Skocz do zawartości

PIERWSZY BAN


Gość kaluzny_m

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem jako pierwszy BANA na tym forum, ciekawe dlaczego, bardzo proszę o niezwłoczne wyjaśnienia !

 

Bardzo mi przykro, ale ktoś chyba niedokładnie przeczytał moją prośbę, gdyż nie prosiłem o usuwanie mojego profilu, tylko bazy z postami, przeniesionej, bez mojej zgody na TO FORUM a to dość znaczna różnica !

 

Panowie naprawdę nie ośmieszajcie się, jeżeli zadaję konkretne pytania, zostaje lekko mówiąc zwulgany przez Adama i nie dostaje żadnej konkretnej odpowiedzi tylko zostaje usunięty z forum, to chyba coś jest nie tak !

Czy to właśnie w taki sposób ma wyglądać demokracja, kilka niewygodnych pytań i wio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas apelowales o usuniecie cie z bazy. Na boga? O co chodzi? Nikt nie dostale bana!!! Powiedz, ze chcesz miec swoje konto, a od razu je przywracam. To slodycz na me serce. Ja naprawde nie rozumiem juz nic. Publicznie na 2 forach przypominasz, ze nie slucham twoich rzadan. Z bolem w klatce wywalilem ten profil jak i kilkanascie dzisiaj. Papaptki - co mam zrobic, zebys wrescie odpuscil? Napisalem Ci w jakims z watkow, ze moge zaczac dialog od zera z taba, abys zmienil do mnie nastawienie. Jestem w stanie jednak puscic w niepamiec ten upokozajacy dla mnie ruch (wiesz jaki), ale ty musisz wykazac minimum dobrej woli.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no usunieto moj profil a ja prosilem o usuniecie watkow i uzytkownikow z bazy, ile razy mam powtarzac to samo, czy nie mozecie odpowiedziec TAK zrobimy to, NIE nie mamy ochoty, z w miare czytelnym opisem !

Adam wszedzie widzisz intryge i podburzanie, a ja poprostu pytam, nic innego, chyba pomimo odmiennych zdan piszemy w tym samym jezyku ?! Prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Michał , nikt Ciebie nie zbanował !! . Nie ma takiej możliwości bo to musiało by być przegłosowane przez Radę . Jeżeli prosiłeś o usunięcie Twojego profilu to po prostu zalogój się od nowa . Na pewno Bananaramy tu długo nie będzie , chyba że ktoś by się uporczywie tego domagał . Procedura jest taka że najpierw by dostał żółtą kartkę . Do czerwonej pewnie nigdy nie dojdzie . Ja już starego Forum nawet nie czytam i dzięki temu jestem zrelaksowany i spokojny . Polecam Ci fotki z Kudłaczy i zapraszam do Jodłowa (26-28 wrzesień ) Pamiętaj że jesteś tu mile widzianym uczestnikiem i możesz mieć o ile zechcesz decydujący wpływ na wszystko . Lista Rady się powiększa ale ciągle jest otwarta !! . Na pewno odpiszesz że nigdy , ale pamiętaj :nigdy nie mów nigdy . Ten wielki i nasz wspólny dom również na Ciebie czeka , nawet jak napiszesz kilka gorzkich słów, ten Dom będzie dla Ciebie otwarty . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litosc boska - ja juz glupieje...

 

"ja prosilem o usuniecie watkow i uzytkownikow z bazy"

Watkow nie usunalem jeszcze, bo jak widzisz trwaja dyskusje. Ja nie bartek, nie podejmuje decyzji sam w 5 sek. Uzytkownikow usuwam na bierzaco. Usunalem twojego (naciski w kazdym poscie) a ty mi tu O BANIE wyskakujesz.

 

Ja oszaleje... To mialem usunac twojego uzytkownika, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, Michale... ja tez tak mysle. Ja wiem, ze Michal nie zna mnie osobiscie i moze wyciagac pochopne o mnie wnioski. Dlatego daje sobie ten bufor "pomylki", ktorym mozna nieswiadomie kogos obciazyc. Znajomosc wirtualna to nie wszystko i nie mam co do tego watpliwosci, ze z Papatkiem bysmy sie pewnie swietnie dogadali. Dlatego jeszcze raz powtorze,... Michal, dajmy juz spokoj z wzajemnymi "podchodami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Michał chciałem przed chwilą znaleźć wszystkie posty w których chciałeś aby cię usunięto z tego (czyt. "szaroszybkowego" :Loveit: ) forum...

 

ale czymże to jest wobec tego, że sam z nieprzymuszonej woli zarejestrowałeś się TUTAJ

 

SERDECZNIE WITAMY :przytulas:

 

twój dawny profil stał się nieaktualny wiec poszedł na banany.

 

Jak się kiedyś spotkamy, to postawie ci piwo, bo naprawde nic do ciebie niemam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.