Skocz do zawartości

Delta Optical


grzybek80

Rekomendowane odpowiedzi

... a jak się do nich zadzwoni, to odbierają najpóźniej po trzecim dzwonku

 

nie no weźcie ich już tak nie chwalcie, bo w jakieś samouwielbienie wpadną ... i sie jeszcze pogorszy :szczerbaty:

 

trzeba sobie tylko życzyć, żeby reszta sklepów dorównała im podobną jakością swoich usług

... i będzie wreszcie normalnie, światowo, europejsko, swojsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jak się do nich zadzwoni, to odbierają najpóźniej po trzecim dzwonku

 

 

 

:szczerbaty::ha: no wiesz, jak Ja dzwonię to po pierwszym ;)

 

 

 

Fakt obsługa jest bez zarzutu, czyli normalka. Jednakże patrząc wstecz na jakość obsługi w naszym kraju tak ogólnie, to cieszę się widząc zmiany na lepsze w traktowaniu klienta.

 

Ciekawa jestem natomiast, czy DO może to samo powiedzieć o nas - klientach :unsure: , że jesteśmy na poziomie...

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja powiem Wam, że mam do Was pretensje ;) Kurde - przez te Wasze posty permanentnie jestem oskarżany o układ z DO.

 

Więc drodzy moi - może trochę byście tak pochwalili Płeszkę, bo sam biedak już pewnie siebie przechodzi, a na pewno w wymyślaniu czarnego PRu, który przejawia się mało ciekawymi postami (cytat poniżej).

 

Mam do Was pytanie, czy przez te, już parę lat, widzieliście jakiś post mój agitujący do kupowania w DO? Jeżeli tak, to proszę o link. Ciekawe to jest, że mimo to, jestem niby naczelnym manipulatorem mającym was wysyłać do sklepu DO.

 

Poniżej wątek z pewnego forum. Nie pierwszy to raz i to dokładnie w takiej samej treści. Kto to może wymyślać? Hmmm... jest tylko jeden człek, który bełkocze to jak mantrę od X lat.

 

Wysłany: Sob 7:53, 15 Gru 2007 Temat postu:

 

Cała sprawa bierze się ze żródła zakłamanego Astro-Forum.Naczelny wódz forum psychopata Adam Jesion razem ze swoimi wspólpracownikami toczy walke z użytkownikami innego popularnego forum Astromaniak. Jesli piszesz na Astromaniaku jestes odmieńcem ,który nie ma prawa pisać na A-F.Adam Jesion to człowiek bezwzględny dla którego kasa i władza mają pierwszorzędne znaczenie.To człowiek udający miłośnika astronomii.Tak naprawde jego forum to silnik napędowy dla wielkiej firmy Delta Optical. Astronomia w Polsce jest jeszcze w powijakach,nieliczni ludzie interesują się tematyką astro dlatego każdy klient jest na wage złota! Najlepszym sposobem na pozyskanie klienta jest przecież forum i Jesion dobrze o tym wie.Manipuluje ludzmi,skłóca ich,poróżnia,obraża tylko dla tego że kupują w innej firmie bądz piszą na innym forum zagrażającym interesom firmy Delta Optical. Teraz niech każdy z nas zada sobie pytanie,Czy mam być marionetką w rękach Adama Jesiona??? Czy nadal będe pasażerem zaklamanego pociągu Astro Forum skazanego tak czy tak na wykolejenie? Naszczęście jesteśmy wolnymi ludzmi ,możemy wybierac między dobrem a złem.Zależy tylko od nas samych po której staniemy stronie!!!

 

Wy chwalicie DO, a ja za to dostaję. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam spokojnie szkoda zdrowia.

 

Naszczęście jesteśmy wolnymi ludzmi ,możemy wybierac między dobrem a złem.Zależy tylko od nas samych po której staniemy stronie!!!

 

No i całe szczęście, mamy wolną wolę i rozum (mamy też wybór na naszym rynku i coraz szerszy za granicą) potrafimy się uczyć gdzie nas traktują tak jak to powinno być i tam kierujemy swoje kroki.

 

:Salut:

:szczerbaty:

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam spokojnie szkoda zdrowia.

No i całe szczęście, mamy wolną wolę i rozum (mamy też wybór na naszym rynku i coraz szerszy za granicą) potrafimy się uczyć gdzie nas traktują tak jak to powinno być i tam kierujemy swoje kroki.

 

:Salut:

:szczerbaty:

 

Co ty tam wiesz - "zmanipulowany niewolniku AF" :P, a sorry - trybiku miało być :szczerbaty:

 

Kurdę, chyba wyznaczę nagrodę dla tego, kto znajdzie moją agitację do zakupów w DO, albo podstawy do tego oszczerstwa, czyli do brania łapówek od DO. Tylko za co? Przyjrzałem się znowu AF i jedyny ślad "układu" to ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszcze mi do głowy przyszło niezwykłe pytanie retoryczne:

 

KTÓRY Z AKTYWNYCH UCZESTNIKÓW NASZEJ CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ASTRO-AMATORSKIEJ W POLSCE ŻYJE Z NASZYCH PIENIĘDZY - CZYLI UTRZYMUJE SIĘ Z KOMERCYJNEJ ASTRONOMII?

 

I to jest właśnie niezwykły paradoks, albo mówiąc dosadniej - HIPOKRYZJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DO zrobiłem zakupy 4 razy , zawsze sprzet przychodzil nastepnego dnia. Rozmowy telefoniczne konkretne i rzeczowe. Nawet o bonifikatę cenową nie musiałem długo prosić. (raz tylko o niej zapomnieli - buuu :Cry: ale już im wybaczyłem)

To chyba dlatego prawie wszyscy nazywają go "DObry sklep". Tak trzymać. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołożę do dobrych opini :)

 

Zamówiłem okulary do teleskopu, będąc za granicą.

Okulary trzeba było sprowadzić.

 

Na całość od momentu zamówienia do dostarczenia, czekałem niecałe cztery tygodnie, przy czym byłem informowany o wszystkim drogą mailową.

Trzy tygodnie okulary wędrowały do DO, a z DO do mnie 4 dni

Akcesoria dotarły w idealnym stanie, pod właściwy adres ;)

 

W przyszłości, zakupów związanych z Astronomią dokonam tylko w jednym miejscu!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.