Skocz do zawartości

Co bym sobie życzył od Firmy.


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat, aby pokazać dystrybutorom zapotrzebowanie na rynku ASTRO.

1. Możliwość kupowania w częściach:

Np. Samą tubę, montaż, statywy, sterowanie i.t.d.

2. Brak refraktora 120/1000 (brak 120)

3. Oferta jest - brak towaru - niewiadomo kiedy będzie.

 

Piszę to aby pomagać a nie krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam. Tez mialem wielka ochote dac zarobic tej firmie. Niestety mimo tego, ze towar w ofercie istnial to kupienie go graniczylo z cudem - albo "latami" wyczekiwan... chyba na CUD! Oczywiscie nie twierdze, ze tak jest z kazdym asortymentem. Mnie jako klienta firma ta stracila na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że pośrednio kupiłem mojego TAL'a u nich. Dlaczego pośrednio, bo zanim mogli sprostać mojemu zamówieniu kupiłem TAL'a od Łysego. :):):)

 

To samo było z Kronosem 26x70. Po tygodniu kupiłem lornete u Janusza. Choć miał je trochę drożej niż w Himpolu.

 

SPL 25mm nie do dostania, kupiłem SPL 26 mm Soligora.

 

Na szukacz NPZ 8x50 czekałem 8 miesięcy. W końcu pomyślałem pierd... :pistol: i kupiłem Soligorowski 8x50. Świetnie dopasowałem do rosyjskiego jaskółczego pióra i nie żałuje zakupu. Dobry szukaczyk.

 

Czyli stracili klienta 4x. Chyba warto się zastanowić Panowie handlowcy. :Boink::Boink::Boink::Boink::Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu Oskarku. Poprostu jaskółcze pióro oryginalnej soligorowskiej oprawy regulacyjnej szukacza ma inne kąty, ale i jest troszkę za duże. Poprostu trzeba ślusarsko (czytaj pilnikiem) dopiłować płetwe. U mnie przeróbka odbyła się bez problemów i ingerencji w zamocowanie na tubie optycznej TAL'a.

 

Czy interesowało by to was panowie. Jeśli tak to zrobie zdjęcia i umieszcze na forum. W dziale sprzętowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marketingowo Himpol jest do d........ :pistol: Nie dość, że obiecują i nic z tego nie wynika, :evil: to jeszcze nie starają się zatrzymać klienta. Jak panowie z Himpolu się nie obudzą to ich bezradność w zakresie dostępności oferty może "wykosić" ich z rynku. :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym powinni miec od reki dostepne wiecej okularow dobrej klasy. Bedac przedstawicielem

Celestrona powinni miec przeciez chocny celestrony i Vixeny.

 

Arek

 

Porównanie do Supry w Pradze - małego sklepiku na ulicy Turnowskiej - wypada dla Himpolu miażdżąco niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.