Skocz do zawartości

Spotkania w Czarnkowie


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

W temacie zlotowym na Astromaniaku pojawił się dziś taki post, napisany przez 19pig75 :

Witajcie

Chętnie bym się wybrał na ten zlot. Uwaga jestem z woj. świętokrzyskiego i mam jedno miejsce w samochodzie. Z tyłu będzie sprzęt. Czekam na osobę, która też chciałaby jechać (moja żona nie może 6-ty miesiąc :) ) Będzie raźniej i taniej.

Saywiehu ogłoś to gdzie trzeba i może znajdzie się chętny na wyjazd.

Będę zaglądał do "skrzynki" i czekał na wiadomość. :D

A tu jest link do tego tematu, z dostępem do PW dla zainteresowanych:

http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=2183

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Na pokładzie witamy Stridera i Paralleluniverse. Strider to przewodniczący gdańskiego PTMA. Paralleluniverse to dziewczyna, którą niektórzy z nas poznali na zlocie w Bukowcu w ubr. Myślę, że oni się nie obrażą, jeśli napiszę, że oni też sie poznali wlaśnie w Bukowcu, a dwa tygodnie po zlocie w Czarnkowie... biorą ślub :)

 

Przewiduję kilka atrakcji na zlocie. Będę je po kolei ujawniał ;)

Atrakcja nr 1: pokaz filmu i zdjęć z zaćmienia Slońca w Turcji w ubr., który urządzi nam gmarPPSAE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa pompą....

co Wiehu nam szykuje, to tego i tak nikt nie zgadnie ;)

 

BTW proponuję przygotować Grzybkowi specjalną mapę, żeby trafił do TEGO Czarnkowa

;) ;) ;)

Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać

:)

A.

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz i masz ;)

 

lag.jpg

Pozdro

 

PS.

Milo bedzie Was poznac :).

Ale paradoks, przed zlotem w Bukowcu skorzystałem z podobnego programu, tzn. wyliczyłem sobie trasę nie patrząc na porady Pawła i dojechałem do Bukowca tyle że nie tego co trzeba. Musiałem wtedy gnać wieczorem dodatkowe 100km do prawidłowego miejsca zlotu. Najlepszy w tym wszystkim był fakt iż w Bykowcu w którym się znalazłem była taka sama boża męka jak w Bykowcu w którym był zlot.

Do dzisiaj mam z tego niezły ubaw a zarazem zażenowanie, no bo jak można nie trafić na …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa pompą....

co Wiehu nam szykuje, to tego i tak nikt nie zgadnie ;)

 

BTW proponuję przygotować Grzybkowi specjalną mapę, żeby trafił do TEGO Czarnkowa

;) ;) ;)

Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać

:)

A.

Cholera Ali to miało nie wyjść dalej... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Tak przy niedzieli postanowiłem uaktualnić naszą "listę startową".

 

Wpłacili:

1. Heniek + 1 osoba

2. Alizar

3. Nexus_6 + 1 osoba

4. Jules + Ania

5. Anka_U

6. Grzybek80

7. Kuba_N

8. Felcia97

9. Krystian Koza

10. Dobson

11. Lejcyn

12. Mateusz_S

13. Pf_zone

 

Potwierdzili swój udział:

Rammstein5

Adam Tomaszewski

Magda z mężem i córeczkami

Deep Space

Pająk127

El Capitano

Ignisdei

Polaris z Kasią i Dominiką

gmarPPSAE

Artek

Moralez

Strider

Paralelluniverse

Stypio

Jacek2

19pig75+ żona + siostrzeniec

 

Zgłaszali się (lub ich zgłaszano ;)) :

Magdalenka

Kanarkusmaximus

Łukasz Wojtyniak

Qbanos

Misiekc

Muchozol

AstroDawid

koleżanka Anki_U

Radek Grochowski

Pantomas

Ori2711 + 1

Anva

 

Ponadto jestem ja z Renatą i Emilem. Za wszelką cenę chcę ściągnąć Pawła z Białej i kilka osób z Czarnkowa.

Trochę się dziwię, że na liście jest więcej osób z Gdańska i okolic, niż z byłego województwa poznańskiego... za blisko ? ;)

 

Jeśli kogoś pominąłem- proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się na astronomiczna ucztę, i wielce sympatyczne spotkanie towarzyskie :rolleyes:

 

Czy ktoś już przeglądał prognozy długoterminowe, i to jakie są szanse na zlotowy blue sky?

 

 

p.s.

żeby nie zapeszyć - odpukuje w niemalowane i trzy razy spluwam przez lewe ramię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
zapowiada się na astronomiczna ucztę, i wielce sympatyczne spotkanie towarzyskie :rolleyes:

 

Czy ktoś już przeglądał prognozy długoterminowe, i to jakie są szanse na zlotowy blue sky?

p.s.

żeby nie zapeszyć - odpukuje w niemalowane i trzy razy spluwam przez lewe ramię ;)

No qrka wodna, jeszcze ktoś mi tu w topicu z pogodą wyjedzie ... normalnie psem poszczuję i na przynętę na ryby przerobię :ha:

 

Ma być cisza, spokój & porządek na ten temat - wtedy będzie OK ;)

 

P.S. Na razie zapowiada się ... ciiii.... nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Zatem dochodzą Chmielas i Arturo z Chodzieży. Ponadto będzie Edyta, nauczycielka szkoły, w której internacie będzie zlot. Edyta poprowadzi ze mną kółko młodzieżowe :)

 

Kto może, w imieniu Edyty zapraszam do przyjazdu w piątek od rana. W szkole odbywa się Festiwal Nauk Matematyczno - Przyrodniczych. Grupa Edyty ma pokazy o godz. 10.45 i 11.40. A jest to grupa mooocna- właśnie przygotowują się do wyjazdu na pokaz w ramach konkursu szkolnego we Francji. Zaistnieli już na konkursach w Polsce, zdobywając w nich najwyższe laury. Jakie to konkursy i miejsca- dodam gdy będę na 100% pewien tych informacji (za krótka pamięć ;))

 

 

Oprócz tego mam taką informację. Od dziś mam do dyspozycji budynek świetlicy, ok. 10 km od Czarnkowa, z zapleczem socjalnym i ... noclegownią. Ciemniuchne niebo, trochę drzew, prąd. Tam chyba zrobimy pierwszą, a może i drugą nockę obserwacyjną. Warunki są idealne, biorąc pod uwagę to, że powinienem zadbać o godne warunki również dla naszych dam i dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Wpłacili - stan na dzisiaj:

1. Heniek + 1 osoba

2. Alizar

3. Nexus_6 + 1 osoba

4. Jules + Ania

5. Anka_U

6. Grzybek80

7. Kuba_N

8. Felcia97

9. Krystian Koza

10. Dobson

11. Lejcyn

12. Mateusz_S

13. Pf_zone

14. Misiekc

15. Artur z Pobiedzisk (chyba Arturo + Chmielas, ale nie jestem pewien)

16. Magda z mężem i córeczkami

17. Ignisdei.

18. Deep Space (tyle wiem z PW, mam nadzieję, że z Pająkiem ;))

 

Dostałem też b. miłą informację, że info zlotowe pojawi się w sobotę 31 marca po godz. 22.10, w programie PLANETARIUM na TVP3 :) :) :)

 

Łomatkomojajedyna, zlot tuż-tuż :D

 

P.S. Na liście zgłoszonych jakoś umknął mi ABC- CharonX (sorry!).

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

O właśnie Rammstein, dobrze że się odezwałeś. W temacie zlotowym na Astro4u Deep Space pisze, że jedzie z Leszna na nasz zlot. Jeśli masz jak się tam dostać- dalej spokojnie możesz mieć przyjemniejszą jazdę autkiem. Może się z nim skontaktuj.

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie Rammstein, dobrze że się odezwałeś. W temacie zlotowym na Astro4u Deep Space pisze, że jedzie z Leszna na nasz zlot. Jeśli masz jak się tam dostać- dalej spokojnie możesz mieć przyjemniejszą jazdę autkiem. Może się z nim skontaktuj.

 

:Beer:

 

 

Ok, dzięki za info;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Witam

Wiechu do kiedy przyjmujesz zgłoszenia?

pozdro anva

Anva- jak od ciebie, to póki są miejsca ;) Mamy prawie komplet, więc proszę żeby niezdecydowani się zastanowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Wiechu, jeśli nie jest jeszcze za późno, to chciałbym się dopisać do listy. Poproszę o szczegóły nt przedpłaty na PW. Pozdrawiam!

Przyjęte, zaklepane, wysłane :)

Witaj Pawle na pokładzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.