Skocz do zawartości

Bieszczady 2007 !!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Chętne osoby do zamieszkania w Dybasiówce (Liszna) bez względu na to kiedy się zapisały na zlot prosze o kontakt. Zachęcam przedewszystkim osoby posiadające samochód. Wiadomo, że wszystko będzie się odbywało na "górze" a w Dybasiówce będzie tylko sen i śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat!

Ze względu na to, że na zlocie będą przebywały dzieci spożywanie alkoholu w większych ilościach będzie możliwe dopiero w godzinach nocnych!

Bardzo proszę o przestrzeganie tego wymogu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat!

Ze względu na to, że na zlocie będą przebywały dzieci spożywanie alkoholu w większych ilościach będzie możliwe dopiero w godzinach nocnych!

Bardzo proszę o przestrzeganie tego wymogu!

A ja dodam że spożywanie w większych ilościach czegokolwiek będzie groziło zaszyciem ...........

 

przez organizatorów montażu pod skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież jutomi napisał, że dla twardzieli ma być :szczerbaty:

pewnie jak mu jeszcze napiszemy, że nocą, temp. może spaść do -10°C tym bardziej będzie chał przyjechać w kwietniu nad namiot w Bieszczady

 

jutomi, naturalnie jeżeli tylko dasz radę, to przyjeżdżaj z samą harikriszną i możesz nocować pod chmurką :icon_rambo: , miejsca na polu obserwacyjnym jest dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież jutomi napisał, że dla twardzieli ma być :szczerbaty:

pewnie jak mu jeszcze napiszemy, że nocą, temp. może spaść do -10°C tym bardziej będzie chał przyjechać w kwietniu nad namiot w Bieszczady

 

jutomi, naturalnie jeżeli tylko dasz radę, to przyjeżdżaj z samą harikriszną i możesz nocować pod chmurką, miejsca na polu obserwacyjnym jest dosyć :)

 

Nocowałem już w moim Marabucie 5.V.2000 na wysokości 2050m.n.p.m. w górach Fagaras przy temp. -5*C i grubości pokrywy śnieżnej około 50cm... , ale może rzeczywiście odpuszczę sobie takie sporty ekstremalne i zanocuję w schronisku; wygodny się robię na starość. :palmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze liczyć na jakieś szczegóły dojazdowo-bytowe? Dla mnie to pierwszy wypad do Roztok i nic o tym miejscu nie wiem. Interesuje mnie zakwaterowanie i możliwość dojazdu normalnym samochodem. Widzę, że są dwa miejsca noclegu. Jaka jest odległość między nimi, gdzie będą główne atrakcje nocne i czy można między nimi poruszać się samochodem? No i gdzie będą te wykłady?

Może zresztą zaraz w galeriach z poprzednich zlotów zobaczę i doczytam.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie atrakcje będą w schronisku w Roztokach Górnych. Dojazd pamiędzy ośrodkami jest asfaltowy i nie ma żadnego problemu a odległość wynosi 6km.

Osoby które będa nocowały tzn. spały w Lisznej (Dybasiówka) będą miały tam tylko śniadanie a obiadokolacje i gril będzie już na górze w schronisku. Wykłady będa także w schronisku głównym. Osoby które będą dojeżdżały autobusem moga liczyć na transport samochodowy z Cisnej do Roztok gratis! Wystarczy tylko do mnie zadzwonić i się umówić na konkretną godzinę. Transport zapewniam przez całą dobę.

Także wystarczy się dostać do Cisnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Prawdopodobnie przyjadę samochodem i to chyba w pojedynkę. A więc jakby ktoś miał ochotę na wspólny dojazd z okolic Torunia i dołożenie się do kosztów benzyny, to mam prawie cały samochód wolny.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, koszt pobytu w Dybasiówce wynosi 170zł od osoby. Niestety tam są lepsze warunki więc i wyższa cena, ale na szczęście tylko 10zł.

Oczywiście dzieci płacą 50% z podwyższonym progiem do 13 lat.

 

Jeśłi ktoś nie dostał zwrotnego maila proszę o kontakt.

Proszę podawać także rozmiary koszulek.

Lista puchnie i ma już 74 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławiu! Chciałbym wiedzieć, kto jeszcze jedzie do Roztok i ma sporo miejsca? Teleskop i dwie osoby oraz duża dawka humoru! :szczerbaty:

 

Jeśli nie to będę miał problem, bo Zayzik zabierze mnie i teleskop lub mnie i moją kobietę :D

W takim razie, ktoś by musiał przewieźć mój sprzęt na miejsce o ile to możliwe,

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysix ja jednak będę jechał. Mogę zabrać i Ciebie, i Twoją kobietę, i nawet teleskop.

 

Nie potrafię jednak powiedzieć Ci kiedy będzie wyjazd. Plan jest, aby pojechać jeszcze przez zlotem.

A jak wyjdzie, zobaczymy.

 

!ciemnego nieba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.