Skocz do zawartości

Spotkania w Czarnkowie


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

LISTA ZLOTOWA na koniec dnia dzisiejszego:

1. Saywiehu, Renata, Emil

2. Kuba (+ Magdalenka?)

3. Rammstein5

4. Kanarkusmaximus

4. Krystian Koza

5. Grzybek80 + towarzyszka (ileż napięcia- żona własna, czy cudza? :szczerbaty: )

6. Jules (czyżby zamierzał być bez Ani? ;) )

7. Anka_U

8. ABC

9. CharonX

Dodaj jeszcze mnie i chyba Łukasza Wojtyniaka :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

No niech będzie ten kwiecień, wynegocjowałem z żoną, że utnę nieco podkarpcki wypad i 13.04 (piątek :o )

będę wracał tak,że odstawie rodzinkę, posilę się nieco, może trochę prześpię i w Czarnkowie z ląduję ok. 19.00-20.00. Zaklepcie mi suche miejsce dla dwóch lunetów, miskę strawy i siennik jako bym mógł głowę złożyć :D

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

No- to jest postawa godna prawdziwego astroamatora :D

 

W tym miejscu jeszcze raz chcę przypomnieć, że nie mam zamiaru robić konkurencji dla zlotu bieszczadzkiego. Nasz termin był podany już na początku roku, ZANIM była informacja w sprawie organizacji Bieszczad'07. Żałuję, że terminy się pokryły, ale ja nie mam pełnej możliwosci manewru- wcześniejszych uzgodnień w sprawie internatu i wsparcia władz samorzadowych nie mogę cofnąć bez utraty twarzy tu na miejscu... i zaliczki na poczet kosztów noclegu i wyżywienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No- to jest postawa godna prawdziwego astroamatora :D

 

W tym miejscu jeszcze raz chcę przypomnieć, że nie mam zamiaru robić konkurencji dla zlotu bieszczadzkiego. Nasz termin był podany już na początku roku, ZANIM była informacja w sprawie organizacji Bieszczad'07. Żałuję, że terminy się pokryły, ale ja nie mam pełnej możliwosci manewru- wcześniejszych uzgodnień w sprawie internatu i wsparcia władz samorzadowych nie mogę cofnąć bez utraty twarzy tu na miejscu... i zaliczki na poczet kosztów noclegu i wyżywienia!

Ja absolutnie nie mam nic do innych zlotów , ale muszę Cię sprostować.

Data zlotu została wpisana do kalendarza przez mnie w październiku zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No- to jest postawa godna prawdziwego astroamatora :D

 

W tym miejscu jeszcze raz chcę przypomnieć, że nie mam zamiaru robić konkurencji dla zlotu bieszczadzkiego. Nasz termin był podany już na początku roku, ZANIM była informacja w sprawie organizacji Bieszczad'07. Żałuję, że terminy się pokryły, ale ja nie mam pełnej możliwosci manewru- wcześniejszych uzgodnień w sprawie internatu i wsparcia władz samorzadowych nie mogę cofnąć bez utraty twarzy tu na miejscu... i zaliczki na poczet kosztów noclegu i wyżywienia!

 

Sam nakręcasz byt tej sprawie, a założę się, że już paru osobą wydaje się, że jest jakiś problem między tobą a radą forum. Prawda?

 

Pokaż mi palcem, gdzie i kto coś brzęczy przeciwko tobie i organizacji zlotu? O ile mi wiadomo, nikt z rady tego forum nie ma nic przeciwko organizacji innych imprez.

 

Ja prywatnie mogę mieć pretensje, bo jak niby mam pojechać do Ciebie na zlot, kiedy inny mam w Bieszczadach? Zawsze - kiedy są dwie imprezy, to ktoś będzie miał problem - dylemat. Sztuka organizacji mówi, że nie robi się dwóch imprez w jednym środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, nie od razu bzdura, każdy ma trochę racji i nie można tego tak po prostu skwitować.

Proszę zostawmy to tak jak jest, komu to potrzebne a jeżeli już ktoś ma taka buntowniczą naturę to niech korzysta z opcji- wyślij prywatną wiadomość.

Zakończmy ten temat na moim poście, a nie pogarszajmy sytuacji to przecież nie boli.

 

ps. mamy tak piękną pasje, nie marnujmy czasu na głupoty które nas poróżniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co spierać. Są dwa zloty i nikt już ich nie odwoła. Są chętni na jeden i drugi - i bardzo dobrze. Zapewne w przyszłym roku wszystkie terminy będą dograne.

 

Ja miałem jechać w Bieszczady. Ale w kwietniu czeka mnie (mam nadzieję) poważny zakup astro-instrumentu i muszę ciułać grosz do grosza. Jak dam radę to wpadnę odwiedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Luuudzie- nie ma żadnego konfliktu!

Wydawało mi się, że kilka osób ma do mnie pretensje, ale po wymianie PW cofam te zastrzeżenia, których zresztą nigdzie nie formułowałem. Fakt, mocno nie przypadło mi do gustu przeniesienie tematu zlotu w miejsce... no sami przyznacie, że niezbyt odpowiednie. Mam nadzieję, że teraz jest znacznie lepiej.

Wyszło tak, a nie inaczej. To raczej nauczka na przyszłość- wystarczy nawzajem się poinformować co i jak. Darek B. na pewno wpisał to do kalendarza, szkoda, że ... ja tam nie zajrzałem! Gdyby ktokolwiek dal mi wcześniej znać, że w kalendarzu jest taka pozycja, inaczej układałbym plany. Z tego, że nie dostałem takiego info wynika, że nikt z rady forum nie czytał z kolei tematu o spotkaniach w Trzciance...

OK, nie stwarzajmy pozorów, że jest wojna. Jest OK- i tak należy 3mać!

 

Proszę, żeby do mnie przyjechali tylko ci, którzy naprawdę nie mogą w Bieszczady. Jest takich wielu, co było wiele razy dyskutowane na spotkaniach u mnie, na forum i w prywatnej korespondencji. Ja wypadłbym pierwszy, co zresztą wcześniej pisałem. Zobaczcie mapę Polski- gdzie jest np. Poznań, Szczecin, Koszalin - a gdzie Bieszczady. Taka trasa nawet dla doświadczonego kierowcy to b. dużo. A jechać pociągiem... zgroza. Znam trasę ze Szczecina do Ustrzyk Górnych jak własną kieszeń. To ponad 24 godziny jazdy! I jak tu zabrać telep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura :angry:

Wiele osób nie jedzie do Bieszczad bo jest im za daleko, w tym i mnie. Nie wszyscy mają siłę wlec się np. z Gdańska tyle kilometrów..................

 

Kolego, co tak nerwowo. Liczy się tylko twój problem? A co ja mam zrobić, jeżeli chciałbym jechać do Saywieha, a muszę być w Bieszczadach?

 

Już rozumiesz? Czy jeszcze nie?

Edytowane przez Adam J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie mapę Polski- gdzie jest np. Poznań, Szczecin, Koszalin - a gdzie Bieszczady. Taka trasa nawet dla doświadczonego kierowcy to b. dużo. A jechać pociągiem... zgroza. Znam trasę ze Szczecina do Ustrzyk Górnych jak własną kieszeń. To ponad 24 godziny jazdy! I jak tu zabrać telep...

 

Nie rozmawiajmy o sprawach oczywistych. Jasne jest to, że jak jest coś bliżej, to wtedy w ogóle się nie kombinuje, tylko wybiera się prostsze opcje. Jeżeli nie ma alternatywy - to wtedy podejmuje się czasami trudniejsze wyzwania. To nie jest argument w tej dyskusji.

 

Zauważcie: są dwie imprezy AF - wiosna i jesień (od wielu już lat). Daty zawsze są podobne. Apeluję, żeby w tym czasie starać się jednak spotykać w jak najszerszym gronie. Poza tym - mogą być setki innych imprez - z radością uczestniczyłbym w jak największej ilości takich spotkań. Faktem jest, że Bieszczady obłożone są już "full", ale wiem, że jest "ktoś", kto nie pojechał w Bieszczady, bo miał łatwiejszą alternatywę. To jasne i zrozumiałe.

 

Nie zapominajmy, że głównym zadaniem tych zlotów jest spotkanie się razem, a nie zrobienie imprezy dla samej imprezy. W tym samy czasie można jeszcze zrobić Belęcin, coś na północy, i jeszcze w centrum. Każdy mógłby argumentować tak samo - mam bliżej, nie będę jechał pół Polski.

 

Dzięki Bogu - na razie tylko Saywiehu wpadł na taki pomysł, ale co będzie, jak na jesieni ja wymyślę, żeby zrobić równoległy zlot w okolicach centrum?

 

Tak w ogóle, to ja nie wiem, po co ciągnę temat. Może za mało emocji ostatnio :):Beer:

Edytowane przez Adam J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co tak nerwowo. Liczy się tylko twój problem? A co ja mam zrobić, jeżeli chciałbym jechać do Saywieha, a muszę być w Bieszczadach?

 

Już rozumiesz? Czy jeszcze nie?

Wcale nie nerwowo :szczerbaty: Ale to nie tylko mój problem......... Wiele osób narzeka, że Bieszczady są za daleko. Z chęcią bym się wybrał do Bieszczad (raz byłem) ale nie mam kasy i brakuje czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

LISTA ZLOTOWA:

1. Saywiehu, Renata, Emil

2. Kuba (zaprosisz Magdalenkę w moim imieniu ? ;))

3. Rammstein5

4. Kanarkusmaximus

4. Krystian Koza

5. Grzybek80 + towarzyszka

6. Jules

7. Anka_U

8. ABC

9. Adam Tomaszewski

10. Łukasz Wojtyniak (chyba ;))

11. Ignisdei

12. Qbanos

13. Misiekc (chyba ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :) toż to ja w tym czasie będę przecież siedział w Pile :D Do Bieszczad niestety w tym roku nie mogę z paru powodów, ale tego przegapić chyba nie mogę :) Say dopisz mnie proszę :) (ale też z adnotacją "chyba")

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Muchozol- jeśli będziesz w Pile, to naprawdę grzechem byłoby, gdybyś się nie pokazał! Przecież z centrum Czarnkowa do centrum Piły jest 30 km. Przecież nawet ktoś spokojnie może po ciebie pojechać.

 

W międzyczasie doszła nam też rodzina Magdy z A4u: Magda, jej mąż i dzieciaki :)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Mam takie pytanie, czy pojedzie ktoś od strony Poznania i będzie miał troche miejsca w aucie, na mnie i mój teleskop?? :Beer:

Pozdro.

Ram, w razie czego daj znać na PW. Coś się wymyśli, jeśli nie będzie alternatywy. Z podpoznańskich Szamotuł pojedzie moja siostra, może ją namówię na jazdę okrężną trasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

1. Saywiehu, Renata, Emil

2. Kuba (zaprosisz Magdalenkę w moim imieniu ? ;))

3. Rammstein5

4. Kanarkusmaximus

5. Krystian Koza

6. Grzybek80 + towarzyszka

7. Jules + Ania

8. Anka_U

9. ABC

10. Adam Tomaszewski

11. Łukasz Wojtyniak (chyba)

12. Ignisdei

13. Qbanos

14. Misiekc (chyba)

15. Muchozol (no chyba)

16. Magda z mężem i dzieciakami

17.Heniek (pewno z Piotrem i synem)

18. Nexus_6

19. Deep Space + koleżanka

20. AstroDawid

21. Kuba (z Wrocka)

 

Ojej, w tej chwili mamy co najmniej 7 dziewczyn na zlocie. A "chodzą słuchy", że będzie ich jeszcze więcej! Czyżby tachanie telepów nie było tak bardzo męską pasją? ;) Bardzo się cieszę z tego- dziewczyny wprowadzają fajną atmosferę na zlotach.

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Saywiehu, Renata, Emil

2. Kuba (zaprosisz Magdalenkę w moim imieniu ? ;))

3. Rammstein5

4. Kanarkusmaximus

5. Krystian Koza

6. Grzybek80 + towarzyszka

7. Jules + Ania

8. Anka_U

9. ABC

10. Adam Tomaszewski

11. Łukasz Wojtyniak (chyba)

12. Ignisdei

13. Qbanos

14. Misiekc (chyba)

15. Muchozol (no chyba)

16. Magda z mężem i dzieciakami

17.Heniek (pewno z Piotrem i synem)

18. Nexus_6

19. Deep Space + koleżanka

20. AstroDawid

21. Kuba (z Wrocka)

 

Ojej, w tej chwili mamy co najmniej 7 dziewczyn na zlocie. A "chodzą słuchy", że będzie ich jeszcze więcej! Czyżby tachanie telepów nie było tak bardzo męską pasją? ;) Bardzo się cieszę z tego- dziewczyny wprowadzają fajną atmosferę na zlotach.

no to proszę dopisz jeszcze jedną

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

1. Saywiehu, Renata, Emil

2. Kuba (zaprosisz Magdalenkę w moim imieniu ? wink.gif)

3. Rammstein5

4. Kanarkusmaximus

5. Krystian Koza

6. Grzybek80 + towarzyszka

7. Jules + Ania

8. Anka_U

9. ABC

10. Adam Tomaszewski

11. Łukasz Wojtyniak (chyba)

12. Ignisdei

13. Qbanos

14. Misiekc (chyba)

15. Muchozol (no chyba)

16. Magda z mężem i dzieciakami

17.Heniek (pewno z Piotrem i synem)

18. Nexus_6

19. Deep Space + koleżanka

20. AstroDawid

21. Kuba (z Wrocka)

22. Alizar :) - nie mogłem nie dopisać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.