Skocz do zawartości

Problemy z otwieraniem stronek


Rafalizator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :). Może ktoś mi pomoże, otóż mam pewien problem z forum i nie wiem czy tylko u mnie się to dzieje czy też inni mają podobne kłopoty. Nie wchodzą mi niektóre posty na forum, a konkretnie jeśli temat ma dużo postów to na ogół wchodzą mi tylko te które są na początku - tak z 30 - 50 - a inne już nie. Tak więc jeśli np chcę sobie zobaczyć co ciekawe będzie dzisiaj w nocy na niebie, w kalendarzu Roberta Bodzonia to niestety ale tych nowszych postów mi nie odpala. Tak samo jest z dowcipami czy innymi tematami w których jest dużo postów. Na forum nie bywam zbyt często (rok szkolny itp... astronomia zeszła gdzieś na dalszy plan) i problem miałem już gdzieś we wrześniu czy październiku ale nic z tym nie robiłem bo myślałem że to jakieś tymczasowe przeszkody związane z serwerem i prędzej czy poźniej wszystko wróci do normy. Niestety nic się nie zmieniło a ja akurat mam czas żeby oglądać :P...

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj zmienić ustawienia we własnym koncie: strona główna/moje konto/opcje/ustawienia forum - i zmień: "Liczba postów wyświetlana na jednej stronie forum" na jakąś mniejszą wartość

(masz od 5 do 40 albo domyślne)

może masz jakieś problemy z łączem i Ci rwie połączenie?

 

naturalnie mam nadzieję, że wiesz, że jeżeli temat jest długi (ma wiele postów), to na górze i dole strony, wyświetlają się kolejne numerki stron, po kliknieciu których, przejdziesz do następnych stron tematu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj zmienić ustawienia we własnym koncie: strona główna/moje konto/opcje/ustawienia forum - i zmień: "Liczba postów wyświetlana na jednej stronie forum" na jakąś mniejszą wartość

(masz od 5 do 40 albo domyślne)

może masz jakieś problemy z łączem i Ci rwie połączenie?

 

naturalnie mam nadzieję, że wiesz, że jeżeli temat jest długi (ma wiele postów), to na górze i dole strony, wyświetlają się kolejne numerki stron, po kliknieciu których, przejdziesz do następnych stron tematu :rolleyes:

 

Z łączem wszystko ok. Co do tych numerków stron to jasne że wiem heh ;). Problem polega na tym że jak np w kalendarzu astronomicznym przerzucę na ostatnią stronę i wybiorę jakikolwiek post, to wyskakuje mi stronka z komunikatem że wystąpił błąd na forum i pojawia się taki oto napis w różowej ramce:

 

"Przepraszamy, niektóre z wymaganych plików zostały utracone. Jeśli zamierzałeś przejrzeć temat, jest prawdopodobne, że został usunięty lub przeniesiony. Proszę wróć i spróbuj ponownie. "

Edytowane przez Rafalizator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem. Może chodzi o drzewa? Wtedy nic nie chciało się wyświetlać. U góry postu jest zakładka Options i trzeba tam zmienić na standardowe wyświetlanie

 

O i teraz wszystko jest cacy ;). Dzięki za pomoc panowie! Pozdrawiam serdecznie i pogodnego nieba życzę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.