Skocz do zawartości

Pocket Sky Atlas


grzybek80

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś szuka tego atlasu to tu jest najatrakcyjniejsza cena jaką jak dotąd udało mi się wyszukać + a raczej minus jeszcze 10% na dzień dobry także cena jeszcze korzystniejsza jeśli dobrze liczę to jakieś 55 zeta wychodzi no i dostawa do Poland FREE chyba że coś przeoczyłem :astronom: ... ? jeśli tak to poprawcie mnie zanim zamówię ;p

Edytowane przez BlacKnight
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.bookdepository.co.uk/

 

Tak go wszyscy zachwalali to się skusiłem

 

oto jest po 9 dniach dotarł :helo:

przyznaje okładka to porażka i jeszcze zapakowali to w folie a później w bombelkową kopertę <_<

mogli łaskawie dać w kartonik... no ale cóż gdyby listonosz na chama nie wepchał do skrzynki to obyłoby się bez drobnych zagięć na grzbiecie (chyba się na mnie obraził :g: za to że nigdy mu nie mówię skąd przychodzą do mnie przesyłki no taka to wścibska bestia że pyta bez ogródek) :stop:

no ale za 5 dych to się opłacało w końcu okładkę i tak trzeba wsadzić w...okładkę... :compress:

 

poza tym sam atlas wygląda nieźle na pierwszy rzut oka, dont bi afrajd its inglisz bo angielskiego to tam raptem 2 strony +bibliografia :rofl: mapy są przejrzyste a nazwy to i tak wypada wykuć i jeszcze najlepiej po łacinie :swear:

 

aha jeszcze a propos pegaza na okładce w środku nie ma już takich ładnych obrazków :no:

taki chwyt marketingowy B)

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, właśnie zamówiłem, dzisiaj ostatni dzień promocji, wyszło jakieś 54 zeta :notworthy:

 

Spoko cza sobie pomagać w tych cieżkich czasach ;] z tymi promocjami to jest tak że kończy się jedna a zaczyna druga... a to dzień matki a to dzięń książki, hutnika, grabarza itp.

poza tym jest jeszcze taki motyw( nie wiem czy w Polsce też) ale za zagramanicą jest często tak że jak się zamówi ale nie potwierdzi to przysyłają przypomnienia na maila co 2-3 dni az w końcu przysyłają kod rabatowy ;p z prośbą o dokończenie transakcji takze jak komuś nie zależy na czasie a wprost proporcjonalnie przeciwnie na kasie to mozna ich wziąć na prezetrzymanie... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielka radość zagościła w domu moim, ponieważ Pocket Sky Atlas zaszczycił mnie przybyciem swoim :szczerbaty: Zamówiłem 14 maja, doszedł 31, szału ni ma, ale cena atrakcyjna. Przyszedł w bąbelkowej kopercie, delikatnie kant okładki zagięty, poza tym od wczoraj obchodzę się z nim jak Gollum z Pierścieniem :yahoo:

P1020023.JPG

P1020024.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Obecnie znów jest promocja na Pocket Sky Atlas, niewiele ponad 50 zł, darmowa wysyłka. Zamówiłem, zobaczymy ile potrwa dostawa :)

https://www.bookdepository.com/Sky--Telescope-Pocket-Atlas-Roger-W-Sinnott/9781931559317?ref=grid-view&qid=1516262744228&sr=1-2

Edytowane przez dexter77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dexter77 napisał:

Obecnie znów jest promocja na Pocket Sky Atlas, niewiele ponad 50 zł, darmowa wysyłka. Zamówiłem, zobaczymy ile potrwa dostawa :)

https://www.bookdepository.com/Sky--Telescope-Pocket-Atlas-Roger-W-Sinnott/9781931559317?ref=grid-view&qid=1516262744228&sr=1-2

Za 24 złote więcej jest wersja Jumbo, warto dopłacać za twardą okładkę i nieco większy/czytelniejszy rozmiar? Są jeszcze jakieś różnice (lepszy laminat)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie format akurat miał tutaj kluczowe znaczenie, atlas w większym rozmiarze nie wchodził w grę ze względu na mobilność w terenie :) Do domowych warunków mam inny w formacie nieco większym niż A4 :) 

A okładkę w razie czego zalaminuję :)

ps gdzieś na jakimś polskim forum jest porównanie obu wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dexter77 napisał:

Dla mnie format akurat miał tutaj kluczowe znaczenie, atlas w większym rozmiarze nie wchodził w grę ze względu na mobilność w terenie :) Do domowych warunków mam inny w formacie nieco większym niż A4 :) 

A okładkę w razie czego zalaminuję :)

ps gdzieś na jakimś polskim forum jest porównanie obu wersji

Już czytałem :-) generalnie u nas wszyscy są na nie, a na cloudynights rozpływają się nad czytelnością większej wersji :-) gdyby różnica w cenie była większa nie miałbym dylematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli ktoś się nie załapał na poprzednią edycję, można na bookdepository.com zamówić nowe wydanie Pocket Sky Atlas. Z kodem zniżkowym PL10 wychodzi 61 zeta z wliczoną dostawą do Polski. Atlas ukaże się w kwietniu, podaję linka: https://www.bookdepository.com/Sky-Telescopes-Pocket-Sky-Atlas-Roger-W-Sinnott/9781940038711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeżeli ktoś już nie może doczekać się na drugie wydanie Pocket Sky Atlas to już jest dostępne w oficjalnym sklepie Sky & Telescope

Niestety najtańsza opcja to przysyłka przez FedEx  - no cóż mogę powiedzieć, ogólnie nie polecam tego kuriera ;) dodatkowo 15zł cła zostało mi naliczone (na szczęście wszelkie koszty zostały pokryte przez żonę w ramach prezentu na moje urodzinny :P ) 

z atlasu jestem mega zadowolony, nie mogę doczekać się pierwszego użycia w terenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Gdyby ktoś chciał zakupić Pocket Sky Atlas to można to zrobić bezpośrednio na stronie wydawnictwa:

 

https://www.shopatsky.com/pocket-sky-atlas-new

 

Atlas zamówiłem w lipcu, dojechał do mnie w 10 dni z USA i nie zostały naliczone żadne opłaty celne itp. Po prostu kurier dostarczył pod drzwi. Uważam, że jak na wysyłkę bezpośrednio z USA poszło błyskawicznie. Z tego co widziałem do paczki była dołączona karteczka od wydawnictwa, że cena produktu to 10$, może stąd brak opłat :)

 

Jest to drugie wydanie atlasu, ponoć ulepszone pod względem merytorycznym, naniesiono jakieś poprawki, ale nie wczytywałem się czego dokładnie dotyczą. Pod względem rozmiaru i jakości wykonania nie różni się niczym od wersji pierwszej.

 

Generalnie w chwili obecnej żadnen sklep w Europie nie posiada na stanie tego atlasu, więc warto zakupić jeśli ktoś potrzebuje :)

IMG_23072021_182040_(600_x_800_piksel).jpg

  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.