Skocz do zawartości

Nareszcie forum rusza


Gość leszekjed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Widzę, że pojawiły sie posty z forum astro4u. To ze moje posty sie pojawiły to mi akurat nie przeszkadza obawiam się jednak, że parę osób może mieć pretensje, że ich posty sie pojawiły na innym forum. Nie wiem jak to sie ma do praw autorskich itd. ale nawet jeżeli się ma OK to nie sądzę aby się to wszystkim spodobało. Ja rozumiem, że jest to kopalnia wiedzy ale forum Bartka działa i nie powinny być tu przenoszone posty z tamtego forum to będzie rodziło nowe niepotrzebne konflikty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag. Jak zwykle Bartek narobil bigosu. Zobaczymy, bo dzien sie nie skonczyl.

 

Chodzi o to, ze rozmawialem dlugo z Bartkiem na rozne sprawy, ale on sie zastrzegal oficjalnie, ze 1 wrzesnia forum w 100% zamyka i koniec. Wielokrotnie mi gwarantowal, ze nie bedzie juz zadnego forum prowadzic. Stawalismy na glowie zeby to odtworzyc. Ludzie siedzieli przez weekend nad tym, bo sie okazalo nie takie proste. Trzeba bylo polaczyc 2 rozne bazy (bo tu juz powstalo do tej pory ponad 500 postow). Bartek znowu cos czuje postawi nas w glupiej sytuacji.

 

Nie wiem co zrobimy, prawdopodobnie bedziemy recznie wyrzucac posty ludzi, co skonczy sie katastrofa. Bo nawet czasami jeden post mniej i caly kontekst wypowiedzi leci na pysk. A gdzie tu to dobro astronomi o ktorym ktos caly czas nawijal? Mam nadzieje, ze tym razem serwer nie bedzie glownym elementem rozgrywki.

 

Inna sprawa jest to, ze Bartek mi przekazal baze i kazal ja uruchomic. Sam po czesci zajal sie jej konwersja. WIec chyba teraz te osoby powinny zwrocic sie do Admina, ktory chyba nie bardzo ma odwage zdecydowac sie na jakas opcje.

 

W tej chwili rozumiem, ze znowu Bartek podjal decyzje za setki ludzi :(

Baza forum za zgoda Bartka zostala rozeslana takze do kilku innych osob. Powtarzam, pytalem go bardzo jasno, czy jest pewny tego, ze mozna baze do ludzi rozeslac. Powiedzial, ze TAK!

 

Poszukajcie wypowiedzi w archiwum, jak sie po zamknieciu domagaliscie archiwum. Po co to wszystko rzezbilismy? Teraz jest i juz cos czuje, ze kroi sie kolejna afera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja załatwię prywatę.

 

Tygrysie mam w domu kotkę (sterylizowaną) od jakiegoś czasu przychodzi do niej inna kotka do tego wszystkiego jest tak beszczelna że wchodzi do domu przez otwarte okno i sobie chodzi co całej chałupie jak by była u siebie i wyżera mojej kotce z miski. Najciekawsze jest to że ta obca kotka nie jest jakąs przybłędą tylko normalną zadbaną kotką od sąsiadów. Jaki jest sposób aby nie wchodziła mi do domu. Mysłałem żeby złapac i stłuc ale nie wiem czy to dobry sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kotów jest bardzo częstym zjawiskiem , że są tak cwane , że mają dwa domy i często Ich ludzie o tym nie wiedzą . Albo okno osiatkować , albo nie otwierać , albo / jeśli wiesz , czyja Ona jest / powiedzieć o tym Jej ludziom . Ja też znam kota Felixa mającego oficjalnie dwa domy - jak nas nie ma , to opiekuje sie Nim sąsiadka . Wczesniej przychodziła do nas kotka od sąsiadów, zawsze otrzymywała poczęstunek . Nistety zmarła i osierociła kocięta , które na szczęście znalazły domy . A może niech przychodzi na poczęstunek ?????? Co Ty na to ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani osiatkowanie ani zamykanie okna nie wchodzi w rachubę bo nasza by nie mogła swobodnie wychodzić. Zresztą problem cześciowo zniknie bo idzie zima i okno bedzie otwierane tylko na wypuszczenie i wpuszczenie kota.

 

To, że ona przychodzi to rzeczywiście w gruncie rzeczy nam nie przeszkadza w dodatku, że jak napisałem jest zadbana (czysta). Problem jest inny nasza kotka specjalnie jej nie lubi tzn jak ją zobaczy w naszym domu to sie zaczynają tzw. kocie gonitwy i "jęki" po domu jak sie to dzieje o 3 w nocy to można dostać zawału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.