Skocz do zawartości

Delta Optical


grzybek80

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam dobre zdanie o DO, nie dawno zakupiłem u nich okularki i lornetkę, kwota przekroczyła 500 zł i przesyłka była gratis, więc płaciłem tylko za towar! Ponadto przysłali mi jeszcze takie małe czasopismo EFEMERYDY ASTRONOMICZNE NA ROK 2007. Takie małe coś a cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś a propos reglamacji w DO. Wczoraj wysiadł mi pilot Synscan-a. Dziś zadzwoniłem umówiłem

się że wyśle im a oni wymienią na nowy. Całość operacji wręcz błyskawiczna. W piątek nowy

pilot powinien być u mnie. Brawo dla nich!

 

 

pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozostaje mi chyba tylko podpisac sie pod wszystkimi peanami na rzecz DO. Gdy zamowilem swoja Synte 8" mailem, na drugi dzien otrzymalem telefon ze niestety obecnie "wyszly" juz wszystkie ogezmplarze i albo zaproponuja mi cos w zamian albo zawiadomia kiedy bedzie nastepna dostawa. Poczekalem i za dwa tygodnie dostalem kolejny telefon ze moga juz wyslac sprzet ktory zamowilem. Na drugi dzien mialem pudlo z teleskopem w domu.

Od tej pory wszystko co astro, zamawiam tylko u nich.

:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

 

Jak ja bym chcial aby kazdy moj zakup w internecie odbywal sie w tak przyjaznej atmosferze.

:Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja też dorzucę swoje trzy grosze :D przed świętami zakupiłem u nich filtr UHC-S 2" i okular LV zoom 8~24 niestety (z mojej nie wiedzy) okazało się ze filtr nie pasuje ze złączką do aparatu i co gorsza nie ma takiej redukcji co by dało sie go wkręcić więc zadzwoniłem do DO z pytaniem czy jest możliwość zamiany filtra na 1,25", powiedzieli mi ze mam odesłać filtr wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy paczkę wysłałem w piątek dzisiaj rano otrzymałem na konto zwrot pieniędzy za filtr i zamówiłem UHC-S 1,25" przesyłka została wysłana więc jutro około południa powinienem mieć już nowy filtr. Firma spoko żadnych problemów przy zwrocie towaru są godni polecenia :Salut::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie DO to bardzo dobra, ba, nawet znakomita firma. Zamawiałem u nich Syntę 6". Niestety jej nie ma. Dostałem takiego maila.(w skrócie)

 

Witam,

 

Niestety, obecnie tego teleskopu nie ma u nas w sprzedaży. Jednak jeżeli nie chce pan niczego w zamian, to mam dla pana dobrą informację. Otóż dostawa Sky-Dobsonów 6" będzie za ok. 6-9dni. Proszę podać imię, nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy. Po wysłaniu do nas tych informacji, od razu jak tylko pojawią się teleskopy, zadzwonimy do pana w celu potwierdzenia realizacji zamówienia.

 

Pozdrawiam

 

Mnie to zatkało. No to im odpowiadam, że bardzo się cieszę i z niecierpliwością będę czekał na telefon i przesyłkę(w mailu podałem dane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja również jestem bardzo zadowolony z zakupów w tej firmie. Ostatnio jednak muszę się dopominać o odpowiedzi na mejle z moimi zapytaniami <_< . Zazwyczaj tracę cierpliwość po tygodniu od wysłania ;)

 

Pozdrawiam

Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie mają czasu i stąd te wpadki. Trzy dni temu otrzymałem zamówiony silniczek do EQ1, włożyłem do niego baterię a on ani me ani be ani kukuryku. Nic by się nie stało gdyby zrobili to w DO i nie posłali mi wadliwego sprzętu, który musiałem wymienić w Gliwicach u ich zaufanego partnera. Inaczej musiałbym wysłać go z powrotem. Niby nic takiego, ale denerwuje jak się otrzymuje od razu wadliwy sprzęt i zamiast się cieszyć z niego, zaraz jest kłopot. W końcu nie jestem zatrudniony w DO jako kontroler jakości. Poza tym to bardzo mili ludzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz na innym forum. Znam przypadek kupienia sprzetu za 4000 - 10" na EQ5 co kolimowany nie chcial pokazac ksiezycy Saturna. Tak " slabo ostrzyl" . Wszedzie mozna zle trafic na chinski wyrob.

Tuba za cienka do takiej wagi lustra, luzy lustra w celi . Dzieki nim ustawilem mimosrodowo lustro i po dluzszym czasie krecenia lustrem i ponownych kolimacjiach udalo sie zrobic z niego telep.

W DO sa mili, ale to element ich pracy. Reklamacje jak slysze tez zalatwiaja. Hanysiakowi jak wiem to w krotkim czasie 2 silniczki padly w RA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz na innym forum. Znam przypadek kupienia sprzetu za 4000 - 10" na EQ5 co kolimowany nie chcial pokazac ksiezycy Saturna. Tak " slabo ostrzyl" . Wszedzie mozna zle trafic na chinski wyrob.

Tuba za cienka do takiej wagi lustra, luzy lustra w celi . Dzieki nim ustawilem mimosrodowo lustro i po dluzszym czasie krecenia lustrem i ponownych kolimacjiach udalo sie zrobic z niego telep.

W DO sa mili, ale to element ich pracy. Reklamacje jak slysze tez zalatwiaja. Hanysiakowi jak wiem to w krotkim czasie 2 silniczki padly w RA .

 

A ja jestem miły z natury ;) Z mailami faktycznie bywa czasami problem bo roboty mnooostwo.. teleskopy kupują nie tylko miłośnicy astronomii ale też dość przypadkowi ludzie którzy chcą mieć w domu ciekawy sprzęt a czasem wręcz mebel do sypialni :) (autentyk). Ruch jest ogromny, nie nudze się :)

 

Jak ktoś chce pogadać to zapraszam na Sienna 39 ;)

 

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odkopałem wątek ponieważ jestem pod wrażeniem obsługi w tym sklepie, ale przede wszystkim bo mam w końcu nowy okularek Lvw 22 na który namówił mnie hans, więc nie mam wątpliwości, że nie będę żałował, a poza tym jego koszt to moja górna granica jaką mogłem przeznaczyć na okularek.

 

Ten zakup w Delcie nie był pierwszy i za każdym razem było podobnie, obywałem się wcześnie bez komentarza, ale muszę w końcu napisać coś o ich solidności!.

 

Okularek zamówiłem o godzinie 11:30 wczoraj, a już dzisiaj o 13 trzymałem go w trzęsących się łapkach, tak więc reakcja sklepu szybka, a kurier też nie zawiódł. Jeśli chodzi o opakowanie to sklep bardziej się postarał niż producent, bo firmowe pudełeczko zawinięte było elegancko w folię bombelkową, zaklejoną taśmą , a całość zasypano czymś w rodzaju "kopytek" (mniam) z pianki i zamknięto w pudełku.

 

Podsumowując brawo dla sklepu za szybkość i bezpieczeństwo przesyłki.

 

ps. to teraz pewnie będę czekał tygodnie na pogodę !!

Edytowane przez pyntko_krtofli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez chciałbym pochwalić Deltę. Zamówiłem sobie Syntę pracując jeszcze na "zielonej wyspie". Poprosiłem, żeby dostarczyli dzień po moim przyjeździe do Kraju, dodam, że telskopów nie było wtedy na stanie w DO, jednak dla mnie znaleźli "odłożyli" wcześniej jeden egz. Wszystko odbyło się błyskawicznie.

 

Tylko jest jedno ale sprzęt już stoi dwa tygodnie a ja nie mam pogody do obserwacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez chciałbym pochwalić Deltę. Zamówiłem sobie Syntę pracując jeszcze na "zielonej wyspie". Poprosiłem, żeby dostarczyli dzień po moim przyjeździe do Kraju, dodam, że telskopów nie było wtedy na stanie w DO, jednak dla mnie znaleźli "odłożyli" wcześniej jeden egz. Wszystko odbyło się błyskawicznie.

 

Tylko jest jedno ale sprzęt już stoi dwa tygodnie a ja nie mam pogody do obserwacji :)

Bo pogodę trzeba było też zamówić w Delcie ;) Na pewno by odłożyli i przysłali razem z telepem :)

 

p.s. żeby nie było niejasności: też kupowałem w Delcie i też jestem bardzo zadowolony z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz kilka rzeczy kupilem w DO i nie narzekam , wszystko jest OK.

 

Kiedys bylo kilka nieporozumiem jak zamowilem LV 7 i nie moglismy sie zgrac na dostarczenie przesylki ...pracowalem wtedy na trzy zmiany i drudno bylo co kolwiek ustalic :)

 

Ale ogolnie jest wszystko OK a Lantana mam przy sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pogodę trzeba było też zamówić w Delcie ;) Na pewno by odłożyli i przysłali razem z telepem :)

 

p.s. żeby nie było niejasności: też kupowałem w Delcie i też jestem bardzo zadowolony z obsługi.

 

Jesli chodzi o pogode to tragedia ..albo nie mam czasu a jak juz jest troche wolnego to chmury wszystko psuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W DO zakupiłem wszystkie moje narzędzia astronomiczne. Sklep można ocenić tylko w jeden sposób. Rewelacja!!!!

Dobre ceny, wysokiej jakości sprzęt, profesjonalna obsługa, błyskawiczna wysyłka, czego chcieć więcej... :D

Polecam wszystkim ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm Ekhm ... nie przesadzajmy ...

No właśnie. U konkurencji przeważnie jest parę złotych taniej. Gdybym nie mieszkał w Warszawie to pewnie brałbym tam gdzie lepsza cena ale od kiedy DO jest w stolicy wygrywa możliwością osobistego kontaktu. No i jeszcze zostają koszta przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.