Skocz do zawartości

KONKURS GEOGRAFICZNY


Robert Bodzoń

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na nagrody. Na wstępie zaznaczam, że wysyłka nastąpi w przyszłym tygodniu, gdyż wtedy będę miał więcej czasu. Nagrodzonych proszę o przesłanie adresów (na PW).

 

I MIEJSCE - BRODI

 

1. POLSKA - PRZEWODNIK

 

post-2346-1175369101_thumb.jpg

 

2. NIESPODZIANKA

 

3. GEODA KWARCOWO-AGATOWA (duża)

 

post-2346-1175369145_thumb.jpg

 

4. MONETA KOLEKCJONERSKA - JAROSŁAW

 

post-2346-1175369211_thumb.jpg

 

 

II MIEJSCE - BEMKO

 

1. 100 CUDÓW NATURY NA ŚWIECIE

 

post-2346-1175369594_thumb.jpg

 

2. MAPA - TATRY

 

post-2346-1175369385_thumb.jpg

 

3. SKAMIENIAŁOŚĆ - AMONIT (mały)

 

post-2346-1175369651_thumb.jpg

 

4. MONETA KOLEKCJONERSKA - JAROSŁAW

 

post-2346-1175369211_thumb.jpg

 

 

III MIEJSCE - DREAMAX

 

1. 100 CUDÓW NATURY W POLSCE

 

post-2346-1175369698_thumb.jpg

 

2. MAPA - PIENINY

 

post-2346-1175369738_thumb.jpg

 

3. MONETA KOLEKCJONERSKA - JAROSŁAW

 

post-2346-1175369211_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wow::blink::helo::notworthy::Salut:

 

Robercie, chciałem podziękować za olbrzymią dawkę satysfakcji i piękną lekcje geografii.

A ja myślałem przez krótką chwilę o C20"CGE dla zwycięzców - oczywiście to żart. :banan:

 

Po takim nieprzeciętnym i tak energicznie przeprowadzonym konkursie nagrody są superwybuchowe...!!!!!! Jak dla mnie - bomba!!

 

PS

Czy na pewno starczy Ci na patrzałke...?!

 

 

Pozdrawiam

Brodi / Artur

Edytowane przez Brodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiec jak moze byc z tymi zagadkami dla zabawy :)?

 

Postaram się podać odpowiednią informację (zasady) w sobotę, a zabawę rozpocząć w niedzielę :)

 

Myślę, że wszyscy już odpoczęli po zmaganiach konkursowych B) , a nagrody zapewne już dotarły do wszystkich (nie otrzymałem potwierdzenia od jednej osoby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez długi czas nie miałem dostępu do kompa a potem czasu aby tu zajrzeć wiec dopiero teraz:

Serdeczne dzięki za najpierw dla autora i pomysłodawcy konkursu, za cały czas spędzony na przygotowaniu pytań i sprawdzaniu odpowiedzi, dziękuję również wszytkim zawodnikom, za wspaniałą rywalizacje. Konkurs na pewno poszerzył moje geograficzne horyzonty i był przednią zabawą

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Informuję, że za trzy tygodnie planuję rozpoczęcie kolejnej edycji Konkursu Geograficznego. Za tydzień lub dwa przedstawię regulamin konkursu, nieco zmieniony w stosunku do poprzedniego. Najprawdopodobniej konkurs będzie składał się z 6 rund po 10 pytań. Wynik końcowy będzie uwzględniał 5 najlepszych kolejek, gdyż biorę pod uwagę fakt, że w ciągu trwania konkursu niektóre osoby będą wyjeżdżały. Być może nawet w okresie "Star Party" w Bieszczadach opuszczę termin, ale to będzie zależało od tego ilu uczestników konkursu pojedzie pod bieszczadzkie niebo :)

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.