Skocz do zawartości

przeniesienie starej bazy do archiwum !


Gość kaluzny_m

Rekomendowane odpowiedzi

cytując Oskara z asrto4u : "Więcej nie piszę w tej sprawie, jeśli wraz z Januszem poproszę o skasowanie postów, to pretensje proszę kierować do Papatkiego i pozostałych kolegów żądającyh usunięcia postów z nowego forum"

 

ponawiam mój post i apel z astro4u :

 

Moje zdanie w tej kwestii chyba juz znacie- będę i tu i tam (jeśli oczywiście pozwolicie), bowiem chce utrzymywac kontakt z wszystkimi kolegami astro, pytać ich w sprawach o których nie mam pojęcia i potrzebuje rady, a czasami innym podpowiadać, ale :

 

Chodzi mi osobiście tylko o to, aby dorabiać się od początku na forum - skoro już do takiego podziału doszło. Ja na astro-forum.org chce pisać od nowa. Być może jeszcze ktoś z kolegów na tym forum tak sądzi.

 

Jak najbardziej Oskarze ludzie z astro-forum.org powinni mieć dostęp do bazy, ale moim zdaniem tylko i wyłącznie na zasadzie archiwum. Błędem jest wplecenie całej starej bazy do nowego forum !!! - to rodzi nowe konflikty !!!

 

Powstał nowy twór (w pełnym już tego słowa znaczeniu i chyba nie da się tego już cofnąć, bo sprawy poszły tak daleko, że do wymarzonej fuzji nie dojdzie - szkoda) i powinien od początku pracować na siebie, a tak wygląda to na "żerowanie" na postach ludzi z tego forum.

Apeluję do Rady astro-forum.org i Admina astro4u (Bartka), aby szybko zapadły jakieś decyzje w tej kwestii, bo inaczej kłótniom nie będzie końca - proszę o dwustronne uzgodnienie tej sprawy - stwórzcie współnymi siłami bazę starych postów !!!

 

Również nie rozumiem Oskarze Twojej odwetowej postawy w tej kwestii. Jestem przeciwko takiemu obrotowi sprawy i kasowaniu postów w odpowiedzi na prośby ludzi z tego forum. Rozwiązanie widzę tylko i wyłącznie w neutralnym archiwum - powinno zadowilić obydwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar nie możesz usuwać bez funkcji administratora nawet na tym forum wątków w których ktoś odpisał na Twoje pytanie czy problem, bo wtedy kasował byś również posty innych !

 

Zanim zaczniesz panikować, lamentować i jątrzyć (czyli to o co mnie oskarżasz) zastanów się dobrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, o czym Wy piszecie. Kasować SWOJE posty można pod warunkiem, że nie jest to pierwszy post wątku czyli nie można wykasować całegowątku (było to tematem wspólnych uzgodnień po burzy jaką wywołał Janusz kasując posty zdajsie łysego). Wracając do tematu, według mnie "stare" forum powinno być tutaj dostępne ale jako archiwum. Dla mnie to forum jest jednak "nowe" i jak widzę przy swoim pseudonimie "full member" i ilośc postów ponad 100 to czuję się dziwnie, bo to nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.