Skocz do zawartości

Wielkie katastrofy w historii Ziemi


Lampka

Rekomendowane odpowiedzi

Koło Toruńskie Polskiego Towarzystwa Geologicznego zaprasza na otwarte zebranie połączone z referatem pt. Wielkie katastrofy w historii Ziemi, który wygłosi doc. dr hab. Włodzimierz Mizerski z Państwowego Instytutu Geologicznego. Zebranie odbędzie się dnia 14 grudnia (czwartek) 2006 r. o godzinie 17.00 w sali 205 (I piętro) przy ulicy Gagarina 9 w Toruniu (nowy budynek WBiNoZ).

Podpisano: Zarząd Koła Toruńskiego PTG

 

Dotarło do mnie takiej treści ogłoszenie. Jako, że temat wydaje się być wielce z astronomią związany, może wśród Was zainteresowanie wzbudzić. Ja się na to prawdopodobnie wybiorę i zachęcam wszystkich miejscowych do tego samego.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Nooo Lampka- teraz to już kompletnie nie wiem co jak i kiedy :unsure:

Poniedziałek jest fajowy, ale tamat w czwartek - qrcze chyba jeszcze fajowszy. A za każdym razem to nie da rady...

Jeśli w czwartek ty i Tadeo wybieracie się na te "Katastrofy"- to pewno dołączę. Ech... dylematy :szczerbaty:

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiehu, od poniedziałku do czwartku tylko dwa dni do wypełnienia. A atrakcji w Toruniu dostatek. Ostatnio można było nawet zobaczyć paru członków rządu na wolności (a właściwie w objęciach stada babć w beretach).

A poważnie, to nie wiem do czego Cię zachęcać. Ten wykład o wielkich katastrofach, to będzie tylko wykład. A w poniedziałek będzie i :Beer: i :gitara: Dlatego zachęcam tu głównie miejscowych, bo w czwartek nie planuję jakiś piwnych posiedzeń, z braku czasu, przed i po wykładzie. Ale ogłoszenie wydało mi się warte zamieszczenia, zatem jak masz ochotę, wal śmiało.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, żeby nie było wątpliwości, że wykład odbędzie się w nowym budynku Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UMK. Budynek ten znajduje się na samym końcu miasteczka akademickiego na Bielanach i wygląda tak:

zdjecie.jpeg

Można dojechać do niego ulicą Gagarina i przed pętlą autobusową skręcić w prawo (jadąc od centrum). Potem jeszcze raz w prawo i budynek będzie już widoczny.

Tu jest plan dla spadochroniarzy:

WBiNoZ.jpg

PS. Jakby co, będę tam jechał swoim samochodem z okolic Starego Miasta. Chętni mogą się zabrać.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że gdyby ktoś miał ochotę dołączyć i chciałby się ze mną skontaktować, to niech lepiej SMS-a posyła niż dzwoni. Coś mi ostatnio telefon wariuje, dowiaduję się, że ktoś do mnie dzwonił, a ten ani nie pisnął, ani nie zadryndał.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia jutro.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję, że zapowiadany w tym wątku wykład nie odbędzie się.

Dowiedziałem się o tym przed minutą i to zupełnie przypadkiem. Ponoć przełożony jest na styczeń.

Wszystkich wprowadzonych w błąd przepraszam. Nie miałem kontaktu z organizatorami i prawdopodobnie sam bym pojechał na wykład w pełnej nieświadomości jego odwołania.

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie otrzymałem informację od jednego z organizatorów wykładu, że nowy termin jeszcze nie jest ustalony. Jak tylko będę wiedział o dacie wykładu, dam znać. Będę też otrzymywał na bieżąco informacje o następnych wykładach organizowanych przez Koło Toruńskie Polskiego Towarzystwa Geologicznego. Co prawda dotyczą one zwykle problematyki geologicznej, ale czasem ocierają się o astronomię.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam informację, że przełożony wykład odbędzie się 25. stycznia. Jak piszą organizatorzy, jest to na razie informacja wstępna, która będzie jeszcze potwierdzona. Pozostaję w kontakcie z organizatorami i jak będę miał ostateczne potwierdzenie terminu, niezwłocznie wrzucę je do tego tematu.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem potwierdzenie terminu wykładu.

Daję więc jeszcze raz szczegółowe informacje z ogłoszenia.

 

Koło Toruńskie Polskiego Towarzystwa Geologicznego oraz Instytut Geografii UMK zapraszają na otwarte zebranie połączone z referatem

pt. „Wielkie katastrofy w historii Ziemi

który wygłosi doc. dr hab. Włodzimierz MIZERSKI

z Państwowego Instytutu Geologicznego w Warszawie.

Zebranie odbędzie się dnia 25 stycznia (czwartek) 2007 r. o godzinie 17.00, w sali 104 im. R. Galona przy ulicy Gagarina 9 w Toruniu (nowy budynek WBiNoZ)

 

Zarząd Koła Toruńskiego PTG

Dyrektor IG UMK

 

W imieniu organizatorów przekazuję informacje i pozdrawiam

Piotr

 

PS. Zwracam uwagę, że zmieniła się w stosunku do poprzedniego terminu sala wykładu. Namiary na budynek takie same, jak w poście #6 tego tematu. Jak będą chętni "zamiejscowi" mogę dać mapkę z dojazdem (np. od strony Bydgoszczy, Inowrocławia :Beer: )

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba jakieś fatum. :angry:

Właśnie dostałem list od organizatorów następującej treści:

"Niestety z powodu choroby prelegenta, zaplanowany na dziś odczyt doc. W.

Mizerskiego się nie odbędzie. Prosimy o poinformowanie innych osób

zainteresowanych tym odczytem.

Przepraszamy za niepotrzebne zamieszanie."

 

A więc po raz drugi informuję o ODWOŁANIU ODCZYTU.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do trzech razy sztuka. Mam nadzieję, że tym razem sprawdzi się to powiedzenie i wykład w końcu dojdzie do skutku. Właśnie dostałem informację, że wykład odbędzie się dnia 1 marca (czwartek) 2007 r. o godzinie 17.00 w sali 201 przy ulicy Gagarina 9 w Toruniu (nowy budynek WBiNoZ). To tyle od organizatorów.

Szkoda tylko, że jest to w tym samym czasie, co wykład profesora Wolszczana. :( Trudny wybór, ale coś trzeba postanowić.

Zapraszam gorąco w imieniu organizatorów.

Pozdrawiam

Piotr

PS. Dodaję jeszcze najnowsze ogłoszenie w formie pliku pdf.

PTG_1_marca.pdf

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.