nie zna. Wielokrotnie się z nim ścinałem w dziale astrofoto ponieważ przeważnie wypisywał bzdury. Co gorsza sporo ludzi słuchało jego porad i się nacinało.... Nie wiem w którym miejscu forum traci na jego nieobecności, być może tylko na statystykach wyprodukowanych postów z których 90% było poza tematem !

Spójrzcie też na jego brak z innej strony - jak człowiek piszący dziennie po 50-80 postów miał się zajmować rozwojem sprzętu który sprzedaje, teraz ma dużo wolnego czasu więc mam nadzieję, że go nie zmarnuje i poprawi jakość i swoją ofertę !

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś... 8) ale dobrze cię rozumiem...

 

Ja powiem, że często dowiadywałem się o rzeczach o które nie mogłem pytać bo niewiedziałem, że istnieją 8)

 

Janusz robił młyn na forum, który to młyn wyciągał z ludzi pewne informacje potrzebne dla początkujących jak mleko!

 

Papatki ja myślę, że ty teraz powinieneś być playmakerem i produkować 30-50 postów dziennie, które będą oazą wiedzy 8)

 

Proponuje zacząć od kiedyś zaczętego tematu krzywej gamma ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy prosilem o czas , ale jak zwykle kilku niecierpliwych robi burzę . Zrobili ankietę i fajnie bo jak tak dalej będzie to nareszcie nie będę się musiał tłumaczyć :) , bo to troszke śmieszne .

Co do regulaminu - JEST i to od samego początku i każdy z Was kto pisze na forum musiał go zaakceptować przy rejstracji - ciekawe kto go czytał ?

 

Reasumując jesli moje WETO będzie przegłosowane stosunkiem parlamentarnym wezmę to pod uwagę :) i to dużą , ale troszke mnie dziwi że zajmujecie się w koło jednym i tym samym zamiast cieszyć się z Marsa i tego co na niebie.

 

Papatek napisał to co ja już dawno mówiłem nie liczy się ilość tylko jakość , nie wszyscy chcą czytać ten bełkot i miliony uśmieszków.

Ale więcej nie mogę napisać bo znów na mnie naskoczą że piszę a druga strona nie może się bronić . Zatem proszę (ale i tak mnie nikt nie słucha a potem jest ogólne zaskoczenie - jak zwykle) cierpliwości , a ankieta wbrew przypuszczenią daje obraz którego nawet ja się nie spodziewałem , ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papatki, z szacunkiem to nie jest lament nad Januszem a sprzeciwienie się banowaniu kogokolwiek jak mi sie wydaje. Poza tym każdy ma swój rozum i może z jego postów wyciągać swoje wnioski. To, że czasami przemyci swoją ofertę - mi nie przeszkadza. Ja kupiłem u niego kilka rzeczy i jestem z nich zadowolony.

Mnie też czasem wkurzało jego mądrowanie się na niektóre tematy no ale taka już jego uroda. Jako.ś się do tego przyzwyczaiłem.

Tak więc uważam, że z tego banu jest więcej szkody niż pożytku.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.